• Reklama
 
 

THULON ... mechanický grip

Toto téma je hlavně pro technicky zdatné jedince, kteří se nebojí trochu laborovat.Vše co budete provádět na základě obsahu toho tématu, děláte na vlastní nebezpečí.

Moderátoři: Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pamatujte že:

Prodávat na tomto fóru je možné pouze v tržnici a musíte mít min. 10 smysluplných přípěvků ve fóru.(tzn. ne vtipy atd). Pokud bude někdo prodávat kdekoliv jinde ve fóru, bude jeho příspěvek odstraněn, bez varování ,buďto Moderátory nebo Adminem. Veškerá debata na téma obchodování(nákup nebo prodej od zdejších šikulů), patří pouze do SZ a ne do vláken(bude opět bez varování mazána). Ve vláknech probírejte pouze technické záležitosti kolem výrobků!
(Cokoliv z tržnice nepatří do podpisu.)

Při opakovaném porušování těchto pravidel bude udělěna antihodnost a může následovat ban.

Re: THULON ... mechanický grip

Příspěvekod JX3P » pát 05. dub 2013 15:06:21

pěkné to máte pane Thums
Obrázek

P = U²/ R
Uživatelský avatar
JX3P
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2080
Registrován: čtv 07. čer 2012 1:46:59
Bydliště: Louny

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: THULON ... mechanický grip

Příspěvekod Jamnička » čtv 18. dub 2013 21:02:38

Ta menší verze se mi moc líbí. Jsem ale úplná začátečnice, ekouřím teprve tři měsíce Wéčko na baterce ego1100, tak nevím, zda by pro mě nebyl ten přechod příliš problematický, když nemám příliš zkušeností :blush a pořádně nevím, jakou baterku, nabíječku a vůbec vše k tomu pořídit. Omlouvám se za nezkušenost v tomto oboru, ještě dost tápu...ale už ted mě láká nějaký krásný designový kousek:)
Jamnička
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. dub 2013 16:51:11
Bydliště: Olomouc
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: THULON ... mechanický grip

Příspěvekod Grif » čtv 18. dub 2013 21:09:28

Dovolím si odpovědět za Thumse. Nic na tom není. Pořídíš si nejlépe 2 baterky 18350 a nabíječku na ně. A když ti začne kouřítko málo kouřit, vyměníš baterku za nabitou a tu vybitou dáš nabít. To je celé. :)
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: THULON ... mechanický grip

Příspěvekod Jamnička » pát 19. dub 2013 18:38:53

Jen by mě zajímalo jako začátečníka, zda mají někteří konkétní uživatelé spokojení s tou menší verzí a dovedou si představit, že by si ji pořídili a bez problémů používali i v ekuřáčkých začátcích. Ten grip "prcek", jak jste ho tady pojmenovali mě úplně okouzlil. O kolik je tak menší a lehčí třeba než X? Tedy X mi také připadá luxusní, ale pro mě jako pro slečnu trochu nepraktický do menší kabelky:)
Jamnička
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. dub 2013 16:51:11
Bydliště: Olomouc
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: THULON ... mechanický grip

Příspěvekod gaston13 » pát 19. dub 2013 18:44:08

Neváhej a kup.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: THULON ... mechanický grip

Příspěvekod Jamnička » sob 27. dub 2013 9:10:32

Tak jsem nakonec šla do X a té největší viviny od vision a jsem úplně spokojená:) Jen teda e-čadím Thulona zatím doma, očekávám, že na mě budou lidi na ulici koukat přinejmenším zvědavě, ale to zase až tolik neřeším. Já jsem si na tu velikost zvykla hned, ale je teda pravda, že o tom menším taky ještě uvažuju, tak možná později.
Jamnička
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. dub 2013 16:51:11
Bydliště: Olomouc
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Technické upravování e-kuřiva a doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků