• Reklama
 
 

Koutek kutilů..

Toto téma je hlavně pro technicky zdatné jedince, kteří se nebojí trochu laborovat.Vše co budete provádět na základě obsahu toho tématu, děláte na vlastní nebezpečí.

Moderátoři: Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pamatujte že:

Prodávat na tomto fóru je možné pouze v tržnici a musíte mít min. 10 smysluplných přípěvků ve fóru.(tzn. ne vtipy atd). Pokud bude někdo prodávat kdekoliv jinde ve fóru, bude jeho příspěvek odstraněn, bez varování ,buďto Moderátory nebo Adminem. Veškerá debata na téma obchodování(nákup nebo prodej od zdejších šikulů), patří pouze do SZ a ne do vláken(bude opět bez varování mazána). Ve vláknech probírejte pouze technické záležitosti kolem výrobků!
(Cokoliv z tržnice nepatří do podpisu.)

Při opakovaném porušování těchto pravidel bude udělěna antihodnost a může následovat ban.

Re: Koutek kutilů..

Příspěvekod Wolfgar » stř 08. bře 2017 13:05:46

Dobry napad, hned jsem dal podlozku na primo i kdyz pravda zvolil jsem trochu mene nenapadnou verzi. Zatim v testovacim trochu odflaklem modu, pokud vsechny atiky dosednou a nebude ta vyska prilis tak to jeste trochu doladim a nejspis i prejedu trochu brusnou pastou a vylestim at to nejak vypada.

Obrázek

edit: A kdyz uz jsme u toho kuteni tak jsem se do toho dneska oprel a udelal si stojanek na atiky.
Obrázek
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Koutek kutilů..

Příspěvekod pinon69 » pát 26. kvě 2017 21:44:09

Vymetl sem šuflík se zbytkama,a složil kayfuňáckýho kočkopsa,základna Lite,tubus Orchid,čepice KV4,objem 6ml,pečlivě rozleštěno ať září jak novej.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Ňáký to železo a pár motacích atíků
Uživatelský avatar
pinon69
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 24
Registrován: stř 14. zář 2016 21:14:18
Bydliště: Varnsdorf
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Koutek kutilů..

Příspěvekod vlastik63 » pon 21. srp 2017 15:11:21

Pokud máte doma klon Squonkeru BOXER BF jistě vám časem začne zlobit Fire tlačítko kvůli velkým přechodovým proudům a použití nekvalitních materiálů.Na popud buban76 jsem udělal lehkou, ale 100% fungující jednoduchou úpravu.Stačí kousek měděného drátu vhodného průměru cca. 1mm, který se ohne do úzké skobičky.(já již z dřívějška měl spínací dotek na Boxeru narovnaný pokud ho máte ještě v původním tvaru zaletujte si tam ten drát bez ohýbání vodorovně tak to má udělaný buban76) Skobičku jsem nasadil na hranu plechu doprostřed spínače a zaletoval.Pak už jen stačilo ubrousit několik desetin na vhodnou mezeru a je hotovo.Zatím to spíná precizně a bez přechodových proudů.Pokud to tak zůstane budu s touto jednoduchou úpravou spokojený a Boxer mi bude dělat znovu radost i nadále.No více vám napoví fotka.

Obrázek Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Koutek kutilů..

Příspěvekod buban76 » pon 21. srp 2017 17:24:25

Přidám ještě moji variantu, ať je to komplet, nejsem si jistý ale, jestli tu někdo jiný tenhle klon má


Obrázek
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Koutek kutilů..

Příspěvekod vlastik63 » pon 21. srp 2017 18:07:06

No já ho přestal doporučovat, ale po této úpravě zase začnu tak třeba si ho někdo koupí za ty prachy co stojí to je to pro začínajícího Squonkera dobrý kauf. :chuckle :rofl
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Koutek kutilů..

Příspěvekod korwin » pon 21. srp 2017 23:03:49

Díky za navrh úpravy, mám ho pár týdnů, zatím bez problémů, ale začnu shánět měděný drát a pájku ;)
Uživatelský avatar
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 22. dub 2015 21:56:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Koutek kutilů..

Příspěvekod fakqcz » čtv 14. zář 2017 14:21:56

Nezkoušel někdo tu MESH upravu airflow na kayfuna jak ukazoval Rumlík na videu na yt? Nějaké poznatky?
fakqcz
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 14. úno 2016 23:35:00
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Koutek kutilů..

Příspěvekod Jirkator » čtv 14. zář 2017 17:36:33

Představ si, že ano. A dokonce to i funguje, ta díra se zmenší.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Technické upravování e-kuřiva a doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků