• Reklama
FastTech
 
 

Lankosystém

Toto téma je hlavně pro technicky zdatné jedince, kteří se nebojí trochu laborovat.Vše co budete provádět na základě obsahu toho tématu, děláte na vlastní nebezpečí.

Moderátoři: Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pamatujte že:

Prodávat na tomto fóru je možné pouze v tržnici a musíte mít min. 10 smysluplných přípěvků ve fóru.(tzn. ne vtipy atd). Pokud bude někdo prodávat kdekoliv jinde ve fóru, bude jeho příspěvek odstraněn, bez varování ,buďto Moderátory nebo Adminem. Veškerá debata na téma obchodování(nákup nebo prodej od zdejších šikulů), patří pouze do SZ a ne do vláken(bude opět bez varování mazána). Ve vláknech probírejte pouze technické záležitosti kolem výrobků!
(Cokoliv z tržnice nepatří do podpisu.)

Při opakovaném porušování těchto pravidel bude udělěna antihodnost a může následovat ban.

Re: Lankosystém

Příspěvekod wednessmoke » pát 17. kvě 2013 14:53:48

Jde spíše o to, že H2O2 je silné okysličovadlo.
PRAVIDLA mani padmé húm
13. 2. 2013 v 17 hodin jsem se stal vaperem, též kutilem a alchymistou.
Nic jsem neušetřil, ale stal jsem se nezávislým na pyru!
Uživatelský avatar
wednessmoke
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 627
Registrován: sob 16. úno 2013 23:46:29
Bydliště: OV
Národní vlajka:
Panama

Reklama

Re: Lankosystém

Příspěvekod Gerry » pát 17. kvě 2013 14:54:05

Po kysličníku zůstanou na lanku nebo meshi jen oxidy, po kyselině by tam mohly zůstat i nějaké sírany nebo jiný klump a a to by byla potom chuť :puke :punch
1st VAPE-DAY: 15.01.2012: +100 +200 +300 +1Y +400 +500 +600 +700 +2Y +800
Uživatelský avatar
Gerry
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 26. úno 2012 14:10:24

Re: Lankosystém

Příspěvekod jura-p » pát 17. kvě 2013 16:20:10

Já se obávám, že je to ještě o něco složitější. My potřebujeme na té oceli kysličníky, a to ještě navíc v určité jemné krystické podobě, aby tam držely. Nesmí jich být moc, aby se neodlupovaly a kdoví co ještě. Jistě jsou na to i experti metalurgové, ale pochybuju, že mezi námi.
My pracujeme s čirou empírií a pokusem a omylem, mnoha pokusy a mnoha omyly, a výměnou zpráv pomalu dospíváme k tomu, co funguje a co ne. No a u těch lanek moc zkušeností prostě nemáme. Takže víme houby.
Začínáme. Zkoušíme. A bavíme se tím.

Ale s kysličníkama, což je daleko obecnější problém, začínáme být docela OT, takže prosím zpět ke konkrétním sestavám, nápadům na sestavy s lanky.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Lankosystém

Příspěvekod gaston13 » pát 17. kvě 2013 16:29:06

Dovolím si přispět mou zkušeností s lankem. Jsou to mé první DYI atomizéry, proto jsem vše sledoval pěčlivěji, než obvykle. Mám AGA-T a Cobru, první má místo opletu knot, druhá Nextel. Liju do toho převážně 30/70 PG/VG, ale ani s čistým VG nemají problém. Knot na AGA je po deseti náplních už v koncích, i když to pořád kouří a chuť je uspokojivá, ale přesto se tomuto řešení pro příště vyhnu. Zato Cobra má za sebou právě před chvílí pětadvacátou náplň, a přesto po vypálení není poznat, zda byla umotána před hodinou, nebo před měsícem. Kouří pořád skvěle, chuť výborná. Co je mám, tak jsem zatím na nic jiného, kromě BCC, nesáhl.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Lankosystém

Příspěvekod zdeon » pát 17. kvě 2013 16:38:55

souhlasim, pouziti knotu misto opletu je vhodne pouze kdyz clovek nema oplet a zivotnost je velmi kratka...
nicmene je dobre vedet, ze i tato moznost existuje, naopak zivotnost lanka a meshe zatim nejsem schopen porovnat ale za par mesicu napisu :-)
...eGo-T2 MOD s Goginem, Zmax Telescope s Goginem, Vamo, Cloupor mini...
Obrázek
...e-kouřením moc neušetřím, ale rozhodně nelituji...
Uživatelský avatar
zdeon
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 93
Registrován: sob 06. dub 2013 20:37:32
Bydliště: ...kooosek vod brna kemo...

Re: Lankosystém

Příspěvekod sunny007 » pon 01. črc 2013 21:33:32

... tak, a jsem nahlodanej tak,ze to testnu nacpat s kantalem do Evoda, ve středu jedu do Hornbitche pro lanko (jestli bude) :))
306 LR bez + bat. ego Joytech 650 s USB původně jen na ochutnávání vl. mixů, ale teď jí nemůžu dát z ruky :)
KangerTech ProTank + bat. Ego Upgrade 1000 s USB a přepnutá v HV
dělal jsem chybu, když jsem chtěl aby e-kouření nahradilo cigaretu, těď si mícham co mi chutná a to mně teprve posunulo dál: mix PG/VG 18mg z 36tky HJ se Strawberry Couch (TastyPuff) 10% a banán 4% + EM + KM 1%:)
sunny007
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 20. čer 2013 9:06:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Lankosystém

Příspěvekod jura-p » pon 01. črc 2013 22:59:52

Tak přeju, aby to vzlínalo dolů. To ještě nikdo nezkusil. :smoke:
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Lankosystém

Příspěvekod Harmy » pon 01. črc 2013 23:16:12

Dolů to nemusí vzlínat, tam to prostě nateče.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Lankosystém

Příspěvekod jura-p » úte 02. črc 2013 1:29:58

No, já si původně myslel, že to Sunny psal jako žert. Alespoň smajlík to naznačoval. Tak jsem odpověděl taky stejným a dal hulícího smajla, aby kouřil aspoň ten smajl.
Ten knot v kapalině dole využívá samozřejmě spíš viskozitu a brzdí natékání tak, aby bylo přiměřené. Lanko by tam v téže funkci, zejména pro poměrně velké mezery mezi jednotlivými prameny, skoro jistě selhalo, bál bych se protékání dolů. Mimoto by byl problém tak krátký kousek lanka udržet pohromadě, ale kdyby se to ostříhalo až po namotání a zabudování, tak třeba jo. Já už vyzkoušel kdejakou věc, jestli to vůbec jde, ale tohle je už dost na hraně.
Jestli to Sunny myslí vážně, tak mu fakt držím palce. No nakonec nic horšího, než že to nepůjde, se stát nemůže, ale musí si dávat bacha, aby si nezalil grip. Nenechával bych to raději moc dlouho přimontované na gripu na stání. :heart :heart :heart
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Lankosystém

Příspěvekod Harmy » úte 02. črc 2013 13:20:21

Máš naprostou pravdu předsedo. Já to víceméně tak myslel, že to nejspíš poteče, ale nechtěl jsem to rozvádět. Do Evoda to lanko s největší pravděpodobností vhodné nebude. Oplet by to asi nejspíš zatěsnil, leč jestli se to tam vejde a jaký by byl přínos.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Lankosystém

Příspěvekod gaston13 » úte 02. črc 2013 13:30:31

Já jsem tam oplet zkusil nacpat a přínos 0. Kouří to stejně.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Lankosystém

Příspěvekod wednessmoke » úte 02. črc 2013 13:43:17

Modrič experimentoval s opletem u ProTanku...

viewtopic.php?f=174&t=3732&hilit=kanger&start=75#p253735
PRAVIDLA mani padmé húm
13. 2. 2013 v 17 hodin jsem se stal vaperem, též kutilem a alchymistou.
Nic jsem neušetřil, ale stal jsem se nezávislým na pyru!
Uživatelský avatar
wednessmoke
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 627
Registrován: sob 16. úno 2013 23:46:29
Bydliště: OV
Národní vlajka:
Panama

Re: Lankosystém

Příspěvekod Harmy » úte 02. črc 2013 15:18:39

No asi ale bez lanka.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Lankosystém

Příspěvekod wednessmoke » úte 02. črc 2013 16:27:18

jasně - to už jsem reagoval na Gastona...
PRAVIDLA mani padmé húm
13. 2. 2013 v 17 hodin jsem se stal vaperem, též kutilem a alchymistou.
Nic jsem neušetřil, ale stal jsem se nezávislým na pyru!
Uživatelský avatar
wednessmoke
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 627
Registrován: sob 16. úno 2013 23:46:29
Bydliště: OV
Národní vlajka:
Panama

Re: Lankosystém

Příspěvekod sunny007 » úte 02. črc 2013 19:25:07

jura-p píše:Tak přeju, aby to vzlínalo dolů. To ještě nikdo nezkusil. :smoke:

:rofl dobře ty :nod :rofl
ale kdyby náhodou .... hlav mam dost a to vodorovný "vzlínání" je mi výzvou :nod , no a kdyby náhodou to s tim pidi kouskem fungovalo a neprokapávalo bylo by to krásně jednoduchý oproti porodum se samotnym kanthalem nebo spirálkovym škrcenim knotu (motání bez jehly) , krom toho knoty čistim každych druhych 1,6 ml protože zahekešenej knot se mi hrozne ekluje, hned po slintajícim e-cigu :skleb :rofl

jak protank potkal dlaždici :tmi :ne :
Obrázek
306 LR bez + bat. ego Joytech 650 s USB původně jen na ochutnávání vl. mixů, ale teď jí nemůžu dát z ruky :)
KangerTech ProTank + bat. Ego Upgrade 1000 s USB a přepnutá v HV
dělal jsem chybu, když jsem chtěl aby e-kouření nahradilo cigaretu, těď si mícham co mi chutná a to mně teprve posunulo dál: mix PG/VG 18mg z 36tky HJ se Strawberry Couch (TastyPuff) 10% a banán 4% + EM + KM 1%:)
sunny007
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 20. čer 2013 9:06:03
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Technické upravování e-kuřiva a doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků