• Reklama
 
 

Mechanický kompakt

Toto téma je hlavně pro technicky zdatné jedince, kteří se nebojí trochu laborovat.Vše co budete provádět na základě obsahu toho tématu, děláte na vlastní nebezpečí.

Moderátoři: Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pamatujte že:

Prodávat na tomto fóru je možné pouze v tržnici a musíte mít min. 10 smysluplných přípěvků ve fóru.(tzn. ne vtipy atd). Pokud bude někdo prodávat kdekoliv jinde ve fóru, bude jeho příspěvek odstraněn, bez varování ,buďto Moderátory nebo Adminem. Veškerá debata na téma obchodování(nákup nebo prodej od zdejších šikulů), patří pouze do SZ a ne do vláken(bude opět bez varování mazána). Ve vláknech probírejte pouze technické záležitosti kolem výrobků!
(Cokoliv z tržnice nepatří do podpisu.)

Při opakovaném porušování těchto pravidel bude udělěna antihodnost a může následovat ban.

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod balabenka » pon 25. srp 2014 13:49:37

K zakázkovému "Bohemian Mechanical Hybrid Power Kompakt Kitu" jsem doplnil nějaké rozměry a fotku vnitřku kotelny...Plexi a sklo je podle rozměru WillPro XL (Fuzze XL2) a vede ho např. TikTak... :hi
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod Profivapers » pon 25. srp 2014 14:04:30

Vždyť sklo k XL, Fuzze je s hulvatem. A ma kotelnu 16. A Bohemian píšeš kotelna 14 a ma sundavaci kapuci. Tomu nerozumím.. Možná špatně vidím z mobilu to provedení.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod balabenka » pon 25. srp 2014 14:21:54

V případě použití skla z Fuzze XL2 se logicky část s hulvátem odřízne (na počkání v Oční optice kde brousí skla na brýle)... :)
Plexi si rozřízneš sám a získáš za 19,-Kč hned dva kusy...
Je to konkretně toto:
censored

Kapuce kotelny je šroubovací a vnitřní průměr kotelny tedy nemá s průměrem trubky tanku nic společného.
Naposledy upravil dlouhejbil dne pon 25. srp 2014 19:06:55, celkově upraveno 2
Důvod: nedávej odkaz na prodejce
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod Profivapers » pon 25. srp 2014 14:23:18

Ok, jasný. Díky za doplňující info.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod balabenka » pát 29. srp 2014 13:20:35

Do popisu "Bohemian Mechanical Hybrid Power Kompakt Kitu" - viz:

viewtopic.php?f=19&t=4210&p=306755#p306755

jsem přidal další fotky a podrobnosti setupu - pokud to někoho zajímá... :hi
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod vlastik63 » pát 29. srp 2014 13:30:44

jasně,že zajímá a ještě jsi nenapsal z jakého materiálu je to udělané,jestli je to dural,nerez nebo titan?
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod balabenka » pát 29. srp 2014 13:43:05

Je to sice jen dural - tedy není tak tvrdý jako nerez, ale zas má lepší měrný odpor než titan - a je dokonce i lehčí... :chuckle
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod Profivapers » pát 29. srp 2014 13:47:35

Jak jsi spokojen s chutí duralový kotelny? Samo chut je chut, ale tak nejak subjektivně jak Ti to prijde v porovnání s jinymi matrosi a podobne velikosti kotelny? Dik.

Edit : A výška kotelny pro zajímavost..

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod vlastik63 » pát 29. srp 2014 13:56:14

Škoda dural už kvůli té oxidaci nechci.Já jsem na to lempl a zase by mi v tom rostly brambory. :rofl Ovšem nechci aby to vyznělo nějak hanlivě,gripík vypadá suprově je to jen o mém vztahu k HW obecně.(ono se nedá ze všech kouřit najednou :chuckle ) A proto musím mít inertní atty,kterému liquid nevadí.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod balabenka » pát 29. srp 2014 14:07:20

Protože je výška kotelny 11 mm a průměr 14 mm - tak je hit velmi slušný a chuť pro moji hubu dobrá - asi díky (údajně keramickému) povlaku vnitřku kotelny... :yes
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod buci » pát 05. zář 2014 22:23:35

Potrebuji prosim trosku pomoci. Muzete mi poradit kde a jak se da objednat Bivojek ?

Dekuji
buci
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 25. říj 2012 7:49:13

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod Profivapers » pát 05. zář 2014 22:29:11

Do konce září nikde a pak můžeš napsat uživateli vilisak.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod gaston13 » sob 06. zář 2014 0:44:25

Podle posledních zpráv spíš tak na konci října.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod Darth Vaper » sob 20. zář 2014 16:10:43

Titan Bivoj by Vilisák

Jedná se zatím o prototyp ale testuji ho už dlouhodobě a nemám tomu opravdu co vytknout. Jednoduchý a elegantní design. Váha pouhých 73g. Naplněný liquidem a akumulátorem 18650, pak važí 115g. Velikost je taky velmi příjemná, průměr celého kompaktu je 20mm a délka činí 145mm, s náustkem 165mm. Obsah nádržky je krásných 4,5ml a na jednu baterku se dá vyhulit úplně bez problémů ( akumulátor má po vytažení 3,8V) Kromě středové tyčky a válce spínače je vše s titanu. Čepice (kapuce) kotelny je šroubovací, pro snadnější údržbu, tedy není potřeba stahovat celej tubus. Pro porovnání s na fotce s Bivojem dural.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Videoukázka že to i hulí :rofl

Naposledy upravil Darth Vaper dne pon 26. led 2015 16:37:03, celkově upraveno 1
Šplejchadla a kapáky, ty já mám nejvíc radši :cool
Obrázek
Uživatelský avatar
Darth Vaper
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 591
Registrován: pon 07. led 2013 8:47:41
Bydliště: Hanácké Athény
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Mechanický kompakt

Příspěvekod vlastik63 » sob 20. zář 2014 16:19:33

Moc pěkný kousek!!
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Technické upravování e-kuřiva a doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků