• Reklama
FastTech
 
 

Stojánek na eciga - stavebnice

Toto téma je hlavně pro technicky zdatné jedince, kteří se nebojí trochu laborovat.Vše co budete provádět na základě obsahu toho tématu, děláte na vlastní nebezpečí.

Moderátoři: Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pamatujte že:

Prodávat na tomto fóru je možné pouze v tržnici a musíte mít min. 10 smysluplných přípěvků ve fóru.(tzn. ne vtipy atd). Pokud bude někdo prodávat kdekoliv jinde ve fóru, bude jeho příspěvek odstraněn, bez varování ,buďto Moderátory nebo Adminem. Veškerá debata na téma obchodování(nákup nebo prodej od zdejších šikulů), patří pouze do SZ a ne do vláken(bude opět bez varování mazána). Ve vláknech probírejte pouze technické záležitosti kolem výrobků!
(Cokoliv z tržnice nepatří do podpisu.)

Při opakovaném porušování těchto pravidel bude udělěna antihodnost a může následovat ban.

Re: Stojánek na eciga - stavebnice

Příspěvekod Profivapers » pát 29. dub 2016 8:00:38

Já třeba se nemůžu dočkat až si nandám RSSTéčka z té minulé hromadné akce do nových stojánků z akce této. Nevím co furt máte, držte se tématu. Dvě řady po šesti otvorech průměru 25 mm. Děkuji.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Stojánek na eciga - stavebnice

Příspěvekod Chronic » pát 29. dub 2016 8:59:04

Pak nezapomeň vyfotit a pochlubit se :chuckle
Já tenkrát měl představu krásného dřevěného stojánku, kde atíky a mody budou perfektně držet. Realita byla ale ovšem jiná a než mít něco, co nesplňuje nové podmínky, raději nebudu mít nic. Respektive budu dál po očku sledovat a koupím asi stojánek zatím z FT. Časem, když bych sehnal stolní vrtačku (mám sklep a hodit se mi bude stejně) za dobře, udělal bych si svůj stojánek. Takže zatím odloženo k ledu :)

Odesláno z mého ASUS Zenfone 2
Z čeho hulit je, do podpisu to rvát nebudu. Místo na to není :D

Moochem aktualizovaný seznam bezpečnostních limitů 18650 baterií! (od 04.06. - 19.05. 2016)
Aktualizovaný seznam doporučených baterií Moochem

Obrázek

"Which would be worse - to live as a monster, or to die as a good man?"
Uživatelský avatar
Chronic
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 373
Registrován: čtv 12. lis 2015 9:01:55
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Technické upravování e-kuřiva a doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků