• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Toto téma je hlavně pro technicky zdatné jedince, kteří se nebojí trochu laborovat.Vše co budete provádět na základě obsahu toho tématu, děláte na vlastní nebezpečí.

Moderátoři: Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pamatujte že:

Prodávat na tomto fóru je možné pouze v tržnici a musíte mít min. 10 smysluplných přípěvků ve fóru.(tzn. ne vtipy atd). Pokud bude někdo prodávat kdekoliv jinde ve fóru, bude jeho příspěvek odstraněn, bez varování ,buďto Moderátory nebo Adminem. Veškerá debata na téma obchodování(nákup nebo prodej od zdejších šikulů), patří pouze do SZ a ne do vláken(bude opět bez varování mazána). Ve vláknech probírejte pouze technické záležitosti kolem výrobků!
(Cokoliv z tržnice nepatří do podpisu.)

Při opakovaném porušování těchto pravidel bude udělěna antihodnost a může následovat ban.

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod Jirkator » stř 28. pro 2016 19:06:27

Ano, někteří z nás používají i silnější nerezové dráty. A to v různých hlavách. Další otázky?
Mimochodem, otočky u sebe se používají, jelikož tím dochází ke zvětšení odpařovací plochy.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod hronikpetr » stř 28. pro 2016 19:12:27

Děkuji za odpověď,
Já jsem jen chtěl vědět jestli někdo tady používá na motání do AIO nebo cubise i silnější dráty a jestli s tím nemají třeba problémy..Spíš jsem nevěděl jestli si mám pořídit 0.35 nebo 0.4 drát ..
Ale tahle odpověď mi bude asi stačit díky..:)
Lepší "egoška" v hrsti než-li DNAčko na stěše.. :blush
hronikpetr
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon 10. říj 2016 14:52:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod Jirkator » stř 28. pro 2016 21:21:24

Silný drát bude v tak malé hlavě dost hřát. Ale klidně to vyzkoušej, dát tam zpátky nějaký tenčí můžeš vždycky.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod hronikpetr » stř 25. led 2017 21:04:26

Zdravím chci se zeptat jestli tady není někdo kdo by zkoušel z SS316L 0.3 namotat do hlavy na aio twisted drát..Chtěl bych to zkusit pro lepší chuť ,jen by mě zajímalo jestli to někdo zkoušel abych si nezničil baterii..Předem díky za info jestli to někdo zkoušel..Díky
Lepší "egoška" v hrsti než-li DNAčko na stěše.. :blush
hronikpetr
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon 10. říj 2016 14:52:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod Grif » čtv 06. dub 2017 12:24:30

Přišlo Ego AIO a já se pustil do předělání BF hlaviček. Namotal jsem snad 20 různých spirálek.(pořád se pálila vata) Nakonec zvítězil setup: Díra v BF 2,5mm spirálka taky 2,5mm,abych se dostal na větší odpor. 9z 0,3mm 316L. Odpor 1,1ohmu. Největší boj byl o plusový vývod spirálky. Pořád se mi dotýkal hlavičky v místě zůžení. Byl to v pohodě,ale stačilo dotáhnout hlavičku v AIO a byl zkrat. Nakonec zvítězil setup. Díra v BF 2,5mm spirálka taky 2,5mm,abych se dostal na větší odpor. 9z 0,3mm 316L. Odpor 1,1ohmu. Největší boj byl o plusový vývod spirálky. Pořád se mi dotýkal hlavičky v místě zůžení. Byl to v pohodě,ale stačilo dotáhnout hlavičku v AIO a byl zkrat.Dal jsem i izolaci z CLR. Je silikonová a je delší. Zkrat se nekonal, ale zase nešlo sání vzduchu. Jednu chvíli jsem chtěl ty zas,aný hlavičky vyhodit z okna. Nakonec jsem to vyřešil ohnutím plus vývodu kousek pod spirálku. Nicméně, pořád se pálila vata. Nakonec jsem dal vatu Fiber Freaks a postupně jsem ubýral až bylo tý vaty fakt málo a hlavička začala fungovat jak má. Tedy celé moje trápení nebylo spirálkou, ale množstvím vaty. Milan na to upozorňoval, ale že až takhle málo jsem nečekal.
Zůstává pro mě záhadou, proč při použití těsnění z CLR, nešel vzduch? Spodní dírky zůstali volné.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod strejda.max » čtv 06. dub 2017 17:47:42

Protože přívod vzduchu pod spirálku jde vnitřkem hlavy.

[ Post made via Android ] Obrázek
LEO, Super Smoke Unicaat, eGo W, LavaTube,VMax,ZMax a různé knoty



Obrázek
Uživatelský avatar
strejda.max
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 171
Registrován: úte 06. zář 2011 10:27:51
Bydliště: Všenory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod Grif » pát 07. dub 2017 6:59:12

Máš pravdu, ono je to vidět na fotce na první straně. Bez upozornění jsem si toho nevšiml.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod Profivapers » pát 14. črc 2017 22:55:05

Nová hlava ProC-BF primárně pro Joyetech Cubis 2 a CuAIO.

Konstrukce pro vaping ústa-plíce.
Oproti hlavám BF má tato ProC-BF (0,6 ohm) dvakrát širší drážky pro přívod liquidu (4 mm oproti 2 mm) a stejně tak jsou na tom i otvory, kterými vchází liquid do vnitřku hlavy. Jinak výplň i konstrukce vypadají na oko stejně, krom samo rozdílného venkovního pláště.
Je to prakticky na těch továrních hlavách přínos k lepšímu, ovšem to je neopravňuje nebýt vrtány.

Zkrátím popis o to, co už je v úvodu a tématu a napíšu jen podstatnější konkrétně k této řadě ProC-BF (MtL).

Zde je vidět rozebraná hlava, konstrukce a je vidět i rozdíl oproti té v úvodu a doposud probírané v tématu. Není potřeba ji takto rozebírat.

Obrázek

Rozdíl je oproti BF také ve výšce středu otvoru od spodní části - kde vrtat. Trošku to zkresluje, ale naměřil jsem 7 mm.

Obrázek

Protože jsou vstupní otvory do vnitřní části hlavy průměru 4 mm, vrtal jsem venkovní plášť také na 4 mm.
Naměřil a vrtáky 2, 3 a nakonec 4 mm, postupně provrtal. Až čtyřku vrták jsem nasadil do otvoru proti ve vnitřním plášti, posadil hlavu na prkno a provrtal vnější plášť ven.
Rozdíl také je, že spirálku u tohoto typu hlavy lze při využití novějších strojků vyžhavit jednodušeji. S hlavou našroubovanou v základně.

Obrázek

Spirálku jsem se rozhodl udělat na osvědčený průměr 2 mm i když jsem měl z průměru trochu obavu s ohledem na průměr poměrně mega vstupů do hlavy a následnou možnost vložení vaty.
Na spirálku jsem použil Osteo drát chirurgický průměru 0,30 mm.
Vatu darovanou (obyč iwodevape) s rovnoběžnými vlákny jsem vložil do spirálky, zastřihl kousek od vstupů do hlavy, načechral.

Obrázek

Zavřel, naplnil, nechal chvilku nasát - paráda na první! Jede to skvěle, žádný problém. Na mě až naddimenzovaně perfektně funkční.
Je to pracnější, hůře se vrtají ty 4 mm lochny a i mají ProC-BF silnější plášť. Výsledek ale stojí za to a obava z velkých otvorů byla lichá.
Vata se nemusí nijak štelovat, prostě se zastřihne kousek od hlavy, načechrá a frrr. Fajn. :smoke

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod pepyn » sob 15. črc 2017 0:45:40

Díky za popis, :yes, :clap
pepyn
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 167
Registrován: ned 25. říj 2015 14:57:13
Bydliště: Havířov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod Profivapers » stř 19. črc 2017 10:53:49

Při vapování funguje v tomto sestavení bravurně. Akorát při plnění zde musím trochu rychleji, aby při otevřeném tanku liquid nestihl prolnout do komory - hlavy. Pokud už se stane tak klasické dva tři potahy v horizontální poloze a pak už je to zas paráda. :smoke
Opravdu si chrochtám. Dal jsem Cubis 2 na SXmini G a tuhle sestavu teď téměř nepouštím z ruky.
Taky je příjemným bonusem, že nemám obavu ze zaplavení gripu. Kdyby náhodou tak tady náhodou není, protože tyto konstrukce takřka vylučují protečení.
Spirála je u Cubis 2, oproti předchozím strojkům, myslím trochu blíže náustku - je zde kratší vedení vzduchu od spirálky. S původní hlavou mi to přišlo, že Cubis 2 byť funkčně slušný a chutný, na mě dává mírně teplejší páru. Ta je teď s tímto vlastním sestavením oproti předchozímu trochu chladnější a řekl bych nakonec, že chutná ještě lépe.
Skutečně maximální spokojenost. Mám velký cuky pořídit ještě jeden Cubis 2 a drží mě jen to, že bych chtěl šetřit místo pro nějaké zas další jiné zajímavé kousky. :smoke

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod peco » pon 31. črc 2017 13:11:31

Paráda, ProC-BF 0,6ohm som objednal pre svoju eGo AIO Pro C a Cubis Pro. Kým prídu, tak som vyskúšal premotať zahorené hlavy, čo sa mi doma povaľovali. Dovolil som si vychádzať z vašich skúseností.

1. LVC Clapton hlava - SS316L/0,32mm/2mm/0,78Ω - vertikálne, bez vŕtania, odspodu cez center pin - piplačka hlavne s vatou
2. BF 0,6Ω hlava - SS316L/0,32mm/2mm/0,78Ω - vertikálne, bez vŕtania, odspodu cez center pin - piplačka hlavne s vatou
3. BF 0,5Ω hlava - SS316L/0,32mm/2mm/0,78Ω - vertikálne, bez vŕtania, zvrchu (mriežku dolu, založiť zámotok,mriežku naspäť)
4. BF 0,6Ω hlava - SS316L/0,32mm/2mm/0,68Ω - horizontálne, navŕtaná, vypálená
5. BF 0,6Ω hlava - SS316L/0,2mm/2mm/1,3Ω - horizontálne, navŕtaná, vypálená

Vatu som pri všetkých použil MUJI Japanese. Jednu hlavu BF 0,6Ω sa mi podarilo zničiť. Otváral som totiž to vrchné veko s tesnením a pri zakladaní naspäť som ho zničil :). Pri jednej vertikálnej sa mi stalo, že som cítil zhoreninu silikónu. Nahárala guma pod center pinom, tak som povolil dotiahnutie atomizer base a naháranie ustalo. Ostatné hlavy super, aj vertikálne aj horizontálne. Jediné čo mi vadí, je zvláštna príchuť MUJI na začiatku, ale po niekoľkých poťahoch to ustalo. No a ešte niečo. Ako som to testoval, tak som sa trochu znikotínoval :)
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod Profivapers » úte 01. srp 2017 5:49:49

Teď jsem vyjel v sobotu na pár dnů ven a vzal si kousky, které jsem zvyknutý vozit. I když měl jsem cuky vzít i Cubis 2, ale tak zas se na něj budu těšit. Jako těch předchozích čtrnáct dnů denně. :chuckle
Tím chci říct, stále u mě super, akorát u té poslední úpravy jsem zjistil, že lépe vatu zastřihnout blíže otvorům. To proto, že delší fousy svou vahou začnou časem odkrývat vstupní otvory - jak se to tam jakoby obrazně trochu bimbá. :) Jinak fajn.
Pro mě Cubis 2 jako HW a včetně toho vrtání, rozhodně zatím nejlepší, z těhle Joyetechocuboaio kousků, které jsem měl. :smoke
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod peco » úte 05. zář 2017 10:45:13

ProC-BF 0,6ohm používam v eGo AIO Pro C, a je to omnoho lepšie ako klasika BF bez prevŕtania. Ešte som ju neupiekol (3 týždne používania). No chuť z prevŕtanej BF mi sedí viac, ako z neprevŕtanej ProC-BF. V Cubis Pro zatiaľ drží prevŕtaná BF na 0,8ohm a tak som si na to zvykol, že zatiaľ nebudem meniť. Keď upečiem ProC-BF, alebo keď mi dôjde spoza Uralu Cubis2, tak prevŕtam ProC-BF, vyskúšam a porovnám. Ešte raz dík za tip.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod Profivapers » stř 06. zář 2017 8:11:42

Fajn. :mrk Ta poslední vrtaná ProC-BF v Cubis 2 mi přišla jako bezkonkurenční pecka. Pak mi v Cubis (Pro)/AIO seděla LVC Clapton, která mi přišla chuťově i funkčně jako nejlepší z těch původních továrních a i vrtaná BF. Pak ty ProC-BF 0,6 ohm, které se mi jevily určitě dál než BF SS316 - 0,6 ohm. I když i ty mi jely relativně dobře.
Nezkusil jsem ale novou ProC-BF 1,5 ohm Clapton. Zkušenosti by mě ale zajímaly.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis/eGo AIO - úprava hlavy

Příspěvekod peco » stř 06. zář 2017 9:46:18

V CubisPro som mal aj ja LVC Clapton (zo začiatku) a bolo to super a určite sa k nej ešte vrátim. Na AIOProC sa mi LVC Clapton nepáčil. Keď dôjde Cubis2 a vyskúšam prevŕtanú ProC-BF, určite vyskúšam aj ProC-BF Clapton(1,5ohm) aj v CubisPro aj v Cubis2.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

PředchozíDalší

Zpět na Technické upravování e-kuřiva a doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků