• Reklama
FastTech - Android tablets, phones, and TV sticks at great prices.
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Asvape Zeta RTA

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Asvape Zeta RTA

Příspěvekod Profivapers » pon 23. črc 2018 10:57:35

Asvape Zeta RTA

Po hodně dlouhé době konečně moderněji stavěný Atomizer pro pohodový vaping ústa - plíce, který má uloženu spirálku v keramickém lůžku / kotelně.

Vítr ho tentokráte nezavál z Řecka, ale od čínského Asvape (Shenzhen Asvape Technology Co., Ltd).

Průměr atomizeru je: 22 mm

Výška: 41,8 mm

Kapacita: 2,5 ml pro e-liquid

Použitý materiál na základní konstrukci těla: Nerezová ocel SS304

Mezi klady pro mě patří

- rozhodně skvělé podání chuti, byl jsem natěšen a keramika mě opět nezklamala - řadím mezi top

- zpracování a provedení je příkladné i když není to taková masivní konstrukce jako třeba Kayfun 5, ale jemnější, pro funkčnost víc než dostačující a celkově kvalitní provedení

- bezproblémový jak při provozu - vapování tak transportu

- mimochodem, skvěle se otevírá čepice - ty "ozdůbky" na ní mají nejen ozdobný smysl :chuckle

- náhradní středový kontakt - celkově dva a s rozdílným průměrem vnitřního otvoru pro ofuk spirály

Zápory jsou pro mě

- při uzavírání po plnění se kolem čepice vytlačí vždy relativně dost liquidu - ubrousek to chce po ruce

- plnění bez možnosti uzavření přístupu liquidu do kotelny tzn. klasika - rychle naplnit, zavřít, dokud nezačne liquid do kotelny prolínat, ale je to jen o tom se to naučit

- přivítal bych v balení druhý náhradní plastový díl tanku

- sestavení, vložení spirálky je tady určitě trošku krkolomnější než u dnešních základen jako třeba zas Kayfun a je dobré dbát na vhodný směr motání spirálky, aby logicky vycházely přívody k pro ně určeným otvorům

Za mě tedy až na to nijak zásadní, ale mírně horší plnění a hlavně to oblemtání po plnění, atomizer skvělého podání chuti, kvalitního provedení a bezproblémového provozu. :smoke

Pár rychlomobilovek a vše je i lépe vidět třeba zde ve videu: https://www.youtube.com/watch?v=NF_5VQBgxM0

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Great Discounts on Top Sellers Sales!

Re: Asvape Zeta RTA

Příspěvekod miracape » sob 28. črc 2018 8:46:11

Obrázek Obrázek.Obrázek
Musím potvrdit výborná chut¸při plnění uzavřít přívod vzduchu a dát pozor při zavírání po plnění na středovou gumičku u plnicích otvorů ráda vypadává,pěkně se hodí k picu. :hand
Ego,joyetech evic,evic mini vtc.cuboid mini,ego aio .aspire triton,tfv4 micro.eleaf pico.tfv 8,sirena1. sirena 2. oddy. asvape zeta, sx mini g class.
miracape
e-Holátko
e-Holátko

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Profivapers » sob 28. črc 2018 12:16:47

A ani nekápne. Teď jsem ho vozil naplněný v těch vedrech tři dny na kole a když jsem ho vytáhl, ani nezabublal, ani kapka.
Jinak jsem doplnil, že druhý náhradní středový kontakt, má rozdílný vnitřní průměr pro ofuk spirálky. To jsem zjistil tak nějak náhodou a nevšiml jsem si, aspoň kde jsem letmo koukal, že by to někde uváděli. Používám ten s menším vnitřním průměrem a fajn.
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod miracape » sob 28. črc 2018 17:15:21

Někde jsem koukal na youtube a tam tvrdil že jsou stejný,tak kouknu do servis packu a máš pravdu jeden je s menší dirou,hned jsem nasadil a ono je to ještě lepší dík :yes
Ego,joyetech evic,evic mini vtc.cuboid mini,ego aio .aspire triton,tfv4 micro.eleaf pico.tfv 8,sirena1. sirena 2. oddy. asvape zeta, sx mini g class.
miracape
e-Holátko
e-Holátko

Národní vlajka:
Czech Republic

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)