• Reklama
 
 

Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod chris_cz » sob 28. led 2017 23:42:34

@Harmy: jj, tohle je přesně důvod proč jsem nebral sub/toptank v setu, minimálně tehdejší verze kangeřího gripu neuměla omezit v tc max. výkon, což je imho zásadní chyba. Nebýt toho, kupoval jsem tehdá tu dražší verzi setu, kde grip byl z poctivého nerezu. btw, jsem to sem před delší dobou do vlákna oboje už psal, někam o mnoho desítek stránek zpět :-)
ad rba: tuším že psal, že je převrtal=zvětšil na cca ekvivalent v2 otvorů. Těch 0,3mm co píše je zjevně překlep o řád (to by je musel naopak zmenšit třeba letováním:-)

@Grif: parádní jako vždy, díky, mám jeden centrpin hraniční, má na můj vkus tendenci zalézt do těsnění trochu moc (ani regulovaný grip s ochranami nemá rád potenciální zkrat), pouvažuju časem o upravě. A kdybych používal v1 rba, tak tvůj povolovák na utahovák nemá chybu.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Reklama

FastTech

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod Harmy » ned 29. led 2017 12:52:41

Mladej má taky ten Topbox v nerezu a narozdíl od mého v současné době již hliníkového Suboxu vypadá perfektně. Do Toptanku jsme dali RBA ze subtanku a paráda. Jen se mu občas stane že se mu nedopatřením přepne na TC a spirála z 0,3 SS je fuč. To s tou nemožností regulovat při TC výkon fakt nechápu.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod Budha » ned 29. led 2017 13:54:35

ono se to chová tak nějak divně, to je fakt, ale já jsem například vypozoroval na Kbox 120, že to plnej výkon nepustí nikdy (TC)..Když jsem špatně zamkl odpor, nebo udělal jinou botu a zažhavil na TC třeba 190°C tak výkon držel na 25W..což spirálka z 0,3ky normálně ustála..zamykání odporu je kapitola sama pro sebe, ještě jsem nepřišel na to jak to funguje, kolik atíků to má v paměti atd..prostě peklo, ale já ten grip mám rád, jak je placatej a do ruky padnoucí..(barva šla dolů komplet po 2 měsících, hehe)
Budha
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: sob 27. pro 2014 21:05:01

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod Spyke » pon 30. led 2017 10:58:20

@harmy: ja po výměně vaty nemám problém, možná jen jednou kdyz jsem si nechtěně přepl teplotu na 580F, to už bylo lehce cítět spaleninou ale po převrtani na 3mm ( omlouvám se, předtim jsem měl překlep) a upravení vaty nemám žádné problémy (Klep,klep)

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Spyke
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 27. pro 2016 2:31:45

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod Bulvic » úte 07. bře 2017 16:49:18

Ahoj, měl bych prosbu o radu. Mám subtank mini, na který jsem udělal námot vertikálně spirálku z 0,25 SS na 0,9ohm. Mod mám vaporesso tarot pro. V režimu výkonu není problém a krásně všechno šlape, ale když přepnu na tc režim, tarot si nastřelí, tak jak to dělá, první impuls na předehřátí a pak ale padne výkon na 0,3W a už se z něj nezvedne. Tarot není zrovna super mod na tc, ale na ostatních atomizérech se v alespoň nějaké formě tu teplotu snaží udržet. Netušíte někdo, kde by mohl být problém? Díky.
Bulvic
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 14. črc 2012 0:09:10
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod Harmy » úte 07. bře 2017 22:45:53

V RBA hlavě máš vertikální spirálu? Ne to si asi přemotal origo hlavičku.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod Bulvic » úte 07. bře 2017 23:51:00

Opravdu v RBA hlavě, jakmile ho budu mít rozdělaný, můžu to nafotit. Jsem s tím spokojený. Chladný kouř a dobrá chuť.

[ Post made via Android ] Obrázek
Bulvic
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 14. črc 2012 0:09:10
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod ruzena.moudra » čtv 13. dub 2017 16:10:54

Můžeš nafotit?

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk
ruzena.moudra
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 15. kvě 2015 2:47:43

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod Grif » čtv 13. dub 2017 22:44:07

Dle mého soudu, máš málo utažený dráty spirálky. v RBA
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod kusyp » úte 30. kvě 2017 1:03:56

zdravim, chtel bych se zeptat.. pouzivam RBA hlavu v Toptanku mini, spiralka 0.4mm kanthal, 0,45 Ohm. Vata protazena spiralkou akorat. Po naplneni liquidem (50/50) taham cca 4-5 potahu bez problemu (airflow na 1/2 nejvetsi diry, vykon mam na 12 wattu), sesty potah citim lehkou spaleninu na konci. Kdyz povolim vicko, od nasavacich otvoru do hlavy vyjdou bublinky, dotahnu vicko a zase cca 5 potahu bez spaleniny. V atiku se mi vytvareji bublinky. Proste mi to spatne zasobuje at dam malo/hodne/akorat vaty. Co delam spatne? dekuji za rady.

[ Post made via Android ] Obrázek

edit: spiralku mam motlou na 5 zavitu na prumer 2.5mm. Napadla me jeste predposledni moznost, vymenit vsechny O krouzky v atiku a svete div se, je to lepsi!! ta posledni by byla zvetsit nasavaci otvory, ale do toho se mi moc nechce
Naposledy upravil kusyp dne stř 31. kvě 2017 12:56:58, celkově upraveno 1
kusyp
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 30. kvě 2017 0:52:06

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod chris_cz » úte 30. kvě 2017 17:59:15

Neuvádíš průměr na který motáš spirálku a uvedený čísla jsou imho divný, vychází mi to pro kanthal na maximálně 4, spíše však pouhé 3 otočky, to už je spíš jen zahnutej drát než spirálka :-)
Pokud to tak skutečně máš, tak sice příkon na jednotku plochy (heat flux) máš celkem v pohodě, ale celková odparná plocha je dost malá a při řetězovém tahání bude ten malý kousek vaty pod závity mít dost hoňku nasávat do sebe další přísun.
Mrkni na můj podpis, ten setup (6-7 otoček ss316L jak mi to zrovna padne pod ruku) používám roky.

btw, RBA hlavy měli od dob subtanku mini nejméně 3 různé průměry nasávacích otvorů, jedna verze je měla hloupě zmenšené, jedna zbytečně veliké. Osobně ty zmenšené verze propilovávám na průměr původních středních (používám 80/20 VPG). Ovšem 50/50 při 12W by měla dát libovolná verze.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod Harmy » úte 30. kvě 2017 23:38:47

Problém je hlavně v tom, že nějakýho mudrce v Kangertechu napadlo, že subtank funguje bezproblémově a že je třeba s tím něco udělat a tak u Toptanku udělali v RBA hlavě mnohem menší otvory pro nasávání liquidu, než u Subtanku.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod chris_cz » stř 31. kvě 2017 16:51:40

jj, viz o pár stránek zpět: viewtopic.php?p=362141#p362141
a další 2 následující příspěvky.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod kusyp » úte 06. čer 2017 15:08:38

muj problem se spatnym zasobovanim liquidem vyresen !! diky za rady a tipy, opravdu ty 2mm otvory v RBA hlave jsou male, nevim proc je vyrobce zmensoval, staci vzit pilnik, zvetsit je na cca 2,5mm a je po problemu :)

[ Post made via Android ] Obrázek
kusyp
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 30. kvě 2017 0:52:06

Re: Kanger SUBTANK, Kanger SUBTANK-MINI a jejich klony

Příspěvekod Lada1960 » pát 23. čer 2017 22:52:29

Zdravím,
Řeším dilema jaký koupit druhý atik a v podstatě se rozhoduji již jen mezi Kangertech TOPTANK Mini a Kayfun Mini V3.Jsem trochu pokročilejší začátečník ( mé prozatimní hardware je v popisu).Asi by to bylo do dvou vláken,ale zkušení vapeři jistě poradí.V současnosti používám RBA hlavu na ego one V2 (motám kanthal 0,26 šest závítů na 0,3mm a používám výkonovou křivku - Artic Fox soft).Používám převážně styl MTL (jen když se trochu víc picnu,tak to pak dávám i do plic) :blush ,ale vyhovuje mi spíše dost volný potah.
Proto mám trochu strach,zda by u kayfuna mini,který je vyloženě na MTL (a má na airflow jen ten červik), nebyl pro mne problém s množstvím vzduchu.Kolega má právě set tobbox mini, který má atik toptank mini a tak jsem ho trochu prubnul (měl tam tu 0,5 ohm. hlavu),a s mým driptipem 43mm na cca 8W to na MTL docela šlo.
Měl bych proto dotaz,zda by u toptanku mini nebyl třeba problém s vyšším poměrem PG (např. 80/20),když je to atik určený spíše na vapování do plic a jak funguje na picu (pokud používá někdo tuto sestavu).
Předem díky za info.
Láďa.
Zdroje:Joyetech eGo Twist+ 1500mAh,2 ks. Eleaf Pico TC 75W (ArticFox).
"Spotřebiče":Eleaf i Care 140,Aspire CE5S,Ego One V2,Nautilus mini,Digiflavor Siren GTA 22,Digiflavor Siren V2 GTA MTL.
"Co tě nazabije,to tě posílí"Bez pyra od 15.8.2017.
Lada1960
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 29. dub 2017 14:56:37
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků