• Reklama
 
 

Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod balabenka » čtv 31. bře 2016 17:40:04

IcloudCig Technology vyvložkovala celou kotelnu keramikou a na chuti se to projevilo příznivě.
Jinak je to ale spíš krutopřísežný subohm na tvorbu mraků než pohodový MTL atík.
Sice se dá spodním prstencem zavřít přísun vzduchu, ale plně ožije až když je otevřen a řádně mu zatopíme minimálně na 30 Wattů.
Plnění liquidem je snadné vrchem - po odšroubování širokého delrinového DripTipu - bohužel touto konstrukcí přicházíme o možnost výměny za jiný náustek - naštěstí není kovový (jen jeho závit je nerezový) a je do úst příjemný.
Průměr je klasických 22 mm a výška bez dripu 46 mm.
Namotal jsem Claptonem z kanthalu průměru 0,4 + 0,2 mm...Paralelně zapojenými spirálkami jsem dosáhl celkového odporu 0,46 ohmu po důkladném prožhavení a porovnání keramickou pinzetou.
Japonskou vatu jsem provlékl spirálkami až do keramických kanálků a důkladně zakapal liquidem.
Pak již stačí našroubovat skleněný tank s keramikou vyvložkovaným zvonem a můžeme načepovat círka 5 ml oblíbeného liquidu...Po zašroubování černého náustku si otevřeme sání vzduchu, necháme důkladně nasáknout vatu a můžeme pářit.
I když nejsem zrovna vyznavačem tahání rovnou do plic, musím uznat že mrakuje skvěle a ta keramika má něco do sebe. Spotřeba je samozřejmě úměrná výkonu a jsem tedy rád že mám tu větší 5 ml variantu, kterou nemusím tak často dotankovávat:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Více je vidět na delším videu:
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod vlastik63 » pon 30. led 2017 16:42:33

Dneska testuji Moradin 25 o objemu 5.3ml ,který má na rozdíl od svého menšího bratříčka i redukci na 510 Drip Tip jinak platí to již napsané no za mne můžu dodat, že ta chuť je tak intenzivní, že budu asi muset snížit koncentraci aroma. :chuckle Jestli to bude nadále fungovat jako dnes dostane ode mne jasných 10/10.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod Wolfgar » stř 08. úno 2017 0:16:56

Tak Vlastiku jak se dari tvemu Moradinovi? Mne pred par dny dorazil jeho cerny bratricek takze moje dosavadni dojmy a testovani:

Konstrukce:
Atik je opravdu masivni, prumer 25mm je dole u konektoru, ale krouzek ovladani AF/JF vystupuje jeste tak o milimetr dal ven. Nevypada to spatne, ale Moradina diky tomu nenarvete na mody ktere maji 25mm jako maximum - nevesel se mi tak na zamysleneho witchera, opravdu skoda sedli by dohromady krasne a problemy by nejspis mel i s malym alienem. Je vyrobeny z pekne masivni a perfektne vysoustruzene 316 nerez oceli a je to znat i na vaze atiku. Pusobi velice bytelnym a kvalitnim dojmem, az trochu neuveritelnym vzhledem k cene. Tipnul bych ho na kousek s cenou srovnatelnou treba s Aromamizerem, ale ve flash sale se da sehnat skoro za polovinu. Sklo je obrovske, ale vypada pomerne tluste a v baleni je jedno nahradni. Krehce naopak pusobi keramicky zvonek kotelny ktery je uvnitr osazeny tak trochu na volno. Rozhodne vypada jako nejzranitelnejsi misto celeho atiku, ten pujde sice pouzit i bez keramicke vlozky, ale nejspis to negativne ovlivni chut. Keramicka je take cast zakladny, ale ta je zapustena do zakladny a pusobi trvanlivejsim dojmem.

Funkce: Moradin ma velmi napadite vyreseno uzavirani privodu liquidu - krouzek regulace vzduchu se da pekne ztuha vytahnout nahoru a zablokuje tim zaroven jak privod vzduchu tak liquidu a je mozne plnit. Pri stahovani dolu se pod nim obcas obevi mala kapicka liquidu, ale jinak je zatim Moradin velmi protecenivzdorny a je to system velmi pohodlny. Vzduch jde otevrit opravdu hodne na uroven kdy uz necitim skoro zadny odpor pri nadechu. Zavrit jde na uroven priskrceneho DL, ale MTL od tohohle kousku urcite necekejte. Nahore pak najdete delrinovy driptip se zapustenym nerezovym zavitem ktery je opravdu siroky a v baleni take redukci na 510kove drip tipy.

Testovani: V ramci testovani jsem nahodil spiralky pribalene u atiku - dve jednoduche lehce roztazene spiralky s odporem 0.2ohm. Stejne jako vetsina roztazenych spiralek trochu prskaji, nejspis by to slo poladit s jejich umistenim, posadil jsem je pomerne nizko nad otvory privodu vzduchu. Nasadil jsem driptip se spitguardem (ochrana proti prskani) a neresim, hlavni je chut a ta je opravdu famozni. Tezko rici na kolik to je keramikou ale Moradin podava velmi vyraznou, intenzivni az agresivni chut, rekl bych dokonce o chlup vyraznejsi nez Sirena. Studne privodu liquidu se zdaji dost male, ale nejspis keramicka zakladna take prisunu liquidu dost pomaha protoze se mi zatim nepovedlo Moradina prepalit ani pri tom nejvetsim pareni. Idealni je vatu zastrihnout na delku rovnomernou s sirkou atiku (oprit si nuzky o jeho bok) dosahuje pak pekne asi milimetr nad dno kanalku.

Shrnuti:
Moradin je skutecne idealni FCH atik a prekvapuje mne jak je prehlizeny. Chut je bajecna a jedinou obavou zustava zivotnost keramicke kotelny - ale pri svem hledani po nahradnich jsem nenasel ani ze by se kdo kdy schanel po nahradni tak mozna mne prekvapi. Porad vypada bytelneji nez sklo Taifunu :D Moradin mi prijde jako idealni alternativa k Sirene pro DLkare a ty co by radeji zakladnu pro dve spiralky. Za cenu 17.5$ ve flash sale mohu opravdu jen doporucit.

PS: Je vazne tezky... dal jsem ho na Little Boye a byl docela znatelne tezssi nez mod :D
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25


Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod Suchac » stř 08. úno 2017 11:53:49

tipnul bych flavour chasing
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod Wolfgar » stř 08. úno 2017 12:06:24

No vidis jedna mene znama zkratka se vloudila jak jsem zvykly je porad pouzivat. Ale lepsim se, nektere ceske vyrazy jsem sibdokonce kreativne vymyslel. V tomhle pripade... Hmmm Chutehonove? :D

Zkratka atik konstruovany primarne na co nejlepsi podani chuti pro ty pro ktere je chut dulezitejsi nez mnozstvi pary, ale preferuji tahani do plic.

A vubec na to ze dabelska cestina je technicky muj druhy jazyk to neni vubec spatne.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod vlastik63 » stř 08. úno 2017 22:38:09

Wolfgar píše:Tak Vlastiku jak se dari tvemu Moradinovi?

Dobře nestěžuje si. :rofl

Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod 1AE6308 » stř 08. úno 2017 23:51:44

Wolfgar : honící chutiči? :think
Jako moradin se mi hodně líbí... Ta keramická kotelna je dobrý nápad a ve spojení s 6ml tankem... Hm hmm... Zas nad něčím přemýšlím :chuckle
Vlasto jaké bys mu po těch pár dnech našel mouchy?
Já přemýšlím nad 22mm verzí právě...
[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod Wolfgar » čtv 09. úno 2017 4:56:45

Take dobry navrh, pridam na seznam! ;)

Co je nejhorsi ja o te 22mm verzi premyslim take, byly vyrobeny dokonce dve. Jedna opravdu hodne vysoka v 5ml verzi kterou ale uz jsem nikde nenasel k prodeji a druha nizssi na 3ml, podle vseho ma oproti 25 trochu mensi kotelnu a jinak vypada konstrukcne stejne jako 25ka. Ale s tim jak ta 25ka pije liquid u te 22ky nejspis budou ty 3ml za chvilku pryc. K tomu je 25ka o par dolaru levnejsi tak bych spis zustal u te, kdyz vydrzis do odpoledne az dojede kuryr tak ti i reknu jak sedne na primo :)
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod 1AE6308 » čtv 09. úno 2017 10:28:11

Okey, rád si počkám

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod Wolfgar » čtv 09. úno 2017 15:18:08

Tak slibovane fotky cerneho moradina 25 (s 510 redukci a jinym drip tipem, puvodni na me je trochu moc siroky)

Obrázek

A detail dosednuti na Primo - ma opravdu v zakladne tech 25mm a proto na Primo doseda zcela presne a lehce presahuje pouze zminovany krouzek redukce vzduchu/liquidu.

Obrázek
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod vlastik63 » čtv 09. úno 2017 17:10:17

Zatím nic no takových atíků je víc určitě jsem spokojený a 10/10 si určitě zaslouží, ale zároveň nijak nevybočuje z řady podobných subohmů.Každý má něco svého u Moradina 25 je to keramika a nezvyklé uzavírání přívodu liquidu, ale vše je vždy o vlastních preferencích, použitém setupu a jak si ho člověk oblíbí.Těžko něco popisovat nejlépe je si to vyzkoušet sám. :chuckle No mě z posledních kousků nejvíce nadchl Ultimo svojí univerzálností a Conqueror 4ml podáním chutě.A jak zjišťuji poslední dobou mám vždy svého vyvoleného načas podle toho jak je to namotaný, čím je to naplněný a jak to s gripem funguje a to se stále mění takže je dobré mít řádnou zásobu a být tak trošku do větru takovej malej vaperskej prostitut. :rofl
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod 1AE6308 » čtv 09. úno 2017 23:51:39

Wolfgar : sedí tedy parádně, pokud jsou v balení i červené kroužky tak by to i ladilo s tím mým červeným.. Moc pěkný.

Vlasta : díky za souhrn, ultimo jsem nějak úplně minul... Ty notchcoil mi nesedí, raději si motnu sám. :yes
Kdyztak tě rád něčeho zbavim :chuckle

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod Wolfgar » pát 10. úno 2017 0:23:53

Krouzky jsou bile a cerne, ale stejne nejsou po sestaveni atiku videt, co treba cerveny drip tip?

Obrázek
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Moradin RTA s komplet keramickou kotelnou

Příspěvekod zajico » úte 28. úno 2017 11:37:20

Ahoj kluci,
taky jsem si pořídil tohoto mazlika, jen mám trochu problém s tečením.
Snažil jsem se vatu, nejspíš tam bych asi hledal problém aplikovat jako kolega výše, ale řekl bych, že se to trochu přechlastává a prská.
Každopádně položit jen na chvilku atik vodorovně znamená vždy liquid ven.
Když tam nacpu vaty víc, zase se mi zdá že při šroubování to přicpe ofuk spirálek a trochu se to dusí.¨
Tam nevim.... budu s tím laborovat dál a za případnou radu moc díky
O.
zajico
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28. úno 2017 11:25:40

Další

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků