• Reklama
FastTech
 
 

Digiflavor Siren GTA MTL

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Lapi » úte 01. srp 2017 18:50:55

Tak jsem taky neodolal a včera dorazil s CN. Chuť na 1 ale trochu mě vadí že na tom otočným prstýnku trochu rosí. Na to jsem SSR 2.0 i 2.3 nebyl zvyklej, vím že je to jiný princip ( kotelna nahoře) má někdo zkušenost jak to co nejvíce zminimalizovat ?
Kouřím Steamboy SSR 2.1 №. 2082. Clouper mini , Joyetech eVic-VTC Mini SSR 2.3 No 2075 a Cubis ,míchám si už jen vlastní od Atmos lab.Od 1.3.2012 bez cigaret.
Uživatelský avatar
Lapi
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 94
Registrován: pát 10. úno 2012 11:01:39
Bydliště: Praha9
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Lada1960 » ned 20. srp 2017 0:02:20

To lapi,
Zkus při osazení novým bildem přidat vatu ještě co to půjde do těch výřezů a zakápnout liquidem,aby držela (mino té co máš ve spirále).Mně to docela pomohlo (poradil "Jirkator"), a to používám poměr 80/20 PG/VG.Ještě zkus první plnění po osazení jen po kotelnu,aby si vata sedla a až odvapuješ,můžeš více.Já osobně dávám cca po vrch toho komínu (odhad cca 3ml 2krát denně :cool ).
Láďa.
Zdroje:Joyetech eGo Twist+ 1500mAh,2 ks. Eleaf Pico TC 75W (ArticFox).
"Spotřebiče":Eleaf i Care 140,Aspire CE5S,Ego One V2,Nautilus mini,Digiflavor Siren GTA 22,Digiflavor Siren V2 GTA MTL.
"Co tě nazabije,to tě posílí"Bez pyra od 15.8.2017.
Lada1960
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 29. dub 2017 14:56:37
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod korwin » pát 25. srp 2017 7:56:48

Tak tu máme nový přírůstek ve verzi V2:
https://www.google.cz/url?sa=t&source=w ... hyTIDNUtgA
Uživatelský avatar
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 22. dub 2015 21:56:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod ZaMi74 » pát 25. srp 2017 17:07:54

Díky za link. Sirénu já velmi rád, tak jsem ho hned zkouknul, vč. stránek výrobce a v prezentaci uvedého e-shopu.
Vypadá moc dobře a už jsem se chtěl začít radovat. Radost mi však vydržela jen do chvíle než jsem si všiml, že je "TPD ready" tím nejstupidnějším možným způsobem, tedy že tank má kapacitu pouhé 2 ml.
Takže zase nic pro mě :head

Snad alespoň ten Berserker bude za něco stát
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod jendazhor » pát 25. srp 2017 23:21:55

Existují dvě verze – TPD Edition a Standard edition. Třeba bude mít Standard verze větší objem. Hádám.
"Pářím se" od r. 2011. Nyní na:
ATTY: DIGIFLAVOR Siren 22 | OBS Ace | WISMEC Theorem | ASVAPE Zeta | GEEKVAPE Avocado24 RDTA+Zeus+Ammit25 | VANDYVAPE Berserker RTA 24(or.)+22(kl.) | Derringer RDA klon | Skyline klon -- BOXMODY: JOYETECH VTC mini+Espion+Unimax 22+25 | ELEAF iStick Pico+Kiya+Ikonn total | GEEKVAPE Aegis | ASPIRE Archon | EHPRO Mod101 -- LIQUIDY: Vlastní míchačky
Uživatelský avatar
jendazhor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 277
Registrován: sob 24. pro 2011 14:42:56

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod ZaMi74 » sob 26. srp 2017 8:39:08

Byl bych moc rád, kdybys měl pravdu. Podle stránek Digiflavoru to ale vypadá, že Standard edice má jen jinou krabičku a jinak je stejná, jako ta TPD verze ...
Uvidíme, až opravdu přijdou do prodeje.

[ Post made via Android ] Obrázek
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod korwin » pon 28. srp 2017 12:31:59

Tak zatím co jsem koukal, tak vsude Preorder s termínem cca konec září. Takže budem muset chvili počkat, případně nejaka ta recenze.
Uživatelský avatar
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 22. dub 2015 21:56:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Tempter » stř 30. srp 2017 21:55:57

Tak je tu aj dobra sprava, nova Siren dostane aj 24mm verziu s objemom 4,5ml :)

[ Post made via iPad ] Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod ZaMi74 » čtv 31. srp 2017 6:02:33

To je opravdu super. Můžu se jen zeptat, kde jsi to zjistil? Já se snažil Googlit a nenašel jsem nic.

Edit: Aha, tak se omlouvám. Digiflavor updatoval své stránky a už to tam mají :)
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod 9wayne9 » čtv 31. srp 2017 22:13:03

Rád bych vás poprosil o radu, asi dělám nějakou začátečnickou chybu, která možná úplně nesouvisí přímo se sirenem, ale s principem jako takovým.

Mám za sebou svůj třetí námot kariéry, první byl hodně divoký, ale ustál jsem to :rofl , druhý už v pohodě. Teď jsem přemotal po třetí a chová se to tak, že normálně potahuji se stejnou frekvencí, jako jsem byl zvyklý z předchozích námotů a najednou přijde dryhit (jestli je to teda taková ta nechutná kovová pachuť :puke ). Zbavím se ji tak, že pootevřu víko pro plnění, liquidem probublají bublinky. utáhnu a zas můžu chvíli tahat. A tak pořád dokola :S .

Spekulace: Připadá mi, jako by v tanku byl takový podtlak, že nepustí liquid ke spirálce. Po povolení víka se vata na spirálce nasaje liquidem, po jeho uzavření však již k jeho dalšímu přísunu ke spirálce nedochází, což vede k dryhitu...

Může mi někdo poradit co s tím? Přemotat a dát míň vaty? Nedotahovat tak plnící víko (asi blbost)? Dík.
9wayne9
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 04. črc 2017 13:04:43
Bydliště: Chrudim
Národní vlajka:
Mexico

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Profivapers » čtv 31. srp 2017 22:52:04

9wayne9 píše:Připadá mi, jako by v tanku byl takový podtlak, že nepustí liquid ke spirálce.

Ano. Nemá kudy přicházet vzduch pro vyrovnávání tlaku.

9wayne9 píše:Přemotat a dát míň vaty?

Dát míň vaty, aby sestavení mohlo dýchat.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod OldAlien » pát 01. zář 2017 6:04:20

Možná používáš nevhodnou vatu, která se může velmi ochotně slehnout a působí, jako ucpávka. Také si dej pozor, ať tomuto efektu zbytečně nenapomáháš tím, že vatu moc pěchuješ.
S vatou pracuj opatrně, nejlépe pomocí kousku drátku 0.4 mm, ze kterého si udělej umravňovátko vaty. Pinzeta nebo šroubováček, mohou být někdy moc humpolácké.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Jirkator » pát 01. zář 2017 6:30:05

Alien to moc hrotí :chuckle
Ale je pravda, že máš nejspíš moc vaty. Neubírej jí ale zase moc, nebo Ti to bude zase protékat.
Nebudu Tě urážet otázkou, jestli vlákna vaty směřují podélně a ne napříč vatového smotku a tak se jen zeptám jakou vatu používáš.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod 9wayne9 » pát 01. zář 2017 8:58:21

Tak jsem atomizér demontoval, otevřel kotelnu a ty vaty tam bylo asi opravdu moc :chuckle . Při tvoření buildu jsem nechal vatu lehce delší tak, že se povalovala i na dně kotelny (podle hesla "Hlavně aby to neteklo") a ta ji po nacucání liquidem slušně utemovala. Trošku jsem ji odebral, zkrátil, porovnal ji tak, aby směřovala pouze výřezy určenými k jejímu usazení a uvidíme. Pokud to nepomůže, převatuji.

Jinak vatu používám "Cotton Bacon Bits", snad je vhodná. Otázka na směr vláken pro mě určitě není urážlivá, vlákna směřují skrz spirálku.

Díky všem
9wayne9
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 04. črc 2017 13:04:43
Bydliště: Chrudim
Národní vlajka:
Mexico

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod OldAlien » pát 01. zář 2017 10:03:55

Válet vatu po dně kotelny, je zásadní chyba. Vatu je lépe nechat kousek nad dnem, aby až stěžkne liquidem, byla stále nad dnem cca 1 mm. Že nedohulíš tank až na dno neměj obavu, jelikož při šluku, tank nakláníš.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků