• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Cthulhu MTL RTA

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod OldAlien » pon 27. úno 2017 7:41:10

Šipka ukazuje kamsi, tak bych rád věděl, co jako má ubrousit.

Steně si myslím, že mu někam zapadl kousek odštípnutého drátu, když začišťoval osazenou spirálku.
Na tomto atomizeru, není při trošce fištrónu, co zkratovat.
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod Sejr » pon 27. úno 2017 18:27:48

Dělal jsem už čtyři buildy a pokaždé atomizér vyčistil. Konzultoval jsem to i se známými co mají bohatší zkušenosti. Atík funguje ale když mám otevřený přísun liquidu tak je povolený a při Xtém potahu ucítím jak se vyvrátí a přestane žhavit a na gripu je Shorts.
Naposledy upravil dlouhejbil dne pon 27. úno 2017 18:58:40, celkově upraveno 1
Důvod: Necituj předchozí příspěvek - přečti si pravidla
Sejr
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09. dub 2013 15:50:36
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod Profivapers » pon 27. úno 2017 18:45:45

Tím "ubruš" a šipkou myslím to červeně vytečkované. Hlavně místa vrcholů označená větší tečkou. Tam se v povoleném stavu díky vůli a vaklání občas dotkne zvonek. :mrk
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod Sejr » pon 27. úno 2017 18:48:36

Zkusím a když tak koupím nový atík, s pilníkem jsem okolí nebezpečný :D :D :D
Naposledy upravil dlouhejbil dne pon 27. úno 2017 19:00:58, celkově upraveno 1
Důvod: Necituj předchozí příspěvek - přečti si pravidla
Sejr
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09. dub 2013 15:50:36
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod OldAlien » pon 27. úno 2017 18:53:51

Dobrý, no já jsem si těch vytečkovaných hran, nevšiml.
Srazit ty hrany, by mohlo být účinné.
Promiň starému slepci. :cool
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod Sejr » úte 28. úno 2017 12:15:35

Profivapers píše:Tím "ubruš" a šipkou myslím to červeně vytečkované. Hlavně místa vrcholů označená větší tečkou. Tam se v povoleném stavu díky vůli a vaklání občas dotkne zvonek. :mrk


Tak to pomohlo, od včerejšího sestavení už zkrat nebyl. Tak super, dík za tip. Jinak mě protekl jen jednou skrze kroužek airflow a základnou, tak jsem vyměnil těsnící kroužek, byla na něm viditelná deformace a od té doby sucho :clap

[ Post made via iPad ] Obrázek
Sejr
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09. dub 2013 15:50:36
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod Profivapers » úte 28. úno 2017 13:38:16

Fajn.. :mrk Je to chutnej atík a dobrý sluha. Zatím mi ani neprokápl, ale faktem je, že jsem to ještě nezkoušel bez vaty..
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod Luka3 » úte 28. úno 2017 19:43:17

Kluci já to koupím, ale jak to poteče tak se budu roztrpčený. To je furt samý paráda a úža a pak to koupím a moje prasečí pacičky si s tím neporadí a stojí to za pendrek.
Avocádo mě taky trochu neposlouchalo a jak je to přitom jednoduchý. No za měsíc se ozvu, nebo jak dlouho to pojede.
eVic Primo Mini + Dvarw MTL + Fichema max 2mg nic s příchutí RY4 v opravdu nepatrném množství
Uživatelský avatar
Luka3
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 25. pro 2015 12:08:00
Bydliště: Přerovsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod suky » pát 03. bře 2017 18:12:17

Tož nevím kde se kouzlo stalo ale atík už téměř zavržený jsem vcera znovu nacpal vatou natankoval a hle nic neteče a chutná, už jsem se ho chtěl zbavit ale zdá se že ještě poslouží k plné spokojenosti :o))
Uživatelský avatar
suky
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte 10. dub 2012 10:42:21
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod káča » pát 03. bře 2017 19:51:07

Tenhle aťík je jedním z mých oblíbených, od začátku bez učůrávání a Milan profík mi připoměl (Oddy) po plnění chytit závit, a otočit a došroubovat. Akorát bych uvítal větší kapacitu tanku.

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
káča
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 153
Registrován: stř 26. pro 2012 18:13:01
Bydliště: mělnicko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod Luka3 » úte 14. bře 2017 15:07:32

Tak už je doma, první námot 0.3mm na 2.5mm osm otočení akurátních 0.93 Ω, trocha jellyfish vaty a je to párada. Ovšem protože jsem si moc nevěřil, tak jsem si na zkoušku nalil jen trochu. No a když to tak pěkně funguje doplním, zavřu všechno, naleju, dotáhnu, otevřu potáhnu a už to bublá a už to teče po ruce. Chvilku jsem se trápil vyměňoval, přidával vatu, temoval, zkoušel a nadával. Pak jsem si vzpomněl, že to dělám blbě, že se musí hore bruchom a už to neteče, už to nezásobuje dostatečně, takže zase zkouším, ubírám, čechrám a nadávám. Ale poslední pokus už vypadá nadějně. Není to sice ještě úplně v pořádku, ale už se blížím.
EDIT: tak dnes už na to kašlu, stále se nedaří.:S
Mohlo by to být vatou? A tím nemyslím množství, ale typ či značku. Zkoušel jsem Jellyfish a taky proužky od Fiber freaks které mi v avocadu fungují bezvadně.
eVic Primo Mini + Dvarw MTL + Fichema max 2mg nic s příchutí RY4 v opravdu nepatrném množství
Uživatelský avatar
Luka3
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 25. pro 2015 12:08:00
Bydliště: Přerovsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod black.artur » úte 14. bře 2017 21:44:15

Ze začátku mi taky při plnění tekl.Vyměnil jsem O kroužek na zvonku a od té doby ani kapka. :yes
Nemesis,Subtank,Ruzgar,Kayfuny,KS,iStick TC40W,iStick TC60W,Presa TC 75W,iStick Pico,SMY SDNA 75W,IPV D4,
Pico Squeeze,Origen Little RDA,Phenomenon,Serpent mini,Cthulhu MTL,Merlin,Siren22,GT III mini,Primo mini,
Uživatelský avatar
black.artur
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 23. led 2012 17:51:09
Bydliště: Sedlčany
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod Zyklon » pát 17. bře 2017 17:55:37

Tak od středy jsem hrdým, ale zatím nešťastným majitelem tohoto zlouna. Jak to tak pročítám, tak co kus, to originál. Je to můj první mtl diy, takže určitě něco dělám špatně, ale věřím, že to vychytám. Nejdřív jsem namotal spirálku Clapton Coil - kanthal 0,2/0,5mm - cca 5 otoček. Odpor na gripu mi to zobrazovalo něco přes 0,8 ohm. Nasadil jsem vatu, našrouboval zovnek, nalil liquid (hned trochu proteklo, ale tohle je teď detail) - najednou odpor 0,1 ohmů a po chvilce atomzier short. Napadlo mě, že ten clapton coil je možná moc tlustý velký drát, nebo že jsem špatně ustřihnul konce a někde se to dotýká. Vylil jsem liquid a rozhodl se na zkoušku osadit jinou spirálku. Mám doma akorát ten clapton coil a balení předmotaných spirálek - kanthal, 0.5 mm,odpor 0,5. Znovu jsem si pohrál s vatou, trochu pokapal liquidem a nasadil jsem zvonek a opět problémy. Odšrouboval jsem zvonek, zkontroloval, jestli je opravdu dobře ustřižený drát, ještě jsem ho co nejvíce šroubovákem natlačil do těch žlábků, ale ani před tím nikde nic nečouhalo. Našrouboval zoveneček, vyzkoušel a fungovalo to. Nasadil jsem tedy zbytek, doplnil jsem liquid a vyrazil jsem ven. Během půl hodiny mi protekla skoro půlka tanku, ale jak se tu již zmiňovalo - ne středem, ale regulací af. Po návratu domu mi to nedalo a rozhodl jsem se zkusit opět osadit clapton coil. Připravil jsem si několik různých spirálek, různý počet otoček i různý průměr (začínal jsem na 3 mm, dostal jsem se ke 2mm a niž už to podle mě nemá smysl). Ani jedna spirálka bohužel nefungovala. Respektive fungovaly všechny, dokud se nenasadil zvoneček. Při nasazení zvonku se buď okamžitě změnil odpor na 0,1 ohm a po chvilce atomizer short, nebo to rovnou skončilo na atomizer short.
Určitě dnes vyzkouším trochu obrousit hranky, jak radí Profivapers. Je ale teoreticky možné, že chyba je na straně clapton coil, nebo to je nesmysl? A jaký drát je podle vás vhodná volba ke Cthulhu?
Protékání podle mě vyřeším, pokud vyzkouším různé rady odtud, ale nejdřív musím vyřešit tohle. Rozhodně to nevzdávám, ani se ho nechci zbavovat. Prostě to musím vyřešit, protože co jiného by se mělo používat při čtení čehokoliv od Lovecrafta :-)
Zyklon
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 04. úno 2013 3:59:32
Bydliště: Český Krumlov

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod Jirkator » pát 17. bře 2017 18:35:54

Nedotýká se spirálka zvonku?
Protékání způsobuje buď málo vaty, nebo netěsnost tanku.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cthulhu MTL RTA

Příspěvekod Zyklon » pát 17. bře 2017 18:43:13

Vyloučit to nemohu, ale dotýkat by se neměla. Když jsem namotal ten clapton na menší průměr, tak mi ta spirálka přišla rozměrově menší, než ta už přemotaná, se kterou mi to fungovalo. Taky jsem zkoušel našroubovat ten zvonek jen zlehka na pár závitů a stejný problém. Protékání teď neřeším, to je momentálně ten nejmenší problém :-). Každopádně děkuji za radu.
Zyklon
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 04. úno 2013 3:59:32
Bydliště: Český Krumlov

PředchozíDalší

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků