• Reklama
FastTech
 
 

SKYLINE RTA klon

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Maca » ned 11. úno 2018 22:36:55

Ahoj lidčky. Tak krásně vapuji celý den a bez liquidu na prstech :clap :clap :clap . Pořád otvírám přívod postupně a vše funguje jak má. Ještě jednou děkuji za pomoc a ochotu. Zítra se vrhnu na Kaufuna V5 (clon), které ho jsem odhodil po 3 dnech co mi přišel (hodně špatný přívod liquidu a rošení liquidu na horní části). Asi to bude rukama, tak to zkusím nějak rozchodit. Kdyby něco tak budu zase otravovat (v jiném vlákně). Vapingu zdar Martin.
iStick Pico + různé atíky.
Maca
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:30
Bydliště: Česká Lípa
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod Grif » ned 27. kvě 2018 10:35:07

Provozuji 2 Skyliny.Jeden v práci a druhý doma.U domácího zhruba před měsícem najednou problém.Vynechává žhavení. Výkon klesá při TC na 0,1W,jako by byla suchá vata,ale není.Navíc to dělá nepravidelně.Několikrát jsem ho rozebral,předělal setup a výsledek stejný.Třeba celý den v pohodě,druhý den hodinu normál a poté začne nepravidelně vynechávat.Chystám se na dovču,tak jsem Skyliny prohodil.A výsledek se brzy dostavil.Pracovní Skyline to začal dělat doma také.Začal jsem mít tedy podezření na Lišku.Včera jsem na jednom Evic Primo SE nahrál loňský Fimware, zatím výkon drží.Ale zase je problém z baterkou.Vykřičník u baterky a baterka vydrží podstatně méně než dříve.Asi dám novější Lišku.
Jiné atíky které provozuji tento problém nemají a to je mi pořád podezřelé.Buď tedy Liška (tam je divný,že jiný atík problém nemá),nebo divný skrytý přechoďák.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod awalon » ned 30. pro 2018 22:37:53

Mě to můj dělá taky. Provozuji ho na Striderovi. Přemotám, pár dní klid a pak znova to samé - dry coil, no liquid. Přepnu na W a pohoda bez dry hitu. Nejčastěji hapruje po dolití liquidu. Holt i atíky asi mají své dny :)
Uživatelský avatar
awalon
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: stř 05. lis 2014 19:09:46

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod camelka » úte 01. led 2019 22:48:20

Ze šesti kousků, co mám, tohle dělal poslední. Před pár dny došel z aliku. Dotáhl jsem pořádně centrpin a zdá se být klid. Klon coppervape.



Odesláno z mého i8-Max pomocí Tapatalk
Obrázek
Aegis Geek vape, HCIGAR Warwolf, Sigelei Minibook TC, Pico Squeeze 2, eVic VTC Mini, Pico TC 75W, Pico Mega, Cuboid Mini, Smoant mini, Wismec Presa 75W TC, Kayfun V5, Skyline, Dwarv, Berserker V2 MTL RDA... Míchám všechno možné.
Uživatelský avatar
camelka
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 203
Registrován: ned 19. říj 2014 17:07:56
Bydliště: Planeta Země

Re: SKYLINE RTA klon

Příspěvekod awalon » ned 06. led 2019 15:56:54

Mě to ten můj nikdy nedělal (= cca rok), až v posledním půl roku. Taky jsem zkoušel všechno, včetně utáhnutí centrpinu a nic nepomohlo. Spíš se to i zhoršovalo. Když před tím začal haprovat po cca pátém dolití, tak v poslední době už po druhém. Jediné, co jsem nezkusil, byl build. Tak jsem se zbavil svého stereotypního 2.5mm a mrsknul tam 2mm a zatím bez problému, tak uvidím dál. Ale pokud by toto pomohlo, tak nevím, z jakého důvodu. Žeby vata? Ale i stou jsem si vyhrál ažaž...no ale to už přemýšlím nahlas. Uvidím. V nejhorším pořídím jinej a tenhle nechám na náhr. díly.

EDIT 18.1.2019 - takže nerez 316L 28GA na 2mm 8 otoček bez komplikací
Uživatelský avatar
awalon
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: stř 05. lis 2014 19:09:46

Předchozí

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků