• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Vandy Vape Berserker MTL RTA

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod OldAlien » ned 22. říj 2017 5:15:22

To je trochu začarovaný kruh, zvaný MTL.
Málo vzduchu, málo watů, ale dlouhé šluky, aby vylezl nějaký ten obláček. Ale dýmu stále nemnoho, tak se tomu pomůže snížením odporu spirálky. Výsledkem je docela slušný přímotop.
Tak přidáme na vzduchu, waty také popoženem, jelikož jsme snížili odpor a výsledek je ten, co jsme nechtěli, narodilo se DL.

Jistě, že se to dá odladit, ale jestli někdo čeká brnkačku, tak to není. Nechci strašit, nebo odrazovat od MTL, chuťově na ní nikdo nemá, ale všechno chce své.
Začal bych tím, že zavzpomínáme, kolik nám šlo páry od huby, při kouření klasik a jak dlouhé šluky, jsme si ze Spartiček dávali. Napovím, neřešili jsme to.

Když MTL, tak bych se pro začátek spokojil s tím, co nám zkušenosti dovolí a nehonil se za tím, jak to hulí starým matadorům.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod ZaMi74 » čtv 02. lis 2017 15:48:31

Tak já vám nevím, jestli jsem ten Berserker na začátku trochu moc nepřechválil. :S

Mám ho necelé dva měsíce a poslední cca týden nějak začalo zlobit šroubování top capu. Vím jistě, že mi nespadl, ani jsem ho nepřetáhl na sílu mimo závit, neuskřípl o-kroužek, ani neutrpěl žádnou jinou násilnou újmu. O to víc mě to štve, protože nevím, co se stalo ...
Zkrátka z ničeho nic začal být problém top cap po naplnění zašroubovat zpět. Začal "vyskakovat" ze závitu, přestože vypadá, že se už chytil a má silnou tendenci sjíždět k libovolné straně. Někdy ho nasazuji třeba až na popáté :ne
Podrobně jsem závit pod lupou prohlédl (žádné poškození jsem nenašel ...) a promazal. No, nepomohlo to :ne

Takže fakt nevím, co si myslet. Zažil jste to někdo také?
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod OldAlien » čtv 02. lis 2017 15:54:36

Vezmi ho do šupléry, tu stahni lehce k sobě a pootáčej top capem. Jestli někde začne rdhnout, tak je šišatý. To se mohlo stát buď teplem, nebo jsi ho v prstech při šroubování, moc mačkal.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod ZaMi74 » čtv 02. lis 2017 17:46:10

Díky moc za radu Aliene, tohle by mě fakt nenapadlo. Jednoduché věci bývají geniální. Určitě vyzkouším. :yes
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod PetrLehkoziv » ned 26. lis 2017 11:00:23

Zdravim panove, najde se tu nekdo kdo by mi velice kratce zrecenzoval Berserkera vs Kayfun Prime? Ma nekdo oba dva tyto atty? Nyni mam Kayfun 5 a premyslim ze bych si pod stromecek nadelil neco novyho, zajima me rozdil v chuti, ci vzdusnosti :) dekuju.
Wotofo Stentorian RAM | Epetite DNA60, Eleaf iStick Pico 75W + Artic Fox | Kayfun V5, Berserker, Pulse 22 |
PetrLehkoziv
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: stř 12. črc 2017 10:34:51
Bydliště: Kroměříž
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod Ladin » ned 26. lis 2017 13:17:27

2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod PetrLehkoziv » ned 26. lis 2017 14:38:15

Super, skvele popsane +- jednotlivych aitku.. diky :)
Wotofo Stentorian RAM | Epetite DNA60, Eleaf iStick Pico 75W + Artic Fox | Kayfun V5, Berserker, Pulse 22 |
PetrLehkoziv
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: stř 12. črc 2017 10:34:51
Bydliště: Kroměříž
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod PetrLehkoziv » čtv 07. pro 2017 21:45:12

Tak jsem majitelem Berserkera, penezenka pred Vanoci usoudila, ze to je lepsi volba. Nicmene zvykli z Kayfunu 5, jsem trosku na vaskach. Chut je vyraznejsi, ale priznam se, ze bojuju s nastavenim. Namotan 0,3 drat na 2,5mm trn, 8 otocek a vysledny odpor 0,95. Mam nastaveno na 15w a teplotou se pohybuji v rozmezi 180-200, jenze vysledny dym je na me prilis horky, nemuzu najit tu zpravnou teplotu.. jedu to na TC s krivkou DJaquith.
Pro srovnani Kayfun 5, ten samy drat a temer totozny odpor, 18w a 220stupnu, no a blafam si jak pan..
Wotofo Stentorian RAM | Epetite DNA60, Eleaf iStick Pico 75W + Artic Fox | Kayfun V5, Berserker, Pulse 22 |
PetrLehkoziv
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: stř 12. črc 2017 10:34:51
Bydliště: Kroměříž
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod Jirkator » čtv 07. pro 2017 22:11:50

Zkus tu větší sestavu, nebo jiný náustek.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod korwin » pát 08. pro 2017 1:55:21

A jakou křivku DJ používáš? Naustek jsem dal také trochu širší...
Uživatelský avatar
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 22. dub 2015 21:56:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod ZaMi74 » pát 08. pro 2017 13:36:53

I já jsem dal náustek širší, ty přiložené mi moc nevyhovovaly, právě kvůli teplotě páry a tomu, jak se zahřívaly i při fungování na 12W.

Nicméně musím bohužel konstatovat, že poslední dobou jsem z Berserkera čím dál tím víc zklamaný a otrávený. Dělat recenzi dnes, rozhodně bych nebyl tak pozitivní :ne
Nejdříve jsem si říkal, že mám štěstí a Philem Busardem tak kritizované protékání skrz airflow se u mě nekoná, no štěstí mě opustilo. :ne
Berserkera jedu jako jeden ze dvou primárních atíků cca 3 měsíce. Asi 2 měsíce to byla paráda a pohodička, ale poslední měsíc je to stále horší. Nejdřív začaly problémy s top capem (viz výše). Přestože šišatý není a závit i pod lupou vypadá OK, stále se mu nechce se nechat zašroubovat tzv. "na první dobrou". No a před cca 14 dny se přidaly problémy s protékáním do airflow, přesně jak říkal Busardo :sad
Zkusil jsem vyměnit všechny O-kroužky, několikrát si pohrát s různým typem buildu, změnit vatu, ale výsledek nula. První dvě naplnění s novou vatou pohoda, u třetího začne slintat a tak od šestého regulérně téct, takže je nutné opět vyměnit vatu. Měnit vatu á 4 dny mě fakt nebaví a nebyl jsem na to zvyklý ... :ne
Jestli to takhle půjde dál, Berserker asi brzo :ninja

Nemáte někdo nějaký nápad?
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod Jirkator » pát 08. pro 2017 14:32:22

Mně začal poslední dobou protékat při plnění. To řeším tak, že ho plním spodem a mám klid. Při provozu ale neteče.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod jendazhor » sob 21. črc 2018 13:37:18

Nevíte někdo, jestli se dá někde koupit těsnící kroužek pod sklo origo RTA Berserkera 24 mm? Ten velký mezi sklem a základnou.
Asi jsem už druhý spláchnul do umyvadla (nepoučitelný). Přímo sadu těsnění na velkého Berserkera jsem nikde nenašel.
Nebo případně jakým těsněním by se tohle dalo nahradit. Nebo co je to za rozměr, kdyby se třeba dalo koupit nějaké jiné.
Ono se dá jet i bez něj, ale občas to prosákne pod sklem a taky se pak vršek se sklem musí šroubovat níže. Díky!
"Pářím se" od r. 2011. Nyní na:
ATTY: DIGIFLAVOR Siren 22 | OBS Ace | WISMEC Theorem | ASVAPE Zeta | GEEKVAPE Avocado24 RDTA+Zeus+Ammit25 | VANDYVAPE Berserker RTA 24(or.)+22(kl.) | Derringer RDA klon | Skyline klon -- BOXMODY: JOYETECH VTC mini+Espion+Unimax 22+25 | ELEAF iStick Pico+Kiya+Ikonn total | GEEKVAPE Aegis | ASPIRE Archon | EHPRO Mod101 -- LIQUIDY: Vlastní míchačky
Uživatelský avatar
jendazhor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 277
Registrován: sob 24. pro 2011 14:42:56

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod Alfator007 » ned 17. bře 2019 0:23:58

Pánové, co říkáte na V 1.5? Troufám si tvrdit, že je ještě lepší, než Kayfun Prime! Hlavně ten rozah nastavení vzduchu. Asi můj nejlepší atík na MTL! :-)
Kayfun Prime na Think Vape Finder 75C
Alfator007
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 06. zář 2016 17:15:56
Bydliště: modrá planeta Země
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Příspěvekod amirinda » čtv 11. dub 2019 23:21:22

Ahoj, dá se někde koupit sada těsnění pro sklo, hlavně to spodní, bo jak si na to dávám pozor, tak jsem ho ztratil, teda vylil...
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků