Stránka 1 z 1

Co se chystá..(testy/recenze eCF)/What comes(tests/reviews)

PříspěvekNapsal: úte 26. čer 2012 2:37:01
od Rumlik
V tomto vlákně vás budeme informovat, jaké recenze nebo představovačky připravujeme. In this thread we will inform you what the reviews or introductions we are preparing.

Poslední ukončené a zveřejněné testy/představovačky: / Last completed and published tests/introductions:
Joyetech Elitar Pipe kit, CERABIS 44, Vaporesso Nebula TC 100W, Smok G-PRIV Kit,iJoy Solo V2 200W (Starter kit), Joyetech eVic Primo s UNIMAX 25, Wismec Predator 228 Kit.


Aktuálně probíhající testy: / Currently running tests:
VOOPOO DRAG od http://en.voopootech.com/


Na co se chystáme / co máme přislíbeno: / What comes / what somebody promised to us:
24.5.2107 - Eleaf iStick Pico 75W od https://www.cvapor.com/


Mějte na paměti že:
Recenze jsou zcela zdarma a stačí nám jen zaslat produkty, které chcete otestovat. Test trvá cca 1 měsíc(kromě jednorázových záležitostí) a následně je zveřejněno video na YT(http://www.youtube.com/user/eCigaretaFans), s hodnocením na našem webu. Je vždy dobré se podívat do věcí, které již máme na webu otestované, protože testovat například stejnou eGo sadu od dvou prodejců by postrádalo smysl, pokud by tam tedy nebyl propastný rozdíl například v kvalitě, nebo se v sadě nenachází nějaký odlišný druh atomizéru/cartomizéru atd.

Za tyto recenze nejsme nikým placeni a naše závěry jsou pouze vyjádřením osobních zkušeností s produkty. To znamená, že pokud při testu narazíme na nějaký zádrhel, tak ho také uvedeme a recenze tak nemusí vždy vyznít 100% dobře.

Nikdy se však v našem hodnocení nedočkáte vulgarit či dehonestace testovaného produktu nebo jeho prodejce/výrobce. Takové jednání odporuje našim morálním a etickým zásadám.