Stránka 1 z 1

Co se chystá..(testy/recenze eCF)/What comes(tests/reviews)

PříspěvekNapsal: úte 26. čer 2012 1:37:01
od Rumlik
V tomto vlákně vás budeme informovat, jaké recenze nebo představovačky připravujeme. In this thread we will inform you what the reviews or introductions we are preparing.

Poslední ukončené a zveřejněné testy/představovačky: / Last completed and published tests/introductions:Aktuálně probíhající testy: / Currently running tests:
OBS Crius II, Wismec Sinuous Ravage230 od https://www.cvapor.comNa co se chystáme / co máme přislíbeno: / What comes / what somebody promised to us:
Info pouze pro Patrony / Info only for Patrons: https://www.patreon.com/eCigaretaFans

Mějte na paměti že:
Recenze jsou zcela zdarma a stačí nám jen zaslat produkty, které chcete otestovat. Test trvá cca 1 měsíc(kromě jednorázových záležitostí) a následně je zveřejněno video na YT(http://www.youtube.com/user/eCigaretaFans), s hodnocením na našem webu. Je vždy dobré se podívat do věcí, které již máme na webu otestované, protože testovat například stejnou eGo sadu od dvou prodejců by postrádalo smysl, pokud by tam tedy nebyl propastný rozdíl například v kvalitě, nebo se v sadě nenachází nějaký odlišný druh atomizéru/cartomizéru atd.

Za tyto recenze nejsme nikým placeni a naše závěry jsou pouze vyjádřením osobních zkušeností s produkty. To znamená, že pokud při testu narazíme na nějaký zádrhel, tak ho také uvedeme a recenze tak nemusí vždy vyznít 100% dobře.

Nikdy se však v našem hodnocení nedočkáte vulgarit či dehonestace testovaného produktu nebo jeho prodejce/výrobce. Takové jednání odporuje našim morálním a etickým zásadám.