• Reklama
FastTech - Android tablets, phones, and TV sticks at great prices.
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Kodex moderátora e-Cigareta Fans

Zde naleznete různá oznámení a pravidla chování na tomto fóru.
Pravidla fora eCF - důrazně prosíme o dodržování!
Co se chystá..(testy/recenze eCF)/What comes(tests/reviews)

Moderátoři: Rumlik, e-Hana

Kodex moderátora e-Cigareta Fans

Příspěvekod Rumlik » ned 15. črc 2012 23:16:25

Toto je závazný kodex moderátorů diskusního fóra e-Cigareta Fans.

1) Prohlašuji, že v současné době nejsem prodejcem e-cigaret, e-liquidů či e-kuřáckých doplňků.(Platí jak pro oficiální živnost na ŽL, tak pro neoficiální prodej! Občasný prodej dopňků či drobností je tolerován.)

2) Pokud se stanu prodejcem nebo je má činnost v rozporu s bodem 1), okamžitě tuto novou skutečnost sdělím globálnímu moderátorovi nebo administrátorovi a požádám o uvolnění z funkce moderátora!

3) Jsem a budu vždy loajální k fóru a k týmu e-CigaretaFans.eu. Budu je vždy hájit před různým napadáním a nebudu fórum a členy týmu za žádných okolností nikdy a nikde pomlouvat či jakkoliv napadat..

4) Důkladně se naučím pravidla fóra, budu je vždy striktně sám dodržovat a jejich dodržování budu důsledně vyžadovat i po všech uživatelích.( bez vyjímky)

5) Nebudu zbytečně hrotit a vířit ostré diskuse, podporováním kterékoliv strany konfliktu. Do takových diskusí a případných sporů se jako moderátor zásadně nebudu nikdy zapojovat. Pokud to uznám za vhodné, budu se pouze snažit situaci svým příspěvkem s domluvou na obě strany zklidnit a poté ji co nejdříve ukončit.(Třeba přesunutím do sekce sporů, dočasným uzamčením vlákna, smazáním vulgarit a OT nebo udělením varování provinilcům, podle vzniklé situace a závažnosti porušení pravidel.)

6) V případě hrubého porušení pravidel uživatelem, se nebudu bát použít i tvrdších prostředků např. orazítkování nebo smazání příspěvku, smazání OT, varování, návrh globálnímu moderátorovi nebo adminovi na udělení antihodnosti nebo banu apod.

7) OT příspěvky budu mazat, ale zároveň se budu snažit citlivě rozlišovat, zda nejde o věcný příspěvek nováčka nebo člověka, který ještě na fóru tápe. Příspěvek věcný, ale v jiném tématu, případně jen přesunu do příslušného vlákna nebo tématu a nováčka či hříšníka tam slušně odkážu.

8) Za žádných okolností nepoužiji neslušných výrazů a nebudu se chovat k uživatelům eCF hrubě nebo neuctivě a to jak ve virtuálním světě Internetu, tak v reálném životě (srazy, náhodná setkání atd.) .

9) Příspěvky, které případně budu mazat, si vždy (raději i s datem a nickem) zkopíruji, popřípadě udělám "Screenshot" a uložím pro možnost dodatečné kontroly. (Při případných stížnostech potrestaných uživatelů u globálního moderátora nebo admina.)

10) Budu dbát pokynů admina a globálního moderátora a budu se v případě nejasností a novinek s nimi radit.

11) Podle svých časových možností budu na foru co nejčastěji.

12) Nebudu odmítat poradit komukoliv s jeho případnými problémy i v SZ, nebudu-li schopen poradit sám, pak ho odkážu s dotazem do příslušné sekce nebo na globálního moderátora, případně admina.

13) Budu pomáhat svými znalostmi a podle svých schopností v rozvoji fóra a budu dbát o přehlednost vláken.

14) Budu přísně neutrální ke všem prodejcům, aby nemohl vzniknout dojem nějakého upřednostňování jednoho na úkor druhého. Zachovám si tedy od všech prodejců, patřičný odstup a budu se chovat ke všem z nich se stejným respektem.

15) Budu zachovávat mlčenlivost o případných neveřejných informacích, získaných při moderování a v týmu eCF, případně od různých prodejců a nebudu tyto zneužívat ve svůj ani cizí prospěch a nebudu je tedy ani šířit mezi ostatní uživatele a prodejce.

16) Pokud hrubě poruším kterýkoliv z těchto bodů, budu okamžitě a s konečnou platností uvolněn z funkce moderátora.


Každý moderátor eCF je povinen tento kodex odsouhlasit. Moderátore - tento post edituj a níže pod text přidej svůj nick(na další samostatný řádek). Vaše poznámky, dotazy a připomínky piště do SZ nejlépe e-Hance a nezanechávejte je zde. Dostane se vám rychlejší odpovědi. :mrk

Tímto prohlašuji, že "Kodex moderátora e-Cigareta Fans" je pro mou osobu závazný a budu ho plně respektovat:
e-Hana
Dlouhejbil
Grif
kubice
Joker
jura-p
MTL: WISMEC Ravage230 + Digiflavor Siren V2 24mm (SS setup pro TC). DL: Wotofo Profile RDA.
Aktuální testy a recenze na eCF
Některé kousky z testů na Aukru

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Zpět na Oznámení a pravidla tohoto fóra.Číst jako První!!!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník