• Reklama
 
 

Eleaf pico squeeze 2

Vše co má něco společného s Bf mody a atomizéry.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Eleaf pico squeeze 2

Příspěvekod buban76 » stř 27. úno 2019 13:59:28

Dneska bych rád představil další squonk mod na 1 baterii 18650/20700/21700, a to Eleaf pico squeeze2.
Jedná se o mod s maximálním výkonem 100w a tvarem, který vychází z legendárního pica. Tedy poměrně nízký modík, s víčkem baterie na horní straně modu. Oproti původnímu picu je samozřejmě vyšší i širší a tlustší, přesto stále poměrně kompaktní a dobře padnoucí do ruky. Oproti prvnímu picu squeeze, které bylo neregulovaným modem, je pico squeeze2 mod s regulací výkonu i teploty, maximální výkon je 100w při použití baterie 21700. Baterii 18650 bych tímhle výkonem určitě netrápil.
Ovládání výkonu se nachází na boku přístroje pod displejem, žhavící tlačítko na opačné straně v horní části modu. Na první pohled možná zvláštní umístění, v praxi je to poměrně pohodlné.
V horní části se nachází víčko otvoru baterie a konektor 510. Baterie se vkládá plusem dolů, 20700 a 21700 tak jak jsou, 18650 s adaptérem. Závit 510 se zdá být kvalitní a bez přesahu se vejde atomizér do průměru 25mm.
Co se týče squonk systému, je tu použitý model z původní verze pico squeeze, mírně vylepšený, zůstává tu kovová trubice s těsněním, lahvička je ale příjemnější, silikonová. Nevytahuje se spodem, ale z boku, po odstranění krytu. Ten je zajištěný magnetem. V balení je jedna lahvička náhradní. Plnění je snadné, otvor ve víčku lahvičky je dostatečně velký. Kryt potom drží na svém místě dobře bez vůlí.
Já mám černou variantu modu, která je hotovým lapačem otisků prstů, což je asi jedna z mála věcí, které bych modu vytknul, další výtku bych měl k velikosti +- tlačítek, nic pro větší prsty, ale jinak se jedná o příjemný modík, který lze jen doporučit. Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

[ Post made via Android ] Obrázek
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Eleaf pico squeeze 2

Příspěvekod dlouhejbil » stř 27. úno 2019 14:46:06

Hezká věcička. :clap :yes
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Eleaf pico squeeze 2

Příspěvekod buban76 » stř 27. úno 2019 17:46:01

Malé postřehy, které jsem opomněl, regulace wattů probíhá do 20w po desetině wattu, výše už po celém wattu, to je docela fajn, dále se pod lahvičkou ukrývá led dioda, která může podsvitit lahvičku různými barvami, v menu to lze vypnout/zapnout. Vstup do menu je pomocí stisku žhavícího tlačítka a + tlačítka a na závěr porovnání s originálním picem Obrázek Obrázek

Odesláno z mého SM-G955F pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Eleaf pico squeeze 2

Příspěvekod Muroň » stř 27. úno 2019 17:53:56

Díky za představení! Na tenhle modík mám zálusk, jen mě trochu děsí to tlačítko na boku. Mám obavy, že bych ho nechtěně mačkal. Jsem spokojený uživatel jeho předchůdce, který má tradiční fire čudlík. Ještě pro Squeeze 2 nevyšla liška a nevidím důvod, proč by být neměla. Jde ta diskotéka pod lahvičkou vypnout?
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Eleaf pico squeeze 2

Příspěvekod buban76 » stř 27. úno 2019 18:48:29

Tlačítko není moc vystouplé a je spíš tužší, nechtěné stisky se mi nedějí.
Diskotéka vypnout jde

https://nfeteam.org/forum/threads/done- ... ices.1549/

Odesláno z mého SM-G955F pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Eleaf pico squeeze 2

Příspěvekod pe.ne » stř 27. úno 2019 20:24:50

Muroň: stejnou obavu ve své recenzi vyjádřil JaiHaze, aby to pak s odstupem zhodnotil jako výborný systém a snad do ruky nejpříjemnější squonk mod, jaký zkoušel.
Taky jsem hodně pokukoval, líbí se mi i vytahování lahvičky spodem, bez mačkání při vyndávání bokem. Zatím ale čekám na součástky na vlastní 3D print. Když se to nezdaří, Squeeze 2 to jistí.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: pon 19. zář 2016 2:34:51

Re: Eleaf pico squeeze 2

Příspěvekod Muroň » čtv 28. úno 2019 12:56:36

Tak to jste mě uklidnili. Mě varoval jen můj konzervatismus a fakt, že žádný mod s fire čudlem na širší straně nemám. Nicméně to není žádná anomálie, např. většina (ne-li všechny) současné mody s YiHi chipem to tak mají (G-class, V-sticking, IPV V-it...). Vlastně je to docela přirozený úchop pro mačkání palcem.
Až mi zas nějak přibudou bf RDA a vyhodnotím, že je třeba další pumpičkovej mod, Squeeze 2 je první v hledáčku.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Eleaf pico squeeze 2

Příspěvekod Jirkator » sob 04. kvě 2019 19:42:40

Toho čudlíku po straně se vůbec neboj. Po čase si tak zvykneš, že ti to vůbec nepřijde jiné. Já ho položím na prsty, malíček pod mód a palcem proti mačkám. Jinak se připojuji ke chvále - kdo hledá elektronický squonk ze levný peníz, neudělá chybu.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Eleaf pico squeeze 2

Příspěvekod mirpet5 » ned 05. kvě 2019 18:55:42

Já ještě žádný squonk nemám a pořád odolávám, ale tento se mi líbí. Mám Cthulhu 1928 a rád bych je spojil. Myslíte že je to vhodné?

[ Post made via iPad ] Obrázek
mirpet5
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: úte 10. kvě 2016 7:24:01

Re: Eleaf pico squeeze 2

Příspěvekod Jirkator » úte 07. kvě 2019 6:07:01

Nevidím jediný důvod, proč by to nemělo spolu fungovat. Jen se tam ten atík bude trochu ztrácet, já tam mám Galaxies MTL Squonk RDTA a je takový podměrečný.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Eleaf pico squeeze 2

Příspěvekod mirpet5 » úte 07. kvě 2019 10:21:25

Děkuji za odpověď. Zakoupím.
mirpet5
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: úte 10. kvě 2016 7:24:01

Re: Eleaf pico squeeze 2

Příspěvekod Muroň » pon 07. říj 2019 10:09:59

Konečně jsem si ho pořídil. Čekal jsem na cenu, za kterou to nejde nekoupit. Byl v akci za 20 usd včetně atíku coral 2 a 21700 baterky. Mod je to skutečně fantastický. Festovní až ušlechtilý, tlačítko na ideálním místě. Určený pro držení v pravé ruce, v levé je mačkání a zároveň pumpování nekomfortní. Kolébkový +/- to chce mačkat na krajích, aby nedocházelo k překliku. Příjemně mě překvapil coral 2 s netradičním jednostranným ofukem u takto vzdušného atíku. Chuť velmi slušná, ofoukne i hodně masité spirály s hodně nízkými odpory. Preferuju však určené na větší utaženost s menší kotelnou, takže zůstane jen na rekreační mraky. Baterka Avatar je rewrap nějaké číny, podle moocha dává 20A, ale deklarované kapacitě 4000mAh se i v praxi blíží. Jsem s tímhle strojem velice spokojený.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Bottom feed zařízení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků