• Reklama
FastTech
 
 

Dovpo topside

Vše co má něco společného s Bf mody a atomizéry.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Dovpo topside

Příspěvekod buban76 » pát 07. pro 2018 23:15:33

Po delší době se hlásím s menší recenzí zařízení, které je v jistém ohledu inovativní a stojí za to si ho představit.
Jedná se o squonk mod, Dovpo topside, který vzešel ze spolupráce dovpo a youtubera The vapor chronicles, mimo jiné tvůrce rda drop, drop solo či drop dead. Mod je poháněn jednou baterií 21700,20700,18650 s použitím adaptéru. Maximální výkon je rozumných 90W. V balení se nachází ještě kompletní lahvička s víčkem, adaptér pro 18650 a servis pack pro rozebrání systému lahvičky.
Obrázek Obrázek

Topside je velký a těžký kousek, s baterií 21700, plnou lahvičkou, která má objem 10ml a atomizérem váží 310g, přesto po stránce ergonomie nemám výhrad, do ruky padne pěkně, okno pro lahvičku je tam, kde se pěkně nahmátne prostředníčkem a palec sedne pěkně na žhavící tlačítko.
Obrázek
Menu systém je po rozbalení velice jednoduchý, toliko VW a bypass. Kdo chce, může si na stránkách výrobce stáhnout alternativní fw, který potom obsahuje i režimy TC a TCR. Ovládání je snadné, přepínání režimů se děje stiskem fire a -, stiskem +a- se tato tlačítka zamknou. Toť víceméně vše. V režimu VW je žhavení okamžité, režim TC v rda s clapton spirálou, mě úplně nepřesvědčil, ale po dlouhých měsících na mechanických modech to nijak neřeším. Pokud se použije obyčejný ss drát, pak funguje TC dobře.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
A kde že je ta zmiňovaná inovace? V plnění. Topside = plnění vrchem, na horní straně je víčko, které po odjištění a povolení odkryje velké plnící otvory a liquid můžeme lít přímo do lahvičky. Je to absolutně čistá a suchá práce, chválím...
Obrázek Obrázek
Kolem a kolem je to povedený mod, vhodný pro začátečníky i pokročilé jediným mínusem by mohla být velikost a váha, jinak samé plusy. Pohodlné plnění, okamžité žhavení, snadné ovládání, možnost použití všech obvyklých baterií. S kvalitní baterií 21700 (Samsung 40T)je výdrž neskutečná. Momentálně mám osazený wotofo profile rda s mesh coil o odporu 0,12 ohmu a na 40w dám 15ml, na mechanickém modu nemyslitelné ani s vyšším odporem ...
Obrázek
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Dovpo topside

Příspěvekod vlastik63 » sob 08. pro 2018 0:22:51

Souhlas také jsem s ním spokojený. :yes

Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dovpo topside

Příspěvekod WillyTey » pát 14. pro 2018 1:14:41

Zdravím. Rád bych se zeptal, kde jste sehnal tu Samsung 40T baterii. Zrovna koukám na eliquidshop, kde teprve až teď naskladnili 30T. Nejspíš budu muset brát ze zahraničí že? Díky. :)
WillyTey
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14. pro 2018 1:08:02

Re: Dovpo topside

Příspěvekod buban76 » pát 14. pro 2018 21:26:24

Tak, tak, klasika nkon.nl, cca 10eur

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dovpo topside

Příspěvekod tiberius » úte 18. pro 2018 12:44:06

Mě ten Grip sednul po všech stránkách.Je super.
Jeden nedostatek však má :( Zde mi prosakuje.Psal jsem prodejci a sám mi řekl ať ho pošlu nazpět.
Nemáte to někdo taky tak?

Dovpo2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
tiberius
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 333
Registrován: ned 23. zář 2012 23:23:42
Bydliště: Straž pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dovpo topside

Příspěvekod buban76 » stř 19. pro 2018 9:14:15

Já mám sucho, nezkoušel jsi druhou lahvičku z balení, jestli by to s ní nebylo lepší? Třeba je problém v lahvičce. Ostatně moc možností není, buď netěsní lahvička, nebo trn na který dosedá hadička nebo víčko...

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dovpo topside

Příspěvekod WillyTey » stř 19. pro 2018 21:28:27

Já mám taky vše v pořádku. Opravdu perfektní zařízení. Těch 10ml vydrží na celý den...teda většinou. :D Akorát ta výdrž no, existovat tohle v dual battery tak by to bylo naprosto excelentní. :)
Naposledy upravil WillyTey dne stř 19. pro 2018 23:26:26, celkově upraveno 1
WillyTey
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14. pro 2018 1:08:02

Re: Dovpo topside

Příspěvekod buban76 » stř 19. pro 2018 21:41:18

Já vám nevím s tou výdrží, já si nemůžu stěžovat, lahvičku a půl na odporu 0,13ohmu a výkonu 40w, udělám, že mi to nestačí na celý den, je věc jiná
Apropos, topside dual již brzy...

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dovpo topside

Příspěvekod tiberius » čtv 20. pro 2018 1:37:38

buban76 píše:Já mám sucho, nezkoušel jsi druhou lahvičku z balení, jestli by to s ní nebylo lepší? Třeba je problém v lahvičce. Ostatně moc možností není, buď netěsní lahvička, nebo trn na který dosedá hadička nebo víčko...

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk


Vyzkoušel jsem všechno.Jen jsem do toho nevrtal.Poslal jsem ho na reklamaci,tak snad..
Uživatelský avatar
tiberius
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 333
Registrován: ned 23. zář 2012 23:23:42
Bydliště: Straž pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Bottom feed zařízení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník