• Reklama
FastTech
 
 

Box V12 mechanický squonk mod

Vše co má něco společného s Bf mody a atomizéry.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Box V12 mechanický squonk mod

Příspěvekod buban76 » čtv 28. zář 2017 22:43:52

Box V12 mechanický squonk mod aneb jak zabít slušný potenciál...

Nějakou dobu jsem se poohlížel po nějakém 3D printed boxu a z důvodu ceny, dostupnosti a slušně vypadajícího provedení, jsem se rozhodl pro box V12, mechanický squonker ze svapiamo.com.
Obrázek Obrázek Obrázek

Box je vytištěn z ABS, povrch je lehce zvrásnělý, příjemný do ruky. Nikde žádná designová paráda, prostě jednoduchý boxík na jednu baterii 18650 o rozměrech 85x25x45mm. Dvířka jsou taktéž tištěná, drží na magnetech nahoře a dole a drží velmi dobře, na to, že se jedná o plast, se nijak neprohýbají a celkově box působí velmi pevným dojmem
Obrázek
Mod je řešen jako plně mechanický, mínus baterie je chycen maticí k 510 konektoru, plus je veden měděným páskem k plusu na 510 konektoru, pásek je přitlačen ke kontaktu tlačítkem. Kontakty pro baterii jsou k pásku naletované, baterie drží pevně a nic neničí izolaci baterie. Co jsem úplně nepochopil, výrobce matici 510 konektoru k pásku od baterie přiletoval, což znemožňuje (znemožňovalo) demontáž a dokonalé vyčištění.
Obrázek Obrázek Obrázek

510 konektor je typ fat daddy v5,,člověk by očekával bezproblémový provoz, opak je ale pravdou. Jedná se o nerez konektor s odpruženým centrpinem, na trubičce zevnitř modu je pak mosazný kontakt. Problém tohohle konektoru je jednak jeho netěsnost, vnitřek modu je neustále uslintaný a druhý problém je plus kontakt na trubičce. Není nijak zajištěný, pouze nasazený na trubičce, na místě ho držel pouze plastový nálitek, za který se pootočením směrem k tlačítku zasunul. Nálitek se po měsíci ulomil ... Kontakt jsem zkusil připájet, ale letujte si mosaz k nerezi... Na mosazi pájka drží, ale to je tak vše. Takže jsem lehce zploštil otvor v kontaktu, aby šel na trubičku nasadit hůř a držel sám o sobě. Řešení je to takové nijaké, takže jsem objednal modmaker 510 a fat daddy půjde pryč.

Nezbytnou součástí squonkeru je lahvička. Ta dodávaná není špatná, je to PE lahvička, ale příjemně měkká a funguje dobře,má ale hadičku prostrčenou skrz zátku a ještě je to celé zajištěno maticí, takže plnění není úplně pohodlné a rychlé Obrázek
Obrázek
Proto je v modu modmaker lahvička, která je o poznání lepší.

Na mod se vejdou atomizéry do průměru 24mm a jeho projev je dobrý, žhavení okamžité, však je to mechanika. Nic se nehřeje, kontakty nejiskří, nebýt problémů s 510 konektorem, nemám, co bych vytknul, na druhou stranu se nejedná o mod za $15, ale Ital si řekne s poštou nějakých 70 eur , takže jistá pachuť z odfláknutého díla, tu zůstává.

[ Post made via Android ] Obrázek
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Zpět na Bottom feed zařízení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků