• Reklama
 
 

Úpravy a opravy BF zařízení, tipy, triky

Vše co má něco společného s Bf mody a atomizéry.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Úpravy a opravy BF zařízení, tipy, triky

Příspěvekod buban76 » čtv 05. říj 2017 12:30:44

Jak jsem nastínil v recenzích, oba mnou popisované mody, čekaly jisté úpravy. Akce proběhly s dobrým výsledkem.
Gorilla a baterie 20700.
Místa je dost a baterie se vejde, to byl předpoklad, který se naplnil. Co se teoreticky nedalo vyzkoušet a co se ukázalo jako problém, je lahvička. Větší baterií se malinko zmáčkla a vyboulila nahoru a nejdou zavřít dvířka, nicméně škatule hejbejte se a z druhého modu putuje modmaker lahvička do gorily a krásně sedne :-) Problém vyřešen, vše bezvadně funkční, jsem zvědav na 20700 v praxi.

Box V12 a 510 konektor
510 z modmakeru dorazil, šup tam s ním, bylo třeba převrtat otvor na 12mm,vyrobit nový pásek z mědi k tlačítku, protože dvakrát měř a jednou řež a původní jsem příliš zkrátil a užívám si sucho v boxu, nic, nikde ani kapka, kde nemá být. :-) Z důvodu větší kontaktní plochy se pocitově snížil i pokles napětí při sepnutí, objektivně to ale nemám jak změřit. Takže spokojenost i zde. Jsou ty boxy takové DIY, ale mě to baví, člověk by s novými, dokonalými elektronickými mody úplně přišel o to kutěníčko :-D
Jinak pokud by někdo uvažoval o něčem podobném, modmaker 510 squonk konektor můžu jen doporučit. Ve dvou modech s ním zatím nemám jediný problém. Jedinou nevýhodou je jeho cena. Sám o sobě stojí 6£ k tomu podložka za 1£, výběr je z různých materiálů a průměrů, případně ještě velká pozitivní matice, jako + kontakt za další libru a k tomu bohužel poštovné ze shopu modmaker.co.uk činí 10£, chce to objednat více věcí, aby to mělo jakýs takýs smysl. Na FT je k mání něco jako jeho klon za nějakých $5,ale těžko říct, jak se jeví v praxi.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Odesláno z mého Z2 Pro pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Zpět na Bottom feed zařízení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků