• Reklama
FastTech
 
 

Phantohm BF klon

Vše co má něco společného s Bf mody a atomizéry.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Phantohm BF klon

Příspěvekod vlastik63 » úte 24. říj 2017 13:14:05

Moje první postřehy po 24.hodinách provozu klonu Phantohma. http://www.3fvape.com/home/18279-phanto ... e8JPbjJKjM
Klady: Bytelná konstrukce, příjemný materiál do ruky jakoby pogumovaný plast, nevelká hmotnost 165g v plné výstroji jak je na fotce, malé rozměry, vnitřní vodivý materiál je pravděpodobně měď a mosaz a zatím tedy bez přechodových odporů, pohyblivý centrpin a přirozené přední stačování při squonku.
Zápory: Spínací tlačítko nepracuje na 100% a nelze uzamknout, zadní hrany modu mohly být více zaoblené při úchopu jsou cítit jeho hrany, špatně se vkládá baterie bez přiložených poutek asi naprosto nemožné baterii vyndat, krycí dekl drží velice pevně a také nelze jednoduše vyndat.
První (a zatím i poslední úprava) co jsem vyměnil byla flaštička (ta dodaná je použitelná no já mám raději silikon) pasuje tam tato: https://www.fasttech.com/p/7762301 až budu mít náladu obrousím hrany deklu aby držel pouze na magnetech a šel snadno vyndavat, doposavad si musím pomáhat buď uskřípnutou páskou co je na baterii viz foto a nebo lze prstem vytlačit ze vnitřku.(při původní flaštičce, která není tak měkká) No a to tlačítko zatím nevím co by tomu pomohlo moc místa na nějaké úpravy tam totiž není.Zatím tedy hodnotím tento mod průměrnou známkou a nedoporučuji kupovat lidem co nechtějí provádět potřebné i když jednoduché úpravy.No já jsem vcelku spokojen a hodnotím ho výše než třeba Boxera.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

edit: Tak jsem upravil tlačítko, ten dekl a i uložení baterie.Tlačítko jsem vyndal a ten výstupek obrousil.Odmontoval jsem spodní měděný pásek v místě kde je bradavka (výstupek na + pól baterie) jsem ji lehce vmáčkl zpět.V horní spínací části jsem nejdříve narovnal pásku a udělal nový ohyb tak aby mezi tělem tlačítka a páskou nebyla žádná mezera.Pak jsem na měděnou pásku naletoval 1mm drát a ohnul jsem ho do skobičky aby trochu pružil.Po obroušení na přijatelnou mezeru jsem vše zamontoval zpět.Dekl jsem zbrousil o několik setin a již nedrží tak pevně a jde v pohodě vyndat stejně jako baterie takže silonové pásky již netřeba.No jsem zvědavej jak dlouho a jestli to spínání takto vydrží no zatím to funguje.

Obrázek Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Zpět na Bottom feed zařízení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník