• Reklama
Enjoy flash sale of GearBest Merchant Store, from $0.99, and Half price! You are able to buy hot products such as TOCHIC Qi Wireless Charger Pad, rc drones.
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Gallagher.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Gallagher.cz

Příspěvekod Rumlik » čtv 28. pro 2017 16:05:41

Tohoto prodejce můžeme doporučit. Dlouhodobě spolupracuje s e-Cigareta Fans, vyznačuje se profesionálním a přátelským přístupem k zákazníkům.

https://www.gallagher.cz/
MTL: WISMEC Presa 100W + Digiflavor Siren 25mm (SS setup pro TC). DL: IJOY Combo RDTA II.
Aktuální testy a recenze na eCF
Některé kousky z testů na Aukru

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2241
Registrován: pon 04. led 2010 22:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Gallagher.cz

Příspěvekod Tempter » čtv 18. led 2018 22:13:33

Neviem, ci to, co tento predajca predvadza na slovenskom fore sa da nazvat slusnost... Tam uz je na smiech (a ban). Vytvara si falosne uzivatelske profily (raz pise ako muz, po roku a pol mlcania uz je zena...), polozi dotaz s odkazom na ich eshop (casto na predrazenu vykopavku) a uz sa neozve... To vo mne doveru nevzbudzuje :ne

[ Post made via iPad ] Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 567
Registrován: stř 20. led 2016 10:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Gallagher.cz

Příspěvekod petrlips » čtv 18. led 2018 22:51:39

Otázkou je, zda se jedná skutečně o prodejce, či někoho jiného. Bylo by mi divné, že český obchodník, co je zde registrován již rok a půl, zde nemá ani jeden příspěvek a na nějakém sk foru by vesele psal? Proč by nejdřív nepsal zde? Kor, když s ecf spolupracuje... jinak nevím, co ti tu na to řekne moderátor, podle mě jde nyní o pomluvu obchodu ( pokud tedy nemáš důkazy ).
2xKubíček grip, VGOD Elite 200 Red RE.... VGOD Elite RDA a Kayfun Prime
Uživatelský avatar
petrlips
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 03. dub 2017 18:45:11
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Gallagher.cz

Příspěvekod Tempter » čtv 18. led 2018 23:10:39

Mam dojem, ze parkrat to spravili aj tu. Byvaju to bud novovytvorene identity, alebo starsie, krore maju malo prispevkov (do 10), pridu, polozia otazku na tovar (odkaz vzdy smeruje na jedneho predajcu) a uz sa neukazu.
Jeden z poslednych pocinov jednej z identit:
Obrázek

[ Post made via iPad ] Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 567
Registrován: stř 20. led 2016 10:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Gallagher.cz

Příspěvekod petrlips » čtv 18. led 2018 23:59:04

Bude tu z toho OT, ale to už probere moderátor. ( omluva za přidanou práci :( )
Profily s odkazem na web jsem našel 3, s počty příspěvků 7,3,2. Přímou propagaci či doporučování produktu jsem nenašel, nedoporučení produktu ano a odkaz na článek o vlivu e-cigaret na zdraví. Co si o tom myslet nevím, vypadá to sice podivně, ale má se ctít presumpce neviny. A jinak to je problém sk fóra a pokud to oni nijak neřeší, tak proč by se to mělo řešit zde? Já na jejich stránky (myšleno obchodu) kdysi v začátcích narazil a ikdyž jsem uskutečnil u nich pouze jeden nákup, tak jsem byl spokojený a hlavně jsem získal dost informací do začátku.
A ještě k těm předraženým vykopávkám- To už je na zákazníkovi, zda je ochoten si danou věc zakoupit. Má možnost koupit jinde. Vykopávka/nevykopávka nikdy nevíš, třeba s tím daným produktem byl někdo velmi spokojen a chce si jej koupit zas, takový člověk bude rád, že na tu "vykopávku" narazí ;) A k cenám - Nevíš, za kolik obchodník nakupuje od dodavatele, kolik ho třeba stojí další náklady. Prostě má takovou cenu a je jen a pouze na zákazníkovi, zda ji bude akceptovat a nebo půjde o dům dál. :)
2xKubíček grip, VGOD Elite 200 Red RE.... VGOD Elite RDA a Kayfun Prime
Uživatelský avatar
petrlips
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 03. dub 2017 18:45:11
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Gallagher.cz

Příspěvekod iqwe » pát 19. led 2018 1:42:15

Myslím, že jsi tady příliš krátce abys mohl posoudit, jaké jsou zde s tímto prodejcem zkušenosti. Je to největší spamer z řad prodejců tady na fóru a i po většině ostatních českých i slovenských fór, ať již fungujících nebo už zaniklých.

Jeho strategie je stále stejná, tak jak je popsáno výše. Bylo období kdy každé 3-4 týdny se zde objevil nováček, který ihned po registraci napsal dotaz s odkazem na tento eshop a už se znovu na fórum nepřipojil, aby si případně přečetl odpověď. Slovenské fórum odneslo jeho útoky pouze zlomkem toho, co bylo zde. A to, že jsi nenašel víc registrací je jen díky usilovné práci moderátora (na kterého se mj. odvoláváš), který ten svinčík musel stále mazat. Tento prodejce zde provedl několik desítek registrací a i zde si v tom chaosu neuměl poradit s tím, jakého je vlastně pohlaví.

Jinak, chtěl jsem původně ihned reagovat na úvodní příspěvek admina a požádat ho, aby po konzultaci s moderátorem (dlouhejbil) přehodnotil své rozhodnutí. Ale já nepíšu rád a navíc mně z udělení tohoto ocenění bylo docela smutno. Proto sice dodatečně, prosím Rumlika o přehodnocení. Ono to celé totiž začíná mít tak nějak pachuť stavu, kdy by si někdo mohl začít myslet, že se toto ohodnocení dá koupit. A vzhledem k tomu, že mám toto fórum rád, mnoho mi dalo, všude ho bráním, tak bych byl nerad, aby na něj takové podezření padlo. Navíc je to degradací tohoto hodnocení a někteří jiní držitelé by se mohli cítit uraženi.

Když už jsem zmínil zasílání zboží na recenze, tak musím konstatovat, že na recenze se většinou posílají novinky. A poslat v létě 2017 na recenzi základní typ Eleaf iStick Pico 75w TC je trochu divné. Možná bylo v té době pro tohoto prodejce novinkou, ale zde mělo již vlastní vlákno čítající 65 stran, výrobce prodával již jeho asi čtvrtou sérii barevných mutací a mělo další 3 následovníky, kteří na základě jeho úspěchu vzešli.

Cenová politika je rozhodnutí každého prodejce a není třeba se k ní vyjadřovat. Sortimentem většinu členů tohoto fóra prodejce není schopen oslovit. To, že má prodejnu v Brně, kde bydlí i majitel uvedený v obchodním rejstříku, ale sídlo má firma v Praze (v takovém tom domě, kde sídlí stovky firem a nikoho se tam nedá kontaktovat), je jen takovou zajímavostí. Druhou zřejmě náhodnou zajímavostí je název firmy, který je shodný se jménem jednoho zahraničního podnikatele, který má jako fyzická osoba sídlo také v Praze a zrovna za rohem od tohoto domu. Bydliště má uvedeno ve Spojeném království a Severním Irsku, ale s adresou která se nachází v USA. No naštěstí už byla tato registrace zrušena... ale objevila se nová, kde si pan Gallagher přidal jedno křestní jméno a přestěhoval se na Smíchov. No zřejmě jen podobnost náhodná, takže v tom nebudu pokračovat, abych nebyl OT, byť se domnívám, že vše souvisí s názvem vlákna.

Jen ještě dodám, že prodejce netrpí malým egem a zajisté ho potěším konečně jedním legálním odkazem na jeho eshop
https://www.gallagher.cz/ze-zakulisi/so ... ety-el-cz/
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
Obrázek eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 798
Registrován: pát 28. zář 2012 0:25:37
Bydliště: Brno

Re: Gallagher.cz

Příspěvekod Profivapers » pát 19. led 2018 7:01:31

Tak tak. Ani nemusím nic psát a rovnou se přidávám k iqwe. Plně minimálně k prvním dvěma odstavcům. Kdo se pohybuje déle aktivněji ve vapingu, ten ví.
8/1988 pyro
28.12.2011 vaping
18.8.2016 bez nikotinu
20.8.2017 bez vapingu/kouření
Uživatelský avatar
Profivapers
Donátor
Donátor
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4043
Registrován: sob 08. čer 2013 3:40:39
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gallagher.cz

Příspěvekod petrlips » pát 19. led 2018 10:47:10

Ano, to máš zajistě pravdu, krátce tu jsem a proto jsem rád, že se diskuze k prodejci rozšíří. Jako nováček jsem tuto sekci prolezl, neb jsem chtěl získat představu o tom, kde objednávat a kde ne. :) Včera jsem se na zmiňovaném sk foru registroval a zkusil si najít informace o tom, co uváděl Tempter ( a našel jsem to, co jsem uvedl), to samé jsem zkusil i zde, ale bohužel bez výsledku, protože google měl problém zobrazovat to, co jsem potřeboval a nebo v těch vláknech ty příspěvky o zmiňovaném obchodě byli, ale modi je smázli. Šlo mi o to, že jako nově příchozí bych měl z Tempterovo příspěvku pocit, že obchodík je špatný a tím bych u něj nenakoupil. Je škoda, žes ten svůj příspěvek nenapsal hned, mohlo se to tu rozjet dřív. :) Ale lepší pozdě, než nikdy. Jinak ty údaje o společnosti jsou zajímavé, též jsem na ně koukal a jednu věc nepochopil, ale to už bych byl OT :).
Tímto se tedy Tempterovi omlouvám za oponování, nebylo to myšleno nijak zle. ;)

A jen k té recenzi zrovna o Picu- zas bych řekl, že je lepší poslat něco později, než nikdy :) Ono je hezké, že téma mělo 65stránek, ale málokdo je bude ochotný louskat.( nedávno jsem takto louskal téma o Genesis a mohu prohlásit, že po 30stránkách jsem měl hlavu jak pátrací balon :D) Většina se radši zeptá, než aby chvilku hledala a tak video jim může pomoci ( což asi dokládá počet shlédnutí, zájem asi stále je, ikdyž je to starší stroj).

EDIT: jen k tomu doplnění, ty profily jsou z SK fóra, tam bych řekl, že o úklid nešlo. Ale zde jsem tedy opravdu na nic nenarazil ;)
Naposledy upravil petrlips dne pát 19. led 2018 11:11:59, celkově upraveno 1
2xKubíček grip, VGOD Elite 200 Red RE.... VGOD Elite RDA a Kayfun Prime
Uživatelský avatar
petrlips
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 03. dub 2017 18:45:11
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Gallagher.cz

Příspěvekod dobrman » pát 19. led 2018 11:01:35

@ iqwe :yes

K tomu není co dodat..... :mrk
ObrázekObrázek eCF J. Hradec
....hlavně se nevztekejte, praskne Vám v hlavě žilka a ...........
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3059
Registrován: stř 16. kvě 2012 22:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gallagher.cz

Příspěvekod Ladin » pát 19. led 2018 11:28:46

@ iqwe :yes
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Sigelei Fuchai 213,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo
Aromamizer V1,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Aromamizer Supreme Lite,Aromamizer Supreme,
OBS Crius,Avocado 22,Pico RTA,Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 649
Registrován: stř 11. kvě 2016 18:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gallagher.cz

Příspěvekod Lubis » pát 19. led 2018 13:34:41

S tím se nedá dělat nic jiného, než jen souhlasit.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
Obrázek
Uživatelský avatar
Lubis
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 08. bře 2013 23:26:47
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gallagher.cz

Příspěvekod Rumlik » pát 19. led 2018 16:23:45

Lidičky děkuji za podněty a po důkladném pročtení vašich připomínek to budu řešit. Obrátím se samozřejmě i na prodejce a požádám ho o nějaké vyjádření/vysvětlení.

Jinak Gallagher mi neposílá produkty do recenze, ale vytvářím pro něj video-manuály produktů na jejich shop. Já si pak samozřejmě na ten produkt udělám i recenzi, když už ho tedy mám k dispozici. Nemám tedy možnost ovlivnit, zda mi zašle nějakou novinku, ale točím to, co prodejce aktuálně požaduje.
MTL: WISMEC Presa 100W + Digiflavor Siren 25mm (SS setup pro TC). DL: IJOY Combo RDTA II.
Aktuální testy a recenze na eCF
Některé kousky z testů na Aukru

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2241
Registrován: pon 04. led 2010 22:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gallagher.cz

Příspěvekod MrWhite » pát 19. led 2018 20:33:09

Ego CE4 s 650mAh baterkou za 999 Kč?
Zaujímavé.
Uživatelský avatar
MrWhite
Donátor
Donátor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 274
Registrován: čtv 18. čer 2015 12:32:13
Národní vlajka:
Slovakia


Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků