• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Novela zákona o reklaměㅣReklamní banneryㅣPodpora eCF(CZ/EN)

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Novela zákona o reklaměㅣReklamní banneryㅣPodpora eCF(CZ/EN)

Příspěvekod Rumlik » pon 26. úno 2018 15:36:29

Reklamní bannery na eCF a jak se věci mají po novele zákona o regulaci reklamy ze dne 7.9. 2016(viewtopic.php?f=2&t=7408#p396525).

Přátelé, kamarádi,

protože se mě každou chvilku někdo ptá, jak je možné, že na eCF stále používáme reklamní bannery některých prodejců, ačkoliv je to zákonem již zakázáno, rozhodl jsem se objasnit náš postoj k těmto bannerům a prodejcům. Díky novele zákona o regulaci reklamy se na tuzemském internetu nesmí používat reklamní bannery, které propagují vape zboží a obchody, či přímo nebo nepřímo vybízí k nákupu vape produktů. Nicméně obchody, jako jsou například GearBest nebo FASTTECH apod. nejsou primárně vape obchodníci, ale z našeho pohledu jde defakto o obchody se "smíšeným zbožím". Jejich nabídka není čistě o vape produktech, ale nalezneme zde: oblečení, spotřební elektroniku, domácí potřeby, nábytek, dekorace, nářadí, kosmetiku, sportovní potřeby, hračky, video hry, potřeby pro zahrádkáře atd..). Používáme tedy jejich neutrální bannery(propagující akce a zboží, které nemají s vapingem nic společného) a pokud u nich chcete nakupovat vape potřeby, musíte si je v jejich nabídce dohledat. Stejně jako je všude v médiích(TV, rádio, internet) dostupná reklama na obchody Globus, Albert, Lidl atd., kteří také mají v nabídce i tabákové výrobky, ale tyto nejsou propagovány. Pokud tedy běžně v médiích jedou reklamy na obchodníky, kteří na pokladnách vesele prodávají tabákové výrobky(vesměs klasické cigarety) a nikdo to neřeší, pak ani já nebudu na eCF řešit reklamní bannery od zahraničních obchodníků typu GB/FT.

Pokud se vám na eCF zobrazují bannery, které přímo propagují vape produkty, pak to jsou bannery neveřejné! Tyto se tedy zobrazují pouze přihlášeným uživatelům, ale nepřihlášený návštěvník je nevidí.

Toliko tedy k objasnění, proč zde tyto reklamní bannery stále jsou.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zároveň je to jedna z nejsnazších cest jak eCF podpořit. Pokud na e-shopy vstoupíte skrze náš banner, je následně jedno do jaké sekce se přesunete a jaké zboží nakoupíte. Konečný nákup se nám započítá. Vás to nic nestojí a eCF získá cca 5% z částky, kterou zaplatíte za nákup.

Všem kteří mají na našem webu/fóru povolené zobrazování bannerů a provádějí skrze ně nákupy, velice děkujeme!

Tento zákon také jednoznačně považuje veškeré soutěže(giveaways atd..), kde je jako odměna tabákový či vape produkt, jako přímou propagaci těchto produktů a tato činnost je tak bohužel zakázána. Z tohoto důvodu jsou tedy veškeré soutěže a giveawaye pořádané přímo eCFkem zrušené. Nejsou již pořádané ani skrze náš YouTube kanál. :surrend: (Je to pod pokutou až 2 mil. Kč.)
________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Amendment to the Advertising Act ㅣ Advertising banners ㅣ Support for eCF

Advertising banners on the eCF and how things are after the amendment to the Law on Advertising Regulation of 7.9. 2016(viewtopic.php?f=2&t=7408#p396525).

Friends, buddies,

because every single moment someone is asking me, how it is possible that we still use the advertising banners of some dealers on the eCF, although it is already forbidden by law, I have decided to clarify our attitude towards these banners and dealers. Due to the amendment to the Act on the Regulation of Advertising, on the domestic Internet, advertising banners that advertise vape goods and shops or directly or indirectly invite to purchase vape products can not be used. However, stores such as GearBest or FASTTECH, etc., are not primarily vape traders, but from our point of view, they are actually "mixed goods" stores. Their offer is not purely about vape products, but we can find here: clothes, consumer electronics, household items, furniture, decorations, tools, cosmetics, sports requisites, toys, video games, gardening equipment, etc.). So we use their neutral banners (promotions and goods that have nothing to do with vaping), and if you want to buy some vape products, you have to find them in their offer. Just like everywhere in the media (TV, radio, internet), advertising is available for Globus, Albert, Lidl,(Czech supermarkets) etc. who also have tobacco products but are not promoted. So if the official media are advertising merchants who sell at the checkout tobacco products (mostly classic cigarettes) and no one cares about it, then I will not care about advertising banners from foreign dealers such as GB / FT on the eCF.

If you see on eCF banners that directly promote vape products, then these are non-public banners! These are displayed only to logged in users, but a visitor who is not logged in does not see them.

That's our explaining why these banners are still there.
-------------------------------------------------------------------------------------

At the same time, it is one of the easiest ways to support the eCF. If you enter the e-shop through our banners, then no matter to which section you move and what goods you buy. The final purchase is counted. It does not cost you anything and eCF gets about 5% of the amount you pay for the purchase.

To all who have banner ads enabled on our site/forum and makes purchases through them: Thank you very much!

This law also clearly considers all competitions (giveaways, etc ..) where the tobacco or vape product is reward, as a direct promotion of these products and unfortunately this activity is prohibited. For this reason, all competitions and giveaways organized directly by the eCF are canceled. They are no longer organized through our YouTube channel. :surrend: (It is under a fine of up to 2 million CZK.)
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2283
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků