• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Petrkey » stř 29. úno 2012 16:26:49

když jsem v prodejně klábosil s majitelem, bylo mi sděleno, že rozšíření otevírací doby je na pořadu dne, ale ono sehnat obshluhu do podobné speciální prodejny není zcela jednoduché. Tomu věřím a svědčí to o profesionálním přístupu, aby zákazník dostal odborné a fundované informace. Dejme jim tedy čas.
Petrkey
 

Reklama

FastTech

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod MartasMPx » čtv 01. bře 2012 10:00:00

V prodejně v pražském NC Eden se střídají dva pánové a přístup skvělý maximálně vstřícní a ochotní,mám to po cestě z práce takže nakupuji výhradně tam.
Zrovna včera jsem tam kupoval baterii eGO-W s cartem,nabíječkou a lahvičkou a probírali jsem s pánem téma e-kouření snad půl hodiny,takový přístup a ochota vůči zákazníkovi se hned tak nevidí.
Ceny mají dobré,podobné jako ostatní až na jednoho v praze který je má nesmyslně přemrštěné....odůvodnují to tím že platí nájem z prodejny ale to ostatní také a ceny mají příznivější.
Třeba liquidy DK mají 10ml za 149 a 30ml které jsou cenově výhodnější za 369.
Samozřejmě si asi řeknete,proč liquidy nekupuji u jiného prodejce přes e-shop....pravda ceny jsou příznivější ale když připočítám poštovné vyjde to ještě dráž,bývá ale časté že při obj., nad 2k je zdarma,marion jako takový má ceny eshop-prodejna stejné takže na stránkách najdu a pak podle toho koupím.
Jediné co je škoda je že když něco budu chtít objednat na eshopu osobní odběr je jen na zličíně u slavie ne,tam jsem třeby sháněl liuquid RY4 a nikdy ho nemají...prodejna na zličíně je zásobená lépe ale to mám zase daleko.
MartasMPx
 

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Berkoff » čtv 01. bře 2012 16:52:49

Za me - prozatim nespokojen. Hlavne s vyrizovanim reklamaci. Snazi se mi vnutit, ze jim balickej s reklamovanou baterii postou jde 7 dnu.

Jen doplnim, ze reklamovanou baterii jsem zaslal 23.2, 24.2 se ji posta snazila dorucit, a nepovedlo se, tak ji ulozili na poste, kde byla 7 dnu do dneska. :/

http://imageshack.us/photo/my-images/823/img10121.png/
Berkoff
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. úno 2012 10:22:58

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod KoFiler » sob 10. bře 2012 19:06:29

Objednal jsem si e-cigaretu, k tomu nějaké e-liquidy a zatím jsem spokojenej:-) jsem zvědavej, kdyby došlo na nějaké reklamace, jediné, s čím sem nespokojený, že na obrázku http://www.ecigareta-marion.cz/fotky775 ... Acerna.jpg je jiná krytka mini USB než co mi přišlo, docela by mě zajímalo, proč to není stejné jako na obrázku :cry
KoFiler
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte 28. úno 2012 21:01:42

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod jakaf » čtv 15. bře 2012 12:25:40

Zdravím Vás lidi.Včera jsem nakupoval na Zličíně a personál-nějaké 2 slečny mě přišly dost neochotné!S ničím neporadily,prostě se mě zeptaly co si přeju a tím to skončilo-místo aby se třeba zeptaly kolik cigaret kouřím a jakou mám o e-cígu představu a podle toho mě nabídly zboží a příslušenství!Chtěl jsem si koupit ego-t sigle v bílé barvě a ony,že mají jen černou barvu,tak jsem jim řekl,jak to,že na Vašem webu máte skladem všechny 3 barvy a tady mě říkáte,že máte jen černou barvu?Jedna slečna odešla kamsi do zadu a po chvíli přišla,že bílou barvu opravdu mají,jestli jí tedy chci?Prodala mě tedy bílou barvu,ale ani se nenamáhala mě říci cokoliv k užívání a údržbě,což mě udivilo,jen mě do igelitky strčila papír,kterej si mám prej přečíst před použitím.Ptal jsem se jí jak udržovat atomizer,ona řekla,že nijak,že si ho můžu u nich nechat zdarma vyčistit ultrazvukem.S výběrem liquidu mě taktéž neporadila a ani neměla snahu dát mě třeba ochutnat,tak jak to stojí na webu Marion,že je u nich možno liquidy ochutnat a personál,že ochotně poradí s výběrem.Co na tohle šéfové Marionu?Jedná se takhle běžně se zákazníkem?
Bafu Joyetech EGO-T/EGO-C ve stříbrné barvě.Baterie 1000 mAh,liquid Dekang 555 11 mg + Black Fire 12 mg ze surovin od FA.

Obrázek
Uživatelský avatar
jakaf
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 205
Registrován: ned 11. bře 2012 9:50:27
Bydliště: Praha 6-Vokovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod saidy1 » čtv 15. bře 2012 13:15:00

Tak to byla asi paní podavačka :O a nééééé vyškolená prodavačka znalá oboru.
Ale vážně s tímto se také nerad setkávám a nejsmutnější je když zákazník dává školení prodejci.
To je pak tupl nářez :cry
Já objednal přes e-schop a spokojenost :smoke
E-liquid vlastní výroba 6-9mg
:) :) :)
Obrázek
Uživatelský avatar
saidy1
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte 21. úno 2012 14:30:40
Bydliště: Olomoucko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod jakaf » čtv 15. bře 2012 13:19:16

No bohužel já právě taky nemám rád takovýhle "prodavačky".Nejhorší je,že udělaj Marionu špatnou pověst,když na webu přímo píšou,že personál poradí a vše je možné v obchodě ochutnat.Nemít odsud předem vyhlídlý ego-t,tak kdoví s čím bych z obchodu na Zličíně odešel.Přitom na jejich webu je doslova tohle napsané:

Na prodejně máme veškerý sortiment jako na e-shopu.
U nás si můžete vyzkoušet různé modely e-cigaret i všechny naše příchutě e-liquidů, nakupujete tak bez rizika.
Rádi Vám poradíme i s problémy ohledně modelů zakoupených u konkurence, pokud to bude v našich silách. Náš personál se e-cigaretám věnuje již čtvrtým rokem.
Bafu Joyetech EGO-T/EGO-C ve stříbrné barvě.Baterie 1000 mAh,liquid Dekang 555 11 mg + Black Fire 12 mg ze surovin od FA.

Obrázek
Uživatelský avatar
jakaf
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 205
Registrován: ned 11. bře 2012 9:50:27
Bydliště: Praha 6-Vokovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod oupik » pát 16. bře 2012 16:59:22

Tak dnes jsem byl na Zličíně pro nějaké věci. Byly tam (zřejmě) zde již zmiňované slečny. Ale nepřišli mi neochotné, spíše jen trošku zatím nezkušené. Ale do toho se jistě rychle vpravý. S obsluhou i ochotou jsem byl spokojen. Reklamace špatného atomizéru proběhla taky v pořádku. Jen tak dál :)
Uživatelský avatar
oupik
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 08. bře 2012 19:56:00
Bydliště: Praha, Máslovice, Budějce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod cherry_kiss » pát 16. bře 2012 17:34:19

já když byla zase v edenu ve vršovicích, kde to prodávají v krámu s oblečením. Jednou jsem se tam ptala na Leo, a pánové mi jí neskutečně začali rozmlouvat, že oni mají ego a že si mám pořídit to a začali mi to jakoby vnucovat. K takovým lidem já chodit nechci a nebudu.
cherry_kiss
 

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod E-cigareta Marion » úte 20. bře 2012 2:59:19

jakaf píše:Zdravím Vás lidi.Včera jsem nakupoval na Zličíně a personál-nějaké 2 slečny mě přišly dost neochotné!S ničím neporadily,prostě se mě zeptaly co si přeju a tím to skončilo-místo aby se třeba zeptaly kolik cigaret kouřím a jakou mám o e-cígu představu a podle toho mě nabídly zboží a příslušenství!Chtěl jsem si koupit ego-t sigle v bílé barvě a ony,že mají jen černou barvu,tak jsem jim řekl,jak to,že na Vašem webu máte skladem všechny 3 barvy a tady mě říkáte,že máte jen černou barvu?Jedna slečna odešla kamsi do zadu a po chvíli přišla,že bílou barvu opravdu mají,jestli jí tedy chci?Prodala mě tedy bílou barvu,ale ani se nenamáhala mě říci cokoliv k užívání a údržbě,což mě udivilo,jen mě do igelitky strčila papír,kterej si mám prej přečíst před použitím.Ptal jsem se jí jak udržovat atomizer,ona řekla,že nijak,že si ho můžu u nich nechat zdarma vyčistit ultrazvukem.S výběrem liquidu mě taktéž neporadila a ani neměla snahu dát mě třeba ochutnat,tak jak to stojí na webu Marion,že je u nich možno liquidy ochutnat a personál,že ochotně poradí s výběrem.Co na tohle šéfové Marionu?Jedná se takhle běžně se zákazníkem?


Dobrý den,
Vaše zkušenost z nákupu u nás mne mrzí a Vaši stížnost jsem již komunikovala s oběma slečnami. Vzhledem k tomu, že v brzké době plánujeme prodloužit otevírací dobu v prodejně na 7 dní v týdnu, zaučujeme momentálně velké množství lidí, včetně těchto dvou prodavaček. Ve chvíli, kdy jste byl na prodejně, tedy skuteně nebyl přítomen personál, který se e-cigaretěm věnuje již 4 roky, nicméně ti zkušenější jsou vzadu v kanceláři a v případě pořeby přijdou kdykoliv dopředu poradit. Obě slečny u nás pracují teprve 3 týdny a proto jsou zatím nejisté a některé zboží stále ještě na skladě hledají. Prodávat e-cigarety bohužel není snadné a najít inteligentní a příjemné děvče, navíc kuřáka, je jako hledat jehlu v kupce sena. Věřím ale, že se děvčata brzy zlepší, tyto začátečnické chyby odstraní a naši zákazníci budou rádi, že mohou nakoupit i v něděli nebo v pozdních večerních hodinách. Pokud jde o vyzkoušení e-liquidů- to nenabízíme automaticky každému zákazníkovi, ale projeví-li zákzník přání něco ochutnat, může zkousit opravdu všechno.
Elektronická cigareta Marion
http://www.ecigareta-marion.cz
Kamenné prodejny Zličín, Eden, Palladium, Černý Most, OC Novodvorská Plaza- NOVĚ OTEVŘENO

Nově v prodeji: Cartomizéry Cigreat VV, SMOK zMAX, L-Rider Lambo 4.0, IMotion 2V+,Koncentrované e-liquidy MARION
Uživatelský avatar
E-cigareta Marion
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon 11. led 2010 21:38:07

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod E-cigareta Marion » úte 20. bře 2012 3:06:47

cherry_kiss píše:já když byla zase v edenu ve vršovicích, kde to prodávají v krámu s oblečením. Jednou jsem se tam ptala na Leo, a pánové mi jí neskutečně začali rozmlouvat, že oni mají ego a že si mám pořídit to a začali mi to jakoby vnucovat. K takovým lidem já chodit nechci a nebudu.


Dobrý den.
pánové jsou možná zatvrzelí eGoisti, ale nemyslím si, že by Vám něco vnucovali. Každý proadvač podle mé zkušenosti raději prodává lidem to, co jemu samotnému více vyhovuje. Já sama například lidem vyloženě "cpu" e-liquid Berry Mix, jen proto, že je můj nejoblíběnější.
Elektronická cigareta Marion
http://www.ecigareta-marion.cz
Kamenné prodejny Zličín, Eden, Palladium, Černý Most, OC Novodvorská Plaza- NOVĚ OTEVŘENO

Nově v prodeji: Cartomizéry Cigreat VV, SMOK zMAX, L-Rider Lambo 4.0, IMotion 2V+,Koncentrované e-liquidy MARION
Uživatelský avatar
E-cigareta Marion
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon 11. led 2010 21:38:07

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Luckyson666 » stř 21. bře 2012 1:29:32

Ja jsem u Marion na Zlicine nakoupil sadu eGo-C, od zacatku mam problem s tim, ze jakakoliv kombinace (ruzne liquidy, ruzne atty atd...) po tydnu zacla chutnat spaleninou a uz jsem mel parkrat chut cele eGo-C rozlamat, protoze takto jednoduchou vec v cene skoro 2.000 stale rozdelavat a resit dokola me proste nebavi. Ruzne liquidy, ruzne atty, ruzne tanky (dalsi sada nakoupena opet na Zlicine - z ni mi do Ego-C jdou pouze 2 z 5 tanku alespon zastrcit, myslim tim bez kladiva). Proste cely koncept kopie Joyetechu dle me nefunguje...

Z fora na tomto webu jsem se docetl, ze jsem blbej, ze nekoupim Joyetech a jdu cestou tohoto fake-u. Nemam s origo Joyetechem eGo-C zadnou zkusenost, ale ve chvili, kdy tento nazor ctu od X lidi, zacinam se k tomu take priklanet... :doh
eGo 1100mAh, DCT 510, 510-T, Tiramisu + Grape + Camel od Joy + Energy Cow
Obrázek
Luckyson666
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 10. bře 2012 13:54:13
Bydliště: Mělník
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod KraliciNora.Cz » stř 21. bře 2012 1:53:38

I Joyetech umi vyprodukovat spaleninu, neni to o zarizni ale o zpusobu tahani. Je mozne ze joyetech zvlada lip zasobovat spiralku liquidem nez ostatni, ale i tak se da pripalit. Pokud taham moc rychle a udelam mensi pauzu nez je potreba tak v pohode pripecu i Joyetech ani nemrknu. Je potreba se naucit jak z toho spravne tahat.
HW: Joyetech eGO-C LR B + Twist | Odlozeno: Clear Echomizer, 306LR, eGO-T, GS-360, X2 Dual Coil, W, DCT
SW: Micham si vlastni cmoudiky
eKourim od: 21.01.2012 ( Od te doby zadne pyro )

Obrázek
Uživatelský avatar
KraliciNora.Cz
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 53
Registrován: pon 23. led 2012 1:12:59

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod MartasMPx » stř 21. bře 2012 22:17:34

Já u nich v prodejně v OC Eden dneska koupil eGO/C 1000mAh baterii a eGO/W cartomizer s krytkou a jeden náhradní vnitřek.
Celkem se do toho ale bojím nakapat vanilku tyhle tlamolepy jako že je teda vanilka od DK výborná, spirálku dost zanášejí...RY4 od manty bude myslím rozumější...čím světlejší lq tím lépe pro cartomizér a spirálku v něm.
MartasMPx
 

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod palius » čtv 22. bře 2012 10:55:55

Tak vcera navsteva Marionu na Zlicine - opet nezklamali, reklamace Ati eGO-T vymena kus za kus, vycisteni atiho ultrazvukem zadarmo, nakup liquidu, prijemna obsluha (slecna radost pohledet :heart ) a jeste navic od pristiho tydne budou mit otevreno kazdy den do 20:00 i v nedeli.naprosta spokojenost :clap
Joye 510 - T, eGO-T (LR)

Obrázek
palius
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 22. úno 2012 9:23:24

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků