• Reklama
 
 

Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod MartasMPx » čtv 22. bře 2012 18:16:39

Na zličíně jsem zatím nebyl mám to z ruky ale věřím že jsi byl spokojený.V pražském edenu kde se občas stavuji je to také o.k jen čištění atomizéru ultrazvukem nejspíš nedělají,co je ale nevýhoda je horší zásobenost prodejny a menší výběr sortimentu oproti zličínu, jinak v pohodě.
MartasMPx
 

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod vjetnam » stř 11. dub 2012 11:28:57

O prodejně v edenu jsem nevěděl. Dobrá zpráva to mám o moc blíž.
Trochu dražší liqidy oproti internetu ale jinak super obchod,
Obrázek
Uživatelský avatar
vjetnam
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 16. lis 2011 0:35:19

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Luckyson666 » stř 11. dub 2012 11:57:15

Reklamoval jsem tam baterii a vse v pohode, dostal jsem hned novou..... spokojenost.
eGo 1100mAh, DCT 510, 510-T, Tiramisu + Grape + Camel od Joy + Energy Cow
Obrázek
Luckyson666
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 10. bře 2012 13:54:13
Bydliště: Mělník
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod broukp » pát 13. dub 2012 20:07:27

Dnes jsme při pochůzkách po Praze s rodinou, udělali krátkou zastávku na Zličíně.Vstřícnost v obchodě ukázková a nervy ze železa ;-).Hned jsem rozšířil sbírku atomizérů a jiných mizérů o DCT 3,5 ,pro jistotu redukce na baterku, manželka si vybrala pouzdro a driptip a nakonec e-liquidy jablíčko a cola.Není nad to, vidět vše na jednom místě a některé věcičky rovnou vyzkoušet.Co mně potěšilo, byla různorodost zákazníků (starý, mladý,v pohodě i nerudný)Přišel pán s nefunkčním atomizérem - přestal fungovat po 6-ti týdnech.Koupil nový a spokojený šel domů.Pak tam byl týpek, který chtěl vrátit funkční a oslintané zboží.Prostě lidé jsou různé. ;-) V každém případě sem zas někdy zajdu.Díky.
Kangertech Subox mini, Smok Alien
příchutě Pina Colada, meloun, coffee, kokos, borůvka
Obrázek
Uživatelský avatar
broukp
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 05. dub 2012 12:24:06
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Harmy » ned 15. dub 2012 18:14:31

Lidi jsou děsný, já to vím podle sebe. :chuckle
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod medow » úte 17. dub 2012 18:12:53

Nákup v Marionu v Edenu úplně bez problému, pán mi dal ochutnat jak to čmoudí a nabídl vhodnou e-cigaretu, měla jsme už něco načteno z netu, tak jsem šla rovnou pro Ego-W. Přímo přede mnou mi naplnil mojí novou vyvolenou, ale byla rozbitá, tak jí okamžitě vyměnil. Po dvou dnech jsem chtěla dobít druhou baterku a ejhle, byla ko. Napsala jsem mail do Marionu, jestli musím reklamaci posílat na Zličín (trochu z ruky, nebo stačí zajet do Edenu a vyměněj mi to), druhý den mail, že v pohodě, že mi to vyměněj a jak napsali tak se stalo. Sice mám jednu baterku ( vyměněná už v obchodě) C a druhou T, ale co fungujou obě zatím stoprocentně :D :D Takže doporučuju :D
Obrázek
medow
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 04. dub 2012 19:10:24
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod dean » čtv 03. kvě 2012 22:25:59

Za mě můžu tento obchůdek určitě doporučit!!!

Nakupuji zde přes e-shop - objednávky jsou velmi rychle vyřízeny, taktéž (v případě dotazů či úpravě objednávek) rychlá emailová komunikace - dokonce i o víkendech a svátcích (oni tam snad i spí či co :) ) - veškeré zboží přišlo v pořádku a prozatím funguje - tak co víc si přát - u mě prostě SPOKOJENOST :smoke

Dobrý věrnostní program...
(LAVATUBE - Vivi Nova, Vision eGO Clear, 306 LR, 510 a jiné)
Rád mlsám VG liquidy od Joyetechu či PG Premium + vlastní výroba
Uživatelský avatar
dean
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 01. kvě 2012 15:37:56
Bydliště: Most
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod KoRn » pon 07. kvě 2012 15:04:34

Já tam začínal s nákupem e-kuřiva, ikdyž jsem chvíli pošilhával po "výhodných nákupech v akcích", ale z toho jsem rychle vystřízlivěl aniž bych se spálil - výhodný nákup je ten dobře fungující a né ten nejlevnější!!! Byl jsem na obou pražských prodejnách a komunikoval i přes mail a vždy 100 %ní spokojenost. Jeden trochu nemocnej atty - výměna bez debat a s úsměvem :mrk. Takže i za mě: DPORUČUJI :yes
Módy: Joyetech eVic-VTwo a VT, Eleaf iPower 80W a Istick 50W
Na nich: Siren 2 - 24 mm, Cubis Pro, Exceed 22D, SMOK TF-RDTA tank
V nich náplně: Tabákové - vlastní míchačky (příchutě FA, Imperia, Báze 50:50 0-6mg, Dripper0-3mg...)
S pyrotechnikou jsem skončil 15.4.2012 na 100%
Uživatelský avatar
KoRn
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 05. kvě 2012 13:11:20
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Zeek » pát 18. kvě 2012 8:51:44

Včera jsem byl v Edenu, jako začínající e-kuřák, obsluha naprosto perfektní, dostal jsem ochutnat, a spoustu dobrých rad. Mohu jen doporučit :yes
eGo-T LCD 1100mAh + CLEAR ECHOMIZER CE4+/ Vision EGO V2 Clearomizer...kdysi...nyní Joyetech eGrip V2
Obrázek
Uživatelský avatar
Zeek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 17. kvě 2012 16:21:30
Bydliště: Praha 10 Strašnice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Tasselhoff » čtv 24. kvě 2012 21:03:56

Dnes sem poprvé zavítal do obchodu na Zličíně a naprostá spokojenost. V porovnání s obchody na Kladně nesrovnatelně lepší. Super moc doporučuji.
joye650 a grip vv350, e-Go-W/ ce4+ /vision ego clear 2.0/phoenix-k
Vlastní mixy: Tureckej tabáček, Virginia, Donhill, Redbull

Obrázek

:beer ecf Kladno :yes
Uživatelský avatar
Tasselhoff
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 07. kvě 2012 18:19:18
Bydliště: Kladno- v bažantnici

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod babka » pát 01. čer 2012 14:53:50

Byla jsem v Kroměříži/trafika Alex a chtěla si koupit tanky. Prodavačka vůbec nevěděla co to je tank :D , ale beru - teprve začínají a jako nekuřák nemůže znát všechno. Ale o co mi jde: z příslušenství tam měli pouze echomizer a náústky...A tak se chci zeptat - byl by problém, kdyby byla trafika též jako odběrné místo pro objednávku z e-shopu?
Uživatelský avatar
babka
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: sob 19. kvě 2012 9:23:50
Bydliště: Chropyně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Zeek » pát 08. čer 2012 11:06:54

Teď ňák nevím, v týdnu jsem kupoval v Edenu baterku eGo 1100mA za 550,- a teď koukám a Marion jí má na stránkách za 450,- a garantuje ceny stejné jako eshop. Buď se to teď slevnilo nebo nevím kde je chyba :-(
eGo-T LCD 1100mAh + CLEAR ECHOMIZER CE4+/ Vision EGO V2 Clearomizer...kdysi...nyní Joyetech eGrip V2
Obrázek
Uživatelský avatar
Zeek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 17. kvě 2012 16:21:30
Bydliště: Praha 10 Strašnice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod E-cigareta Marion » úte 12. čer 2012 0:10:01

babka píše:Byla jsem v Kroměříži/trafika Alex a chtěla si koupit tanky. Prodavačka vůbec nevěděla co to je tank :D , ale beru - teprve začínají a jako nekuřák nemůže znát všechno. Ale o co mi jde: z příslušenství tam měli pouze echomizer a náústky...A tak se chci zeptat - byl by problém, kdyby byla trafika též jako odběrné místo pro objednávku z e-shopu?

Dobrý den,
bohužel prodejen je velké množství a odebírají nepravidelně, proto by pro nás bylo velmi administrativně náročné na ně dopravovat jednotlivé objednávky z e-shopu. Tato možnost tedy nyní není. Ale zpravdila je na trafikách možné se domluvit, aby Vám danou věc objednali, až budou činit objednávku u nás. Pokud projeví o daný sortiment zájem více lidí, trafiky ho většinou do prodeje zařadí. Chce to tedy trochu hustit do prodavaček na prodejnách :-) Bohužel stejné je to s vědomostmi prodavaček, máme nějakých 50 prodejen, v každé se točí 2-5 prodavaček a novinek je tolik, že bychom vlastně mohli jen školit stále dokola. Pokud je však snaha na obou stranách, nákup by se měl podařit

Teď ňák nevím, v týdnu jsem kupoval v Edenu baterku eGo 1100mA za 550,- a teď koukám a Marion jí má na stránkách za 450,- a garantuje ceny stejné jako eshop. Buď se to teď slevnilo nebo nevím kde je chyba :-(


Zdravím Vás,
baterie stejně jako mnoho dlaších položek jsme právě tento a minulý týden zlevňovali. Ceny na obchodech se někdy oproti internetu zpozdí cca o den, než se vše přecení v v počítačích na prodejnách. Nicméně jinak garantujeme 100% shodu cen na internetu a v prodejnách. Naopak někdy jsou díky různým lokálním akcím ceny lepší v prodejně než na internetu.
Elektronická cigareta Marion
http://www.ecigareta-marion.cz
Kamenné prodejny Zličín, Eden, Palladium, Černý Most, OC Novodvorská Plaza- NOVĚ OTEVŘENO

Nově v prodeji: Cartomizéry Cigreat VV, SMOK zMAX, L-Rider Lambo 4.0, IMotion 2V+,Koncentrované e-liquidy MARION
Uživatelský avatar
E-cigareta Marion
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon 11. led 2010 21:38:07

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Arcus » ned 24. čer 2012 12:04:38

Prodejce mohu doporučit. Chodím na Zlicin a maximalni spokojenost. Otevřeno 7 dni v tydnu a obsluha (slečna + mladý muž) naprosto v pohodě.

[ Post made via iPad ] Obrázek
Arcus
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 14. čer 2012 2:45:10
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Libunak » ned 24. čer 2012 21:35:24

Taky doporucuju..dnes jsem poprve reklamoval echomizer v edenu a naprosto bez problemu, dostal jsem novy kus..

[ Post made via Android ] Obrázek
Evic+Vivi Nova Mini, Itaste VV+ Vision VT,eRoll...Dekang SP, Liqua+ dochucovadla od FA

eCF Praha
Uživatelský avatar
Libunak
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 98
Registrován: pon 18. čer 2012 7:21:03
Bydliště: Garden City - Praga 10
Národní vlajka:
Sweden

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků