• Reklama
FastTech
 
 

Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod KoRn » úte 18. pro 2012 20:34:54

No jak tak pročítám příspěvky uživatele "mindwarp.cz" ,nabývám dojmu, že se jedná o né příliš vzdělaného člověka. Jeho počínání nedává příliš smysl - když mám s někým problém, řeším to přímo s ním a né jemu za zády a ještě dost neslušným způsobem. V tomto případě již nejde o "vyjádření vlasního mínění", ale o úmyslné slovní napadení a pošpinění dobrého jména společnosti, což může mít i své následky pro autora. Prodejců e-cigaret a příslušenství je v současné době opravdu hodně, jekikož tento typ podnikání prožívá svůj největší boom, ale je zcela jisté, že tomu tak dlouho nebude a na trhu zůstanou ti opravdu nejlepší.
Z pracovních důvodů často navštěvuji různé prodejce a musím říct, že firma Marion má jedny z nejprofesionálnějších zaměstnanců, z kterými jednám, především ve smyslu zbožíznalství a přístupu k zákazníkům. Cenově se drží v národním průměru a v kvalitě zboží je zcela jistě v nadprůměru.
Uživateli "mindwarp.cz" doporučuji více přemýšlet než někde "vyjádří vlastní mínění..."
Módy: Joyetech eVic-VTwo a VT, Eleaf iPower 80W a Istick 50W
Na nich: Siren 2 - 24 mm, Cubis Pro, Exceed 22D, SMOK TF-RDTA tank
V nich náplně: Tabákové - vlastní míchačky (příchutě FA, Imperia, Báze 50:50 0-6mg, Dripper0-3mg...)
S pyrotechnikou jsem skončil 15.4.2012 na 100%
Uživatelský avatar
KoRn
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 05. kvě 2012 13:11:20
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod redfun » úte 18. pro 2012 21:46:52

Tááááák to je ono to si mindwarp.cz lebedí, teď je středem pozornosti a všichni o něm mluví.
Já tedy navrhuju vypořádat se podobným ........ hlubokým opovržením.
Istick100WTC-Kayfun V5,Istick 40W- Kayfun V3 mini,Pico Mega- Doggy SKX, iPOWER-Crius, Sentinel-Storm Rider 2.1,Pygmy, ADLA.
Jen to co si umíchám v+- 0 mg. Bezva zábava a ještě je to mňam.
Obrázek

Mozek je úžasná věc. Přál bych si, aby ho měli všichni.
Uživatelský avatar
redfun
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 334
Registrován: sob 29. zář 2012 9:20:28
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Ted1088 » sob 05. led 2013 22:43:24

Objednano 1.1.2013 doruceno 3.1.2012, takze rychlovka, vse v poradku, vse funguje, hodnotim za 1
Obrázek
Vamo VV Black Chrome, Ultra Turbo 2600, Airwolf SS, Phoenix K, Igo-L

Micham svoje vlastní 60/40 0mg mentholove, vanilka tahity, mocca lahůdky, nic jineho z testovanych 30 prichuti nesnesu

Metal vládne světem, Hip Hop patří dětem...
Uživatelský avatar
Ted1088
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 31. pro 2012 0:26:01
Bydliště: BRNO
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod e-smoker » ned 06. led 2013 1:55:47

U marionu jsem kupoval téměř před rokem svoji první e-cigaretu, tuším že to bylo Vgo-T,maximálně vstřícný přístup a ochota, skvělý prodejce.
e-smoker
 

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod masterfire » sob 26. led 2013 16:33:53

Ačkoliv mě to netěší, tak musím napsat, že moje dnešní (ne)zkušenost s pobočkou na Černém Mostě nebyla nikterak oslnivá. Před návštěvou obchodu jsem se pro jistotu díval na Vaše internetové stránky, kde jsem se dočetl, že tato pobočka má otevírací dobu (cituji) ''Otevírací doba: 12:00-18:30 hod, v čase 18:30- 22 hod pak lze po předchozí telefonické domluvě zakoupit u barmana v baru Sýkorka.'' inu.. z této otevírací doby jsem (chybně) usoudil, že je obchod otevřen i o víkendu a tak jsem se k němu vesele vydal. Na dveřích prodejny uvedena obdobná otevíraci doba a hned vedle ní zvonek s nápisem zvoňte.. A tak jsem zvonil, zvonil a zvonil, ale bohužel jsem se nedozvonil. Rozhodl jsem se tedy zavolat na první z uvedených kontakních čísel, kde jsem se dovolal velmi nepříjemné paní, která měla bohužel špatný signál a díky tomu jsem si nemohl naplno užít její nepříjemné a arogantní chování. Na otázku zda mají dnes otevřeno jsem dostal odpověď typu: Jestli stojíte před dveřma, tak tam snad vidíte otevírací dobu, ne? ... Ano, vidím, 12 - 19:00, máte tedy otevřeno? ... Ne nemáme, samozřejmě máme otevřeno jen ve všední dny, máte to tam a i na internetu. ... Na internetu, ani na dveřích nic takového nestojí. ... Je to tam, to je jedno. ... Jasně, díky, nashle. Toliko úryvek z našeho velmi vstřícného rozhovoru. No.. Co k tomu říct, Marion díky jedné paní, která se špatně vyspala odškrtnout nehodlám a tak dnes zkusím štěstí ješte v Palladiu. Nicméně pobočka v Baru Sýkorka na mě dobrý dojem neudělala a chtěl bych Vás poprosit, jestli by jste mohli doplnit na Váše stránky otevírací dny této konkrétní prodejny. PS: Omlouvám se za slohovou práci, ale chtěl jsem se podělit o mé sobotní dobrodružství, které jak pevně věřím časem doplním i o kladné zkušenosti z jiných prodejen.
Obrázek
Joyetech eGo-C 1000mAh - UPGRADE + Vision eGo Clearomizer V3
masterfire
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 12. led 2013 14:44:46

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod e-smoker » sob 26. led 2013 16:49:25

Doporučuji centrálu zličín a obchody palladium a eden jinam bych nechodil, ber to jako dobře míněnou radu, zástupci marionu se kterým mám výborné zkušeniosti odpustí a doufám že tohle budou co nejdříve číst...okamžitě bych té dámě vypověděl smlouvu na prodej vašeho zboží! a raději to přesunul do trafiky na čm nebo rajské zahradě nebylo by to lepší řešení?
Naposledy upravil e-smoker dne ned 27. led 2013 19:27:29, celkově upraveno 1
e-smoker
 

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod FagFan » ned 27. led 2013 17:59:44

Budu se opakovat jako v předchozím příspěvku pro obchod !censored!...kupoval jsem zde jen liquidy, a stejně stejná super rychlost u dvou objednávek. Já doporučuji :-)
Naposledy upravil e-Hana dne ned 27. led 2013 18:04:28, celkově upraveno 1
Důvod: Nepsané pravidlo- nejmenuj jiného prodejce ve zdejším vlákně.
LEO Pro a AIO 510-T PCC E
Uživatelský avatar
FagFan
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 24. led 2013 15:33:42

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod E-cigareta Marion » pon 28. led 2013 19:58:27

To masterfire:
Dobrý den,
velmi nás mrzí vaše negativní zkušenost s prodejnou na ČM a zároveň tímto děkujeme, že jste nás o situaci informoval. Prodejnu na Černém Mostě neprovozujeme přímo my, jde pouze o prodejnu nabízející náš sortiment pod naší značkou. Zaměstnanci a potažmo celkový přístup k zákazníkům je tak v režii samotného majitele prodejny. O této situaci ale budeme majitele informovat, budeme požadovat vysvětlení a samozřejmě také urychlené řešení. V případě, že nebude toto vyjednávání úspěšné, není vyloučeno ani rozvázání spolupráce...
Ještě jednou se omlouvám za nepříjemnou zkušenost.
Elektronická cigareta Marion
http://www.ecigareta-marion.cz
Kamenné prodejny Zličín, Eden, Palladium, Černý Most, OC Novodvorská Plaza- NOVĚ OTEVŘENO

Nově v prodeji: Cartomizéry Cigreat VV, SMOK zMAX, L-Rider Lambo 4.0, IMotion 2V+,Koncentrované e-liquidy MARION
Uživatelský avatar
E-cigareta Marion
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon 11. led 2010 21:38:07

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod masterfire » stř 30. led 2013 22:18:11

Dobrý den,
omluva od Vás není potřeba. Chápu, že vina není přímo na Vaší straně a za dostatečnou omluvu považuji to, že hodláte nastalou situaci řešit. Děkuji za vstřícnost a přeji Vám více solidních obchodních partnerů.
Obrázek
Joyetech eGo-C 1000mAh - UPGRADE + Vision eGo Clearomizer V3
masterfire
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 12. led 2013 14:44:46

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod mmeduzka » stř 19. úno 2014 23:21:52

Dobrý den,

jen se chci zeptat. Už jsem si u vás toho koupila hodně a jsem spokojená. Jen při poslední objednávce se mi stalo, že mi přišel atomizer T, který od samého začátku smrdí jako spálená brambora, kouřit se to nedá, vyměníte mi ho na Zličíně? Nedělala jsem s ním nic, chci kouřit, ne dělat pokusy, možná by se to zlepšilo, kdybych to nějak rozebrala, ale nejsem z těch, co to pitvají, chci, aby to od začátku fungovalo.
mmeduzka
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 29. led 2014 20:31:32
Bydliště: Beroun

Předchozí

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků