• Reklama
FastTech
 
 

Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod E-cigareta Marion » stř 21. lis 2012 23:53:54

Dobrý den,
pro vyjasnění s umístěním prodejen: uživatel amilter mluvil o prodejně Novodvorská, která je umístěna v prvním patře a musí se vyjet eskalátory. V přízemí je skutečně dražší konkurenční stánek. Co máme 3x levnější než oni sama nevím, ale ať je to cokoliv, mám z toho radost:-)

Abychom v tom ostatním uživatelům nedělali zmatky- prodejny jsou umístěny takto:
Prodejna Eden: v přízemí
Prodejna Novodvorská: v prvním podlaží /vyjet eskalátory/
Prodejna Zličín: projít přízemní prodejnou Lee a Wrangler a vyjít po schodech do prvního patra
Stánek Palladium: v prvním podzemním podlaží /z nám. Republiky sjet eskalátory, z metra vyjít pár schodů/

Umístění všech prodejen je podrobně popsáno na našich stránkách, včetně mapek nákupních center. Doporučuji na ně mrknout, než se k nám vydáte, ať zbytečně po centrech nebloudíte.
Elektronická cigareta Marion
http://www.ecigareta-marion.cz
Kamenné prodejny Zličín, Eden, Palladium, Černý Most, OC Novodvorská Plaza- NOVĚ OTEVŘENO

Nově v prodeji: Cartomizéry Cigreat VV, SMOK zMAX, L-Rider Lambo 4.0, IMotion 2V+,Koncentrované e-liquidy MARION
Uživatelský avatar
E-cigareta Marion
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon 11. led 2010 21:38:07

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Karlito » čtv 22. lis 2012 0:01:32

V Edenu mate taky konkurenci....stanek hned u pokladen / vstup do Tesco/ ktery driv mel syrecky a slovevenske gorbacky dnes prodava e-cigyrety a liquidy....
Fakt je ze ten klucik co tam stoji nevi ani co prodava..../vlastni zkusenost/....
Karlito
 

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod E-cigareta Marion » čtv 22. lis 2012 0:12:01

Ano, máte pravdu, ona je dnes konkurence vlastně v každém nákupním centru /včetně datartu a jim podobným/. Pár zákazníků mi už říkalo, že zkusili v druhém stánku nakoupit, ale pak zase vrátili k nám. Myslím, že je to hlavně zásluhou našich prodavačů, na které slýchám hodně chvály. Nevím čím to je, ale většina e-kuřáků si vždycky u nákupu rádo pokecá a pobafá...:-) Takže základem úspěchu je ukecaný prodavač:-D
Elektronická cigareta Marion
http://www.ecigareta-marion.cz
Kamenné prodejny Zličín, Eden, Palladium, Černý Most, OC Novodvorská Plaza- NOVĚ OTEVŘENO

Nově v prodeji: Cartomizéry Cigreat VV, SMOK zMAX, L-Rider Lambo 4.0, IMotion 2V+,Koncentrované e-liquidy MARION
Uživatelský avatar
E-cigareta Marion
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon 11. led 2010 21:38:07

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Karlito » čtv 22. lis 2012 0:22:24

Ten tvuj /Vas/ mladas s cepkou na hlave je maximalni....ochota...pokec...zajem o novy veci...
Kdyz jsem mu ukazal kourivost gripu od Vorla s Mini Vivi Novou /skoda ze je nemate/ tak docela s pobavenim rozhanel dym a divil se co to umi... :yes
Karlito
 

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod jura-p » čtv 22. lis 2012 0:37:11

No, je to tak, když jsem začínal s e-kouřením, tak jsem vás ve Zličíně prostě nenašel. A tak jsem koupil v malém stánku naproti lékarny. A doma jsem si říkal, to není možné, to nebylo ono a znovu pozorně prohlédl vaší stranku. Pak už jsem věděl, ale těch slečen oděvních jsem se ptal dost nejistě, jestli můžu projít. Nejsme zvyklí na obchod v obchodě a člověk musí zajít víckrát, než si zvykne, že v tom prvním neruší.
Takhle můžete přijít o spoustu zákazníků. Ne, že by ten stánek byl nějaký špatný, ještě prodává cosi jiného, ale už ani nevím co. Ale vy jste o třídu lepší a oni mají víc pasantů, co si koupí, že jdou okolo a doma jim dochází liquid a tak.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod amilter » čtv 06. pro 2012 21:39:51

Volam do prodejny, mate cartomizery leo XL, za XX,- Kc, ktere jsem nasel na vasem e-shopu ? Moment, podivam se. Ano, mame. No vite, ja to mam dnes trochu z ruky a pro jistotu volam, abych nejel zbytecne. Dobre, budeme se tesit...
Prijedu do prodejny, prodavacka mi podava zlate atomizery, prekvapene se divam a rikam, ze jsem volal a ze jsem potreboval ne zlaty Leo atomizer, ale Leo cartomizer, vatickovy, XL, 4 ml a ze jsem to do telefonu rikal, vcetne ceny a dokonce i pocek kusu v baleni. Zjevne netusila, o co jde, ale nakonec mi velmi dobre poradila. Lze objednat na eshopu a vyzvednout na prodejne, coz je pro me velke plus, pac se vyhnu prodavajicimu a jen si zbozi vyzvednu. Chapu ji, umi prodavat wranglerky a verim, ze by mi pri nakupu dzinu poradila, pac jsem na to uplne levy, ale kdyz "cokoli" prodavam, musim znat detajlne sortiment a mel bych vedet aspon zhruba, jak to funguje ( a proto napr. ja e-cigarety neprodavam, staci mi znat jen to, co jako vaper pouzivam )
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod mindwarp.cz » sob 15. pro 2012 21:45:33

U Marionu kupuji skoro přes rok a začínám jich mít plné zuby. Obsluha v Metropoli na Zličíně je neuvěřitelně laxní, otrávená (spíš jsou všichni na drogách, nejspíš na heráku), prostě nepříjemná. Ceny dobré také nemají, jsou jedni z nejdražších. A od té doby, co si skoro na všechno začali tisknout své hnusné logo, odmítám věci s logem Marion kupovat. Vážně nehodlám kupovat věci za desetitisíce proto, abych jim pak ještě dělal chodící reklamu.

Kvalita prodávaného příslušenství, sad a prostě všeho je dost proměnlivá. Např. většina starých tank systémů jim tekla. Tečou jim i "nejnovější" clearomizéry (při náklonu k náustku mám hubu plnou liquidu), z nichž mají jen nějaké v3.0 neznámé výroby. 4.0 nemají a i kdyby měli, Vision je beztak lepší, byť ani tam není zcela eliminován problém s protékáním do náustku.

Kupuji tam občas liquidy, jedině Liqua, ale ceny dobré vůbec nejsou. A asi to lepší nebude, jak teď Liqua přikázala sjednocení cen. No a liquidy Marion, do toho bych fakt nikdy nešel, není důvod. Na rozdíl od Ritchy rozhodně nemají plně automatizovanou sterilní výrobu, ani celosvětově platné certifikace. Jo a občas klidně pošlou deformovanou krabičku (Liqua) s porušenou pečetí, vylitým liquidem atp.

Jediné, co na nich ještě "oceňuji" je fakt, že mají velmi rozsáhlý sortiment a občas zajímavé výprodejové akce. Ale ty se týkaly především věcí, které ještě neměli potištěné svým logem. Z toho už ty nejzajímavější kusy vyprodali, takže už nic moc.

Zkrátka, nerad k nim chodím, obsluha je otřesná, nafetovaná, jednání nepřátelské a nějaká možnost smlouvání (aspoň pro mě) neexistuje, i když jsem u nich dělal nákupy za desítky tisíc. Neslevili ani korunu, ani nedali žádný bonus, nic.
Mé zprávy nejsou pro toto fórum dostatečně konformní - jen spokojení, konformní freecoolin lidičky a sponzůrci tu mohou tlachat. Ach to pokrytectví...což tohle fórum bojkotovat? Bylo by záhodno začít jinde, svobodně, nepokrytě a bez reklam na "kvalitní" e-shopy ;)
Uživatelský avatar
mindwarp.cz
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. pro 2012 1:22:28
Národní vlajka:
Afghanistan

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod rampušák » sob 15. pro 2012 22:26:50

To když jsem se letos v září začal zajímat o e-kouření,tak mi paní v olomoucké pobočce Marionu,alespon to tak vypadá,navykládala výhody tohoto způsobu kouření a kolik ušetřím a blablablablikblikblik a já bl. b naletěl.Ted si mi to osvítil Warpe,za rok jsi utratil destitisíce a ještě se k Tobě ty potvory nafetlý chovají jako k nevlastnímu,no nic,zítra asi jdu pro LM pyra,vyjde to desetkrát levněji a to se na mne paní v tabáku deset let usmívala a občas i ten zapalovaček byl....


vše psáno s nádsázkou,bohužel se omlovám všem ,kteří můj humor nepochopili,dobrá,raději budu jen číst
Naposledy upravil rampušák dne sob 15. pro 2012 23:11:59, celkově upraveno 1
VV Vamo vivina
Lava Transformer d-nova
Lava 05 vivina
V max RaKovo akvarium
Thulon X CE 4
a spousta Ego a jiného HW
Uživatelský avatar
rampušák
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 11. říj 2012 16:46:04
Bydliště: Olomouc
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod dobrman » sob 15. pro 2012 23:01:05

mindwarp.cz píše:Zkrátka, nerad k nim chodím, obsluha je otřesná, nafetovaná, jednání nepřátelské a nějaká možnost smlouvání (aspoň pro mě) neexistuje, i když jsem u nich dělal nákupy za desítky tisíc. Neslevili ani korunu, ani nedali žádný bonus, nic.


Sorry, ale jako zfetovanej mi přijdeš ty. Když si tak strašně nespokojenej, proč tam pořád lezeš ???

"Zkrátka, nerad k nim chodím" tahle věta mě fakt dostala... :D :D
existují spousty e-shopů i kamenných obchodů. Jako Pražák máš těch příležitostí na nákup mnohem a mnohem víc, než třeba já. Ale pokud se jednou někde zklamu, tak určitě už ode mne neuvidí ani korunu.
Jo a taky nechápu ty "desítky tisíc" :D To zní, jako bys tam každý měsíc kupoval nový ProVari .... :D

edit:
ještě na vysvětlenou, s touto firmou nemám nic společného a dokonce jsem od nich nikdy nic nekoupil......
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod gaston13 » sob 15. pro 2012 23:46:11

Amen.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod mindwarp.cz » ned 16. pro 2012 0:36:43

dobrman píše:Sorry, ale jako zfetovanej mi přijdeš ty. Když si tak strašně nespokojenej, proč tam pořád lezeš ???


Poblíž nemám žádný jiný kamenný obchod; nejraději nakupuji osobně.

Vyjádřil jsem vlastní mínění, subjektivní dojem z pravidelného ročního nakupování u diskutované firmy. Domnívám se, že k tomuto účelu tato sekce slouží. Opravdu jsem nečekal, že se trefím zrovna mezi agresivně, konfrontačně a cynicky naladěná individua, jejichž reakce se zakládá na několika větách.
Povrchní zaslepené odsuzování dle prvního dojmu je skutečná láce, jíž bych se nikdy neodvážil dopustit. Také proto sděluji svůj postoj vůči Marionu až po roce osobních zkušeností, zatímco Vy o mých subjektivních důvodech k mé emocí prosté korelaci náhledu na tento podnik nemáte dostatek informačních zdrojů; ani je mít nechcete.

Marion neprovozuje obchod z nadšení ani zanícení, ale jen proto, aby vytáhli z lidí co nejvíc peněz, dokud e-cigarety sypou. Jsou typickým amorálním projevem lidské chamtivosti, (nejen) pročež nejsem schopen pozitivní exprese vůči hodnocenému subjektu.
Mé zprávy nejsou pro toto fórum dostatečně konformní - jen spokojení, konformní freecoolin lidičky a sponzůrci tu mohou tlachat. Ach to pokrytectví...což tohle fórum bojkotovat? Bylo by záhodno začít jinde, svobodně, nepokrytě a bez reklam na "kvalitní" e-shopy ;)
Uživatelský avatar
mindwarp.cz
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. pro 2012 1:22:28
Národní vlajka:
Afghanistan

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod zsafranek » ned 16. pro 2012 0:41:33

bereme to jistě všichni na vědomí. doporučuji přejít na eshopy, ceny mírné a výběr nepřeberný, jinak asi nemá cenu toto téma dál rozmazávat :)
kouřím dýmky vlastní výroby. Clear ViVi nova mini 2,4
míchám VPG 12 inawera podle nálady nejčastějí desert ship s vanilkou, ke snídani desert s černým čajem
:)
Upraveno Adminem
Odkaz odstraněn viz pravidla fóra.

Obrázek
Uživatelský avatar
zsafranek
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 15. čer 2012 21:44:49
Bydliště: Třebohostice 9, Škvorec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod dobrman » ned 16. pro 2012 0:46:12

nejsem ani cynik, ani agresivní.
Pouze jsem vyjádřil vlastní mínění a subjektivní dojem z tvojeho příspěvku... :mrk
jinak pro mě, za mě, klidně si můžeš dál provozovat ten svůj nákupní "masochismus", mě je to fuk...
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Sigmund » ned 16. pro 2012 0:54:38

No, mindwarp, dva příspěvky.... Že ti ten Marion stál za registraci, censored
Jinak, já do Marionu už nechodím, ceny jsou přece jen vyšší, kvalita jak kdy a pokud jde o vychvalovaný personál... Asi mám smůlu, ale zrovna v Palladiu jsem většinou narážel na nepříliš vyškolené dívky, které se neznalost snažily maskovat mlžením či přímo lhaním.
Naposledy upravil dlouhejbil dne ned 16. pro 2012 15:54:25, celkově upraveno 1
Důvod: Neurážej ostatní-přečti si pravidla
Sigmund
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 23. úno 2012 22:17:03

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod E-cigareta Marion » pon 17. pro 2012 18:19:52

To mindwarp:

Nechápu, kde berete tu neskutečnou drzost tvrdit o našem personálu, že jsou to feťáci. Naši zaměstnanci jsou pracovití, slušní lidé, mají rodiny, děti a vy o nich budete tvrdit, že jsou na heroinu? Tím jste překročil veškeré hranice!!! Za zdí anonymity tohoto fóra se Vám to uráží že? Osobně na prodejně jste si ale nic takového říct netroufl...

Sjetý mi stejně přijdete spíše vy. Pokud nás tak strašlivě nesnášíte a jsme pro vás jen banda feťáků a zlodějů, proč u nás necháváte desetitisíce? Navíc jediné, co si u nás kupujete je údajně Liqua a věci ve výprodeji. No, tady mi něco nesedí...

Ke zbytku těch Vašich bludů se ani nemá smysl vyjadřovat. Jste zatrpklý a zakomplexovaný člověk a jsem ráda, že již nebudete naším zákazníkem. Pokud jste jím ovšem vůbec kdy byl...

A úplně nakonec: Nejsme společnost, která se jen veze na módní vlně e-cigaret a chce za každou cenu někoho sedřít z kůže. Začali jsme je dovážet z kraje roku 2009 (kdy vy jste asi ani netušil, že existují) a společnost jsme založili jakožto nadšenci během studia vysoké školy! Investovali jsme úspory naspořené z brigád. Trvalo to 4 roky než jsme společnost dostali tam, kde je teď. A to, že máme produkty dražší je přeci logické, platíme nájmy v top obchodních centrech, nemáme zboží jako někteří e-prodejci doma v garáži.
Elektronická cigareta Marion
http://www.ecigareta-marion.cz
Kamenné prodejny Zličín, Eden, Palladium, Černý Most, OC Novodvorská Plaza- NOVĚ OTEVŘENO

Nově v prodeji: Cartomizéry Cigreat VV, SMOK zMAX, L-Rider Lambo 4.0, IMotion 2V+,Koncentrované e-liquidy MARION
Uživatelský avatar
E-cigareta Marion
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon 11. led 2010 21:38:07

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků