• Reklama
FastTech
 
 

Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod angelMK » pon 29. říj 2012 12:16:29

V sobotu jsem se stala majitelkou mé prvné e-cogarety nakoupenou právě v pobočce Marion v OC Palladium. Zatím ještě pořádně netuším co a jak, ale obchůdek mě zaujal. Pán byl příjemný. Kamarádka si nedavno zakoupila ego-T od joytechu, tak tam mírné rozdíly pociťuju, tak se necháme překvapit,...po dvou dnech těžko soudit a hodnotit :-)
Marion Ego-K
angelMK
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 28. říj 2012 20:49:14
Bydliště: Milovice

Reklama

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Jana » úte 06. lis 2012 19:26:01

Dobrý večer,jsem zde nová :blush Již několik dní jsem se rozhodovala zda si koupit e cigáro, nakonec jsem se včera rozhodla a zajela do Vašeho krámku v Praze 4 na Novodvorské. Pani která tam včera prodávala byla úúúžasná, velice milá, ochotná, vše mi vysvětlila, poradila. Chtěla jsem si koupit red bull ( kouří ho manžel a syn ), ale pani mi nabídla ochutnat i jiné příchutě. Nevěděla jsem kterou si koupit :think ale nakonec vyhrál meloun. Musím říct že jsem koukala jak pani byla velice ochotná, což se dnes už málokdy vidí. Váš obchod máme kousek a budem pravidelnými zákazníky :inlove Přeji hodně štěstí a hodně spokojených zákazníků jako jsem já :inlove
Jana
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. lis 2012 18:56:05
Bydliště: Praha 4
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Jana » pát 09. lis 2012 19:52:03

Dnes jsem opět navštívila Váš krámek a :yes Byla tam pani co mně obsluhovala v pondělí, pomohla, poradila a já opět odcházela nadšená a spokojená. Koupila jsem si citrus mix a pondělnímu přání mého syna na doplnění banánu do sortimentu bylo vyhověno. Koupila jsem i ten banán, ještě jsem nakoupila šnůrku na krk pro mého manžela a nabíječku do auta :whew Opravdu super krámek, obsluha velice milá, příjemná a ochotná :inlove :sun
Jana
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. lis 2012 18:56:05
Bydliště: Praha 4
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod amilter » ned 18. lis 2012 21:59:40

JJ, mohu potvrdit, ta pani co obsluhovala dnes me, byla velmi prijemna :-) Byl jsem tam pro jednu komponentu a stalo to 100, tak jsem zajasal, protoze o patro niz ( nebudu jmenovat firmu ) meli ten samy kus za 340. Takze stalo za to vyjet eskalatorem :-)
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Karlito » ned 18. lis 2012 23:32:47

Asi by bylo vhodné si dat na hlavu mokry hadr a neplacat kraviny....
Rozdil 100 / 340 je nesmyslny ac nevim o co jde....
A takhle se delaji famy.....
Cest praci.... :rofl
IMHO...Ja tu bydlim a vim ze nekam do patra se nejezdi...Marion je normalne v prizemi /vlevo kdyz vlezes a firma s dzinama/...kecale
Karlito
 

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod e-Hana » pon 19. lis 2012 0:12:41

A já tě naposledy upozorňuji, mírni se ve výrazech !! Vše se dá napsat slušně!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Thums » pon 19. lis 2012 1:02:46

Pokud má Karlito pravdu, tak volil všem srozumitelná slova. Pokud pravdu nemá, tak přestřelil. Jedno + mu ale musím připsat - nepoužívá na konci věty vykřičníky.
Thums
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 28. zář 2011 20:14:06

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Rumlik » pon 19. lis 2012 1:32:58

No a ty se už také začni mírnit v tom neustálém rýpání do členů týmu eCF a přitakávání či oslavě uživatelů, kteří jsou mody nějak usměrňováni a napomínáni. Už mě fakticky přestává bavit číst, ty tvé uštěpačné poznámky.(rozmotávání knotů, tleskání za ataky na módy apod.) Ber to jako takové první a poslední důrazné varování, než přikročím k nějakým zásadním opatřením. :wait
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod mija » pon 19. lis 2012 1:46:20

Ano, Karlito má pravdu, že takto se dělají fámy...
Sice tam nebydlím, dokonce jsem tam ani nikdy nebyl, nevím o co jde a nic mi do toho není, ale podle mapky je třeba zrovna prodejna na Praze 4 v 1. patře kousek od eskalátoru.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
mija
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 664
Registrován: pát 23. bře 2012 0:16:43
Bydliště: Zliv

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod amilter » pon 19. lis 2012 9:08:08

Karlito píše:IMHO...Ja tu bydlim a vim ze nekam do patra se nejezdi...Marion je normalne v prizemi /vlevo kdyz vlezes a firma s dzinama/...kecale

Karlito, Karlito ;-) Pokud se nepletu, je rec o Nvodvorske a az budes opet na "obchuzce", zajdi se tam podivat, budes-li mit ovsem zajem. Jestli opravdu najdes pobocku Marion v prizemi budovy Novodvorska Plaza, koupim Ti nejnovejsi model gripu podle vlastniho vyberu ;-)
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod blikblik » pon 19. lis 2012 9:34:38

A mohl bys pro objasneni uvest o jaky typ zbozi s tak propastnym cenovym rozdilem se jedna? Dik.

[ Post made via Android ] Obrázek
blikblik
 

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod amilter » pon 19. lis 2012 9:58:17

Zda se mi neenticke vypisovat zde o konkretnim zbozi, takze to mas v SZ. Prazsti, kteri si obcas vyjedou na obhlidky stánků si prece udelaji usudek sami.
Jeste jednu vec bych mel k Marionu, vzal jsem na zkousku liquid Golden Virginia 18, s jinak vybornou Golden Virginii, kterou znam ja, to samozrejme nema nic spolecneho ;-) ale je to zajimavy zaklad pro kombinaci s jinym liquidem.
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod balabenka » pon 19. lis 2012 13:27:12

2 amilter: Na uvedení druhu zboží které má prodejce Marion více než 3x levnější než podivná konkurence v přízemí o kousek vedle nevidím nic neetického - zvláště když to uvedeš zde ve vlákně prodejce - naopak je to pro solidního prodejce (jakým Marion jistě i podle mých zkušeností je) určitě pochvala... :clap
Musím se tě zastat - prodejna Zličín má sice vchod stejný jako v přízemí firma s džinama, ale z ní se jde do patra právě do prodejny Marion - to jen pro pořádek...
Na druhou stranu v rámci objektivity - když napíšeš že "liquid Golden Virginia 18, s jinak výbornou Golden Virginii, kterou znám já, to samozřejmě nemá nic společného"...bylo by vhodné uvést, že se jedná o "Prémiový e-liquid Marion je 3x koncentrovanější než ostatní e-liquidy na trhu" - a hlavně napsat s kterou "Golden Virginii co znáš nemá nic společného"...aby nevznikla zbytečná fáma.
Je celkem logické že každý výrobce má své tajné přísady a když např. použiji aroma Virginiia od FA, dosáhnu namícháním s různou bází rozdílnou chuť...
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod amilter » pon 19. lis 2012 14:11:46

Ja jsem na foru velice opatrny. Co se tyce nazvu liquidu, nemohu se k tomu zde na foru vyjadrit :-/ promyslim, dopisu :-)
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod bosna » pon 19. lis 2012 15:06:25

Dnes jsem byl na Zličíně,opět naprostá spokojenost
Uživatelský avatar
bosna
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: pát 01. čer 2012 14:31:56
Bydliště: Kladno-Kročehlavy
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků