• Reklama
FastTech
 
 

SandySmokers.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod Harmy » stř 17. říj 2012 16:40:38

A poslal si na SS potvrzení odchozí platby? Od SS mi chodí dodávky rychlostí světla.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod Wertzui » stř 17. říj 2012 18:05:31

Poslal sem jenom v pdf. odeslanej příkaz k úhradě ořízlej o citlivy informace, jinak to ani neumím (pokud by to chtěli s elektronickym podpisem nebo nějak tak). Proto sem taky, čekal až do dneška, píšou, že je to jenom když se to chce urychlit, ale není to podmínka pro odeslání objednávky. Na ten e-mail s tím příkazem mi nepřišla ani odpověď. Ikdyby to nebylo v pořádku, mohli to alespoň napsat a já bych to samozřejmě pochopil, že sem jim to nemusí zdát. Za to jim nechci křivdit kdyby to neuznali. Ale už i tak je to 3 den e-mail bez odpovědi a nic dalšího od nich nepřišlo.
eGo-C 1100mAh s hlavami od Joyetech, eGo-K 1100mAh(CE4), 510 CE, Mega cartomizer, Vision ViVi Nova, ViVi tank, SAX, Vision eGo Clear, vlastní míchačky :)
Wertzui
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: stř 10. říj 2012 21:42:06
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod Jason » stř 17. říj 2012 18:11:58

Neboj,zásilka ti dorazí,já taky minule čekal myslim 3 dni .. :mrk
Lavatube Lambo 6.0+ Kayfun,Ultra Turbo 2600mAh+ Vivi Nova
Atmos Lab, FlavourArt,Inawera

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Jason
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 161
Registrován: stř 06. čer 2012 17:10:13
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod Wertzui » stř 17. říj 2012 18:24:58

Předem z účtu sem platil poprvy, takže trochu s nedůvěrou a až po přečteni ohlasu na Sandyho :) Hlavně, aby to tu v pátek bylo, jinak budu muset udělat kšeft lepšicigaretě za liquidy :D

EDIT: Tak už je to doma. E-mail o odeslání objednávky žádnej, ale teď je to u mě. Velkej otazník nad hlavou :nech Ale všechno je perfektně zabaleny, že sem to skoro ani nemohl rozdělat :chuckle Takže :yes Ale příště doufám pošlou e-mail, že to poslali :D
Naposledy upravil Wertzui dne stř 17. říj 2012 18:39:42, celkově upraveno 1
eGo-C 1100mAh s hlavami od Joyetech, eGo-K 1100mAh(CE4), 510 CE, Mega cartomizer, Vision ViVi Nova, ViVi tank, SAX, Vision eGo Clear, vlastní míchačky :)
Wertzui
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: stř 10. říj 2012 21:42:06
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod pechu » stř 17. říj 2012 18:39:40

Ja se k tomu vyjádŕím. Podle nicku nevím o koho se jedna. Ale jestli jsi posílal potvrzení tak by to mělo být odeslaný.
Ještě jednu poznámku. Proč jsi nenapsal pŕes den pŕimo nám , mohli jsem se podivat kde je chyba.
Pechu
Uživatelský avatar
pechu
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1471
Registrován: stř 11. srp 2010 6:04:38
Bydliště: Brno je zlatá loď

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod Streep » čtv 18. říj 2012 10:53:36

V neděli vybráno, objednáno zaplaceno, včera dorazilo, mě přijde že 3 dny českou poštou jsou luxus. Zabaleno opravdu precizně. Vše dorazilo v pořádku. Shrnuto - rychle, levně kvalitně :D
Streep
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 12. říj 2012 5:58:32
Bydliště: Ždírec nad Doubravou

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod SandySmokers.cz » čtv 18. říj 2012 15:13:49

Wertzui píše: EDIT: Tak už je to doma. E-mail o odeslání objednávky žádnej, ale teď je to u mě. Velkej otazník nad hlavou :nech Ale všechno je perfektně zabaleny, že sem to skoro ani nemohl rozdělat :chuckle Takže :yes Ale příště doufám pošlou e-mail, že to poslali :D

Bohužel ani já nevím o jakou objednávku se jedná, protože podle nicku to nejsem schopen poznat a tak se odvolám na odpověď Pechouše.

Ono taky se stává ( a ne jednou), že zákazník má jiný email na objednávky a jiný na komunikaci s bankou a tam může taky vzniknout "potenciální problém" v komunikaci - email z eshopu nekontroluje a my píšeme a píšeme :D
Standardně se email se sledovacím číslem odesílá (pokud vím) a nezaregistroval jsem problém v řešení eshopu ale v poslední době bylo pár problémů s free emaily (@seznam.cz, @email.cz - o těch vím, @google.com zatím v pohodě).

Tím ale netvrdím, že to je tento případ, jen nastiňuji možné a zažité situace, kdy třeba i uvedení svého příjmení je někdy už nad síly zákazníků (to jen pro pobavení :mrk ) :D
Jinak tak jak bylo zde uvedeno, potvrzení samozřejmě stačí.

Pro všechny naše zákazníky zde z fóra - pokud cítíte, že s vaší objednávkou není něco v pořádku, nebo se vám něco nezdá (chybí odpověď, nebyl doručen email, atd.), neváhejte nás kontaktovat, ale poprosím o kontakt přes naše uvedené kontaktní údaje na eshopu (email, mobil) a ne zde přes forum, protože taky sem momentálně nechodíme pořád a tak někdy se může odpověď z naší strany zbytečně protáhnout a to není v zájmu ani nás ani vás :mrk
:hand
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod Wertzui » čtv 18. říj 2012 17:47:00

V pohodě :) Mám @seznam.cz takže možná to bylo tím. Platil sem přes účet předem poprvé tak sem znervózněl :) dokonce mi nepřišel e-mail ani sms od pošty, že doručujou zásilku, kterej mi taky vždycky chodí :D Ale všechno přišlo a v pořádku takže bych už nějaky emaily vůbec neřešil :well_done1: Líbí se mi balení aromat po 2ml, protože někdo kdo s mícháním teprve začíná jako já, si tak vyzkouší co mu chutná a nevyhodí peníze hned za 5ml :) Takže další várku taky plánuju od Vás.

Takže ještě jednou :thanks:
eGo-C 1100mAh s hlavami od Joyetech, eGo-K 1100mAh(CE4), 510 CE, Mega cartomizer, Vision ViVi Nova, ViVi tank, SAX, Vision eGo Clear, vlastní míchačky :)
Wertzui
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: stř 10. říj 2012 21:42:06
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod SandySmokers.cz » sob 20. říj 2012 10:12:33

Tak snad se příště podaří již bez nervozity a problémů.
Co mám zprávu od kolegů s emailovými schránkami od těchto poskytovatelů, tak sice měli nastavené přeposílání do své hlavní schránky, ale filtr byl vypnutý!!
Takže kdo máte řešeno podobně, pro jistotu proveďte kontrolu :mrk

Ať se daří a míchání baví :hand

[ Post made via iPad ] Obrázek
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod Mystic » sob 27. říj 2012 15:44:13

Ahoj v pondělí večer jsem si objednal, domluvil jsem se na osobním odběru v Brně a hned v úterý dlouho do noci jsem experimentoval :smoke
Tímto bych tedy rád poděkoval za tento obchod a především lidem, kteří ho vedou.

PS: Díky Pechu za rady, které si mi poskytl při rozhodování.
Joyetech eGo-C a echo clearomizer CE4+,Joye 510 a 510-T automat

Obrázek
Mystic
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 20. led 2012 14:58:58
Bydliště: Letovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod Amanita Infernalis » stř 21. lis 2012 16:18:25

Chtěla bych poprosit o radu - při mé první objednávce v tomto e-shopu jsem objevila informaci, že zákazník nemusí čekat, až se platba přičte fyzicky na účet obchodu, ale je možné zaslat potvrzení o platbě a zboží bude odesláno. Platí to i pro tzv. oznámení o zadání platby (v pdf), které mi přijde na e-mail, pokud zadám příkaz k úhradě? :think
Na své první míchání se už těším jako malé dítě, a tak bych to čekání ráda zkrátila. Jen netuším, zda takovéto potvrzení bude stačit :blush
Obrázek
Uživatelský avatar
Amanita Infernalis
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon 12. lis 2012 0:54:59
Bydliště: Praha/Všejany/Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod Rusty » stř 21. lis 2012 16:29:14

Já posílam screeny z ebankingu v pc i se smartbankingu z iphonu a vzdycky dobry. Se sandysmokers nejvetsi spokojenost, v nedeli objednam, v pondeli dopoledne zaplatim a poslu screen a v utery uz hulim. Liquid bych si uz v zivote nekoupil. :-) Libi se mi tahle jejich duvera, snad je nikdo nevypece.
eCF Kladno
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Rusty
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 09. říj 2011 20:35:51
Bydliště: Kladno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod SandySmokers.cz » stř 21. lis 2012 20:38:31

Amanita - je to tak jak píše Rusty, stačí prostě nějaký doklad o "zaplacení" a bude stačit jak už kolega píše, "dokud někdo naši důvěru neojebe" :D
Uvidíme, zatím to vychází a doufáme, že naše komunita je "ještě pořád normální" a nebudeme muset řešit blbosti na úkor důvěry :mrk

Kdyby byl problém, ozvi se přímo na mail a domluvíme detaily, aby jsi mohla spokojeně bafat :mrk

:hand :hi
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod Amanita Infernalis » stř 21. lis 2012 21:15:54

Rusty, máš pravdu, poctiví na tohle obvykle dojedou... :angry Nicméně myslím, že by se to dalo ošetřit. Např. tím, že by se ponechala tato možnost "pouze pro spolehlivé/ověřené zákazníky"...
I když si uvědomuju, že třeba já bych dneska měla smůlu, jsem tu relativně nová a nakupuju poprvé. Kromě pár věcí hlavně u Sandyho - hodně tu na fóru komunikuje, má jednu z nejširších nabídek a nejlepší ceny, co jsem kde našla (dokonce jsem si na to srovnání udělala tabulku) a doprava taky bezkonkurenční...

Sandy: Moc děkuju! Já už jsem odpoledne poslala skoro omluvný mail, že nevím, jestli je to ono, ale jakýsi doklad tam posílám :think :chuckle
Obrázek
Uživatelský avatar
Amanita Infernalis
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon 12. lis 2012 0:54:59
Bydliště: Praha/Všejany/Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod SandySmokers.cz » stř 21. lis 2012 22:29:56

No je to složitý - i noví zákazníci mají přece právo dostat důvěru ne? :mrk
Snad alespoň naše komunita zůstane solidní .....

My také děkujeme za důvěru, že jsi zvolila právě náš obchod.
:hand
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků