• Reklama
FastTech
 
 

VaseCigareta.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Dibli » pát 29. črc 2016 18:45:28

V Brně na Hybešce taktéž. Už musím kličkovat a vyhýbat se záměrně, aby mě na něco nedostali.
Dibli
 

Reklama

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Jenikec » stř 12. říj 2016 22:57:16

V sobotu jsem se v Plzni zdrave nastval. Prijel jsem pro zreklamovane vamo a neopraveno, nedal jsem komplet. Tedy to meli rict, kdyz jsem jim to daval osobne k reklamaci, nebo mohli napsat do sms at donesu zbytek. A to jsem do ted, nekolik let jinde nenakupoval. Ach jo. Jinak personal vstricny jak v Plzni tak v Praze ve Vladislavovce. Ale vytocenej jsem byl hrozne.

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk
Jenikec
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 26
Registrován: pon 10. říj 2016 21:53:49

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod xhuaw » pon 17. říj 2016 14:46:09

Potvrzuji již zmíněné, dnes jsem po třetí navštívil pobočku v Korunní, a mladý prodavač silnější postavy je strašně neochotný, nepříjemný.
Jeho výraz mi okamžitě a jasně sdělil, že se nemám na nic ptát a hned vypadnout (nákup za 700+).
Jelikož to byla 3 návštěva u stejného prodavače, kontaktuji přímo Vašecigareta....
Setup: Joyetech Egrip II , Joyetech ego AIO , Eleaf iStick Pico 75W, Eleaf iStick TC 100W, Sbody C1D2 DNA75, TFV4+RCA, Mini Mad Hatter RDA, OBS Crius, vlastní liquidy -> báze Fichema, 18-10mg NIK.(DL), +příchutě...
xhuaw
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 17. říj 2016 9:17:30
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Jenikec » pon 17. říj 2016 19:40:09

Jdi do Vladislavky, vzdy ochotna pani. Akorat patky jsou narvany.

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk
Jenikec
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 26
Registrován: pon 10. říj 2016 21:53:49

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod 1AE6308 » pon 17. říj 2016 21:04:36

Tak s tou Prahou 3 musím hrubě nesouhlasit, já s ním vždy dobře pokecam a minule jsem s ním vyhandloval 30ml lapinu, mooc mu chutnal a slečně kolegyni taky :D
Je jakej je, asi čím častěji se potkáte tím víc si zvykne a bude v pohodě. Ovšem nejlepší z té skvadry je ten typek co točí ty videa, teď si za prase nevzpomenu jak se jmenuje. No každopádně mrkev to nejni

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod nunasjiri » pon 17. říj 2016 21:53:40

Ten typek dela na Kobyliskym namesti, ze?
Joyetech eVic, Joyetech eVic Supreme, Kanger AeroTank, Vision X.Jet BDC Nova, Eleaf Alpha
nunasjiri
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 203
Registrován: pát 22. srp 2014 19:12:02
Bydliště: Praha 3
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod 1AE6308 » pon 17. říj 2016 22:05:49

Heele býval pátky a soboty na 3ce

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod OldKalien » úte 18. říj 2016 12:16:40

Včera odpoledne objednáno, dnes v 10.30 Hod. nemícháno.
Pravda, že díky poštovnému, se nemusím dívat na otrávené ksichty některých rádoby prodavačů.
Ale být Vámi, tak si nestěžuji, jelikož mě poštovné za rok, stojí docela slušný mód.
Asi tak.
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Boris.Bestie » úte 18. říj 2016 16:46:26

Chodím v Brně (Hybešova a Židenice). Na Hybešce si připadám jako u dementů. Otrávenej podavač, neví, nezná, nejde, atd. Naopak v Židenicích jsem byl vždy spokojen
Boris.Bestie
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 20. črc 2016 13:48:08

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod m64 » úte 18. říj 2016 18:36:21

Koukám, že na Hybešce je to pořád stejné a proto jsem tam víc jak dva roky nebyl.
Charles:Vy zpochybňujete přirozenou nadřazenost lidí z vyšší společnosti?
Hawkeye: To ne, narodil jsem se nahoře na ledničce.
Uživatelský avatar
m64
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 330
Registrován: stř 01. kvě 2013 16:03:11
Bydliště: Blekfild

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Honza T. » úte 18. říj 2016 23:07:52

Já nakupuji na Hybešce pravidelně už více než 4 roky.
Za tu dobu se za pultem už pár lidí vystřídalo, ale opravdu si nevzpomínám, že bych se zde setkal s něčím negativním.
Naopak, někteří mi i ve svém volnu zrepasovali x žhavicích hlaviček, trpělivě hledali ve všech šuplících mnou požadované těsnění a pod.
Když občas nemají něco na prodejně, ale v centrálním skladu, druhý den mi pošlou SMS ať se stavím.
Židenice mám trochu z ruky, byl jsem tam jenom asi dvakrát a také spokojenost a v pohodě.

Tak nevím, ale píši pouze své zkušenosti a za mě :yes
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod pe.ne » stř 19. říj 2016 23:22:46

HK: po telefonickém dotazu na skladovou dostupnost potvrdili, přislíbili odložení (byl pouze 1 kus) a dodrželi. Při projíždění Hradcem vyzvednuto, zaplaceno. Během tisku českého manuálu se ještě prodavač snažil předat instrukce o používání, ale vzhledem k časovému presu jsme si nepokecali. Vyšel vstříc a to se cení. Spokojenost.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: pon 19. zář 2016 2:34:51

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod buban76 » čtv 20. říj 2016 0:09:51

Jo, Hradec je docela v pohodě, prodavač ochotný, snaží se poradit, není nač si stěžovat.

Odesláno z mého JY-S3 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod 1AE6308 » ned 23. říj 2016 11:47:03

Tyjo... Tak jsem se zas pripichl na jejich web a zarazil mě popis produktu :

Těšit se můžete také na moderní teplotní režimy pro nikl, titan a nerezovou ocel šetřící nejen baterii a spotřebu e-liquidu, ale také zamezující spálení vaty uvnitř žhavící hlavy.

Kterej blb jim píše ty popisky? Nebo kdo mu je diktuje?! Jak může říct že TC režimy šetří spotřebu liquidu?! Tohle mazání medu kolem hub mě už síří

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Dibli » ned 23. říj 2016 14:48:45

S docela velkým zpožděním mají v nabídce DNA gripy.
Dibli
 

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků