• Reklama
 
 

VaseCigareta.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

VaseCigareta.cz

Příspěvekod Rumlik » úte 21. kvě 2013 11:39:23

Tohoto prodejce můžeme doporučit. Dlouhodobě spolupracuje s e-Cigareta Fans zasíláním produktů do recenzí a soutěží. Také u něj naleznete věrnostní systém a přátelský přístup k zákazníkům.

http://www.vasecigareta.cz/
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod EPils » pon 17. čer 2013 16:25:01

Rozhodně spokojenost. Mám to v Plzni kousek od práce, ceny dobrá ( teď dokonce i něco zlevnili :-) )....pro mě za 1 :yes
EPils
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. čer 2013 16:22:45

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod jas » úte 18. čer 2013 6:21:41

Tohoto prodejce taky můžu jen doporučit. :yes
Neuvěřitelně rychlá komunikace (při dotazu na zboží přes formulář na stránkách e-shopu odpověď za několik minut), kvalitní zboží, slušné ceny, nyní celková sleva liquidů DK.
Škoda že zrušili diskuzi k produktům na shopu.
Osobně navštěvuji jejich prodejnu v Brně.
Obrázek
Uživatelský avatar
jas
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 30. kvě 2012 21:30:24
Bydliště: Kuřim
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod rollie » sob 22. čer 2013 17:18:12

Zdravim :) V této prodejně (Vladislavova) jsem si pořídil v týdnu můj první grip a musim pochválit. Druhý den jsem šel vyměnit zesnulou nabíječku a vše v naprostém pořádku. Nabídka dobrá a ceny v pohodě :yes

hardware: baterky Joyetech, grip eVic Easy, gripík od J.McG, Vision eGo Clear V2, Mega 510 DC, Vision Vivi Nova mini, Kanger EVOD BCC Clearomizer
e-liquidy: vlastní matlanice Inawera
Uživatelský avatar
rollie
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: stř 25. led 2012 16:18:23
Bydliště: Praha - Žižkov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Rebel X » stř 25. zář 2013 8:06:05

Tato prodejna (Plzeň) je no.1. po dlouhém hledání jsem našel prodejnu kam jsem šel rád.
18650 VV Gripper,Joyetech eGo-CC, Joyetech eVic, ePipe MOD 18350, Lambo 4.0 VV mini, V8 QQ Mod, iTasste SVD, iTaste VTR - Protank II, Vision VT, Vision Victory, VISION ViVi NOVA,
Uživatelský avatar
Rebel X
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 22. říj 2011 11:07:31
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod jelinek.stepan » pát 21. úno 2014 12:58:44

Nakupuji v u tohoto prodejce,většinou v kamenném krámě v Praze 1,ceny občas o něco vyšší,ale když jsem tam kupoval Evica Easy,tak jsem si mohl v klidu na vystaveném kusu vyzkoušet své atty, dobré je i stav skladu na stránkách e-shopu, že člověk ví co kde mají. A nyní musím tedy vychválit do nebe,prodejnu Plzeň,protože se mi na Evicu strhnul závit v hlavě,díky panu Nejedlému z prodejny Plzeň jsem nemusel kupovat celou hlavu,ale Evíka mi opravili....dostal novou hlavu.Moc děkuji.
Oo=\°/=oO
Magneto Wooliston
Evic W
Vapor wood
GS-SUB
Itaste VV
Uživatelský avatar
jelinek.stepan
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 08. srp 2013 16:13:36
Bydliště: Mlékovice

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Honza T. » pát 21. úno 2014 16:23:50

Patřím k těm, kteří na tuto firmu nedají dopustit a na jednu z jejich poboček ( Brno ) téměř vidím z okna jak ji mám blízko. :)
Z jejich širokého sortimentu si vybere nejen začínající e-kuřák, ale i ti zkušenější. Skvěle reagují na novinky na trhu a sympatický je i jejich věrnostní program. Zde se opravdu nikdo nemusí obávat nějakých napodobenin a padělků a to vše za solidní ceny. :yes
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod lechkozivka » pát 21. úno 2014 21:18:48

taky potvrzuji. sice nejsou nejlevnejsí ale mají kvalitní vírobky sice je kemě jeden prodejce blíz a v necem levnejsí ale kdiz neco nemůzu sehnat u neho tak se obrátím právě na vasecigareta vzdicky
Uživatelský avatar
lechkozivka
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 21. úno 2014 7:08:07
Bydliště: praha 8 libeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Profivapers » pát 21. úno 2014 23:58:07

Jo asi dvakrát jsem tu nakupoval, spokojenost, bral jsem přes poštu, vše ok. Cenově nevím, ale co jsem teď koukal tak třeba spolehlivé nabíječky Nitecore Intellicharger jsou tady asi nejlevnější takže protože je u nás v ČB i kamenná prodejna si pro ní hned v pondělí skáknu. Také fajn že byla stažena závadná TR-001. Též jsem si všiml že už bylo přidáno něco, základ „pro kutily“ tak přiberu i mesh. A také se mi líbí že se nikdo nemusí obávat napodobenin a padělků. :yes
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Maxgear » sob 22. úno 2014 11:08:01

Moje zkušenost je vesměs pozitivní,ve Vladislavce sedí velmi milá dáma s kterou si rád popovídám a v Korunní sedí zase velmi hezká ochotná blondýnka.Sortiment trochu omezený,ale dostačující , s cenami trochu šli dolů a některé ceny jsou přímo prémiové a zákaznický program je taky fajn.Krámky jsou určeny spíše vaperům kteří se nechtějí zabývat nějakým bastlením ale chtějí si jen pokouřit a pro ty vřele :clap doporučuji.Pepa
Naposledy upravil Maxgear dne sob 22. úno 2014 18:12:06, celkově upraveno 1
Maxgear
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:40
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod dlouhejbil » sob 22. úno 2014 17:40:17

Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Amanita Infernalis » úte 04. bře 2014 12:52:59

V tomto obchodě (Praha 1, Vladislavova ul.) jsem si koupila svou první e-cigaretu, veškeré příslušenství a díky spokojenosti vlastně i všechny pozdější e-cigarety.
Takřka od začátku si míchám, ale vše ostatní kupuji pouze zde. Paní prodávající je velmi ochotná, přátelská a vše názorně předvede či poradí. Pro mě je to obrovský důvod se tam vracet. V obchodě navíc nemají problém se psy, což je pro mě další velké plus, že svého čtyřnohého kamaráda nemusím nechávat v obavách sedět na ulici, ale dostane se mu i přátelského podrbání za uchem :D , zatímco já si v klidu nakoupím a všichni jsme spokojení :yes
Jen je škoda, že dosud nemají propojený věrnostní systém při osobním a online nákupu. Naštěstí spokojenosti v ostatních oblastech nákupu přebíjí tuto mezeru a věřím, že i toto do budoucna napraví...
Obrázek
Uživatelský avatar
Amanita Infernalis
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon 12. lis 2012 0:54:59
Bydliště: Praha/Všejany/Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod amilter » čtv 03. dub 2014 23:03:38

Ta borka na P1 dokaze docela slusne poradit :)
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod porizek » stř 25. čer 2014 12:26:19

Taky se přidám. Radost nakupovat. Jen kdybych poslechl prodejce, nemusel jsem se teď vztekat nad tím, co jsem koupil. Inu, čím složitější věc, tím více závad. Ale vracet nebudu, těch pár chyb oželím, když se mi grip líbí.
porizek
 

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod metalak67 » stř 25. čer 2014 14:00:32

Chodím nakupovat na všechny tři pražské prodejny a všude je to pohoda. Čím dál zajímavější sortiment. Radost nakupovat.
metalak67
 

Další

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků