• Reklama
 
 

VaseCigareta.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod lenkai79 » stř 16. črc 2014 11:25:41

Jsem s tímto prodejcem také spokojena a doporučuji.
lenkai79
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 16. črc 2014 9:23:31

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod efes » čtv 08. led 2015 23:17:54

Tento obchod doporučuji. Nakupuji tam pravidelně. Cena ucházející. Zboží vždy v pořádku a super ochotný personál. Jen tak dál :yes
efes
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 07. led 2015 22:05:32

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Jerryn » stř 08. dub 2015 9:52:09

Taky mohu víceméně doporučit, přístup k zákazníkovi v Plzni na prodejně super, mají velký výběr FA liquidů a hodně věcí skladem.
Jediný zádrhel byl s reklamaci gripu SID. Začalo blbnout tlačítko, špatně reagovalo, ale grip funkční, po reklamaci, po tom co to jejich 'technik' načnul
a prozkoumal vráceno bez opravy s tím, že je mou vinou špatná elektronika, když se mi podařilo tlačítko zmáčknout, SID byl pořád ve zkratu a nefunkční..
eVic Supreme + Heatvape Kayfun V4 / iSmoka Magoo
Liquidy od Flavour Art.
Obrázek
Jerryn
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 01. říj 2013 15:34:24

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod amilter » úte 21. dub 2015 16:30:28

Neni to tak davno, co me na prodejne ujistovali, ze X.Jet Spider BDC nahradni hlava bude k dispozici i nadale, je sice drahy, ale pomerne kvalitni vyrobek a dokonce lze i dobre vycistit. Juknu na stranky a nestacim se divit, protoze uz neni v prodeji a je nahrazena levnejsim a samozrejme ne moc dobre fungujicim kramem Aspire BVC. Takze mohu tomuto prodejci "podekovat" a zacit hledat nekoho, kdo mi je bude nadale dodavat. Diky.
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Zeek » čtv 28. kvě 2015 20:17:26

Dnes jsem v prodejně v Korunní strávil přes hodinu času výběrem. Krásná, ochotná a velmi trpělivá slečna co tam prodává mi skvěle poradila a vše několikrát vysvětlila. Takže mohu jen doporučit. Jo a vybral jsem nakonec Joyetech eGrip V2 s OLED displejem :-)

[ Post made via Android ] Obrázek
eGo-T LCD 1100mAh + CLEAR ECHOMIZER CE4+/ Vision EGO V2 Clearomizer...kdysi...nyní Joyetech eGrip V2
Obrázek
Uživatelský avatar
Zeek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 17. kvě 2012 16:21:30
Bydliště: Praha 10 Strašnice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod ZdenekS » pon 17. srp 2015 15:55:43

Několik let můj nejoblíbenější obchod, bohužel musím konstatovat, že má důvěra v tento obchod upadá. Již několikátý nákup jak přes e-shop tak osobně a jen zklamání. Nákup:
Innokin MVP 3.0 - 30W, po donešení nákupu domů, jsem zjistil, že je krabička již rozbalena a zboží bylo již jednou vybaleno. Nicméně vše kompletní funkční nepoškozené.
Vision Eternity stejné bozbalené ale nepoškozené, jen lehce osmahlá již nasazená spirálka (asi kdosi zkoušel).
Kanger subtank mini rozbalen uvnitř krabičky známky vyndavání bohužel až mnohem déle a po tom co jsem si zakoupil u jiného obchodníka originál zabalenou krabičku, jsem zjistil, že v základně chyběla kulička a proto jsem s tímto subtankem nebyl spokojen.
Dnes mi ovšem došla trpělivost když jsem manželce chtěl koupit dárek, proto zde píši. Objednávka Smok x pro m65 - zlatá, díky tomu, že jsem chtěl originál zabalenou krabičku, jsem se dozvěděl a byl jsem upozorněn, že m65 ve zlaté barvě neodpovídá popisu a nemá pružný kontakt. (Díky prodavačí za upozornění, profesionální a seriózní) chtěl jsem tedy stříbrnou, která je v nabídce. jaké bylo mé zděšení, když prodavač popadl výrobek vystavený z regálu a chtěl mi toto prodat jako nové zboží. Po tom co jsem se ohradil, že chci dárek pro manželku zabalený originál výrobcem, odpověď jinak velice příjemného a ochotného prodavače byla, že takový nemá. Vzhledem k tomu, že jsem se dostal do situace, kdy mne už čekala manželka a já bych byl bez dárku vzal jsem i používané rozbalené a vystavené zboží za cenu fungl nového. Tímto můj nejoblíbenější obchod ztrácí reputaci, jelikož už několikrát mi prodal rozbalené zboží s tím, že se jedná o zboží nové a ani mne na tuto skutečnost neupozornil.
Obrázek
Joyetech eVic, Lambo 4.0 L-Rider,Vamo V2, Joyetech eGo-C, LR 306, 510 LR, Clearomizer eGo CC 2.4ml, Vision eGo Clearomizer V2/V3, Vivi Nova 2,8 ml, Phoenix A
eCF Praha
ZdenekS
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 18. srp 2012 13:41:58
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Lukerson » sob 03. říj 2015 15:33:05

Byl jsem včera zakoupit první mod iStick 100W a musím říct přístup profesionální :) Po zavolání abych se ujistil že je zboží dostupné mi bylo nabídnuto podržení zboží což vážně cenním. Přístup, projev a atmosféra Ostravské prodejny je na 1*

[ Post made via Android ] Obrázek
Lukerson
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 04. říj 2012 18:44:35
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Profivapers » sob 03. říj 2015 16:15:35

Tak já musím taky pochválit kluky, zaměstnance pobočky v ČB. Dobře se tam nakupuje, kluci mají zájem o vaping, poradit, ukázat a fajn se i o HW povídá. Chodím tam rád i když málo, kupoval jsem poslední rok tři TC gripy. V nabídce nebyl ani jeden druh drátu k použití s těmito TC gripy (nerez, titan, nikl), ale to už je myslím napraveno a je dostupný alespoň niklový drát. Webové stránky obchodu se mi designově hodně líbí, popisky už moc ne i když jsou fajn slohově a je znát snaha aby to bylo co nejpochopitelnější tak je poznat nedostatek vlastních zkušeností s popisovaným HW aspoň co jsem koukal na gripy, ale to bohužel není výjimka v jedinečnosti a některé věci jsou vcelku nové technologie, přejímá se jen popis výrobců a k tomu přidají nějaké domněnky. Reklamaci tzn. kdy se láme chleba jsem ještě neřešil. Celkově jsem s obchodem spokojen.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod redfun » sob 03. říj 2015 17:14:11

Navštívil jsem prodejnu v Korunní. Chěl jsem se podívat na levný boxmod http://www.vasecigareta.cz/produkt-1140 ... d-36w.html z nabídky a okouknout nabídku drátů popř se zeptat na pár maličkostí. "Podavač" dával jasně najevo, že oběžuji, podívat se prý můžu, boxmod je za sklem, a když dal na pult místo niklu kanthal tak jsem to vzdal, poradit jsem už nechtěl a radši rychle vypadl. Sem už nepůjdu.
Istick100WTC-Kayfun V5,Istick 40W- Kayfun V3 mini,Pico Mega- Doggy SKX, iPOWER-Crius, Sentinel-Storm Rider 2.1,Pygmy, ADLA.
Jen to co si umíchám v+- 0 mg. Bezva zábava a ještě je to mňam.
Obrázek

Mozek je úžasná věc. Přál bych si, aby ho měli všichni.
Uživatelský avatar
redfun
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 334
Registrován: sob 29. zář 2012 9:20:28
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod MartinVV » sob 16. led 2016 19:46:52

Já v korunní včera kupoval Wismec Presa TC 75W a s prodavačem jsem byl velmi spokojen, ochotný vše vysvětlil a navíc díky bodům na věrnostní kartě jsem měl grátic BCC iSmok clearomizer, takže za mě spokojenost.
MartinVV
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 69
Registrován: sob 16. led 2016 19:30:55
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Muron » sob 16. led 2016 19:51:58

Vcera jsem tam taky byl, prodavač je spíš brucoun, ale poměrně ochotný a zrovna tam trpělivě nekomu radil. Ten BCC iSmoka jsem taky "vyhrál" a dnes bafam jen z něj.
Muron
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 17. lis 2015 11:47:13

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod petyn » sob 16. led 2016 21:39:29

Také naprostá spokojenost . Objednáno v 16 30 hod a ještě týž den odesláno :yes :yes
iTaste SVD,iClear 30,30s, Zmax V5, PuriTank Glassomizer BCC 4.0 ml, Erlkonigin,Subtank mini 3x, ego One mega,eVic VTC mini, Eviva-T, GS-Tank,KS kanystr, Ijoy solo mini 75W, Smok TFV 4 mini ,Joyetech Cubis ,Wismec Presa TC 75W
petyn
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 180
Registrován: pon 08. dub 2013 20:32:11
Bydliště: Svitavy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod MartinVV » sob 16. led 2016 21:45:00

U téhle firmy kupuji přes dva roky a naprostá spokojenost.
Prodejen mají víc než dost, jednu v Praze mám kousek a jsou perfektně zásobené, málokdy tam něco z eshopu nemají.
Včera jsem tam kupoval mód wismec psal i do tématu ale už přes dvě hodiny čekám na schválení příspěvků....netuším proč to musí někdo schvalovat.

[ Post made via Android ] Obrázek
MartinVV
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 69
Registrován: sob 16. led 2016 19:30:55
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod angel21 » stř 03. úno 2016 15:41:22

Jop. Taky spokojenost. Nákupy přes eshop super.
rychlé jednání a skvělý zboží .... BRNO
angel21
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 03. úno 2016 15:37:09

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Tempter » stř 03. úno 2016 15:56:11

Zatial som u nich nakupoval raz, a som velmi spokojny. Tovar do par dni bol na Slovensku.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků