• Reklama
Hand spinner 5
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

VaseCigareta.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Jenikec » ned 04. pro 2016 19:23:07

Tak mi vratili reklamovane Vamo, ktere nefungovalo, ze s jejich baterkou funguje. A jo najednou funguje i s mou baterkou. Super nejsem ani mladej ani blbej, baterek mam dost a v Evicu mi vsechny funguji a samozrejme to byla prvni vec, kterou jsem zkousel. Je to jen pokus aby nedoslo ke treti reklamaci, tedy k vraceni penez.

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk
Jenikec
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik

Reklama

Rock the Summer Sale: Get Your Phones for Only $3.66

Příspěvekod chris_cz » stř 01. úno 2017 14:31:26

Já si na 1. reklamaci evica mini nemůžu stěžovat, oprava ok, evic už pár měsíců opět dobře slouží.
Sice bych byl raději, aby mi nabídli jakožto věrnému zákazníkovi, který u nich nechal né uplně malý peníze (což prodejní systém automaticky ví z věrnostní karty) řešení výměnou kus-za-kus rovnou v prodejně (i když grip byl o pár týdnů starší než 6 měsíců) a nikoliv standardní čekání na opravu. Ale od toho má člověk další gripy (nebo alespoň backup vapovadlo), aby si mohl cca 10 dní počkat.
Takže v souhrnu reklamace: standardní přístup který nenadchnul ani neurazil, pozitivní výsledek.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico | Pico Dual + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík

Příspěvekod PersonalMichaeala » sob 04. bře 2017 13:06:07

Ja jsem nejspokojenejsi ve Vladislavce, pekny cas jsem se teto firme vyhybala. Zkusenost z Korunni, ta tehdejsuslecna by si pri svych dnech mela brat volno. Take mi v korunni vadil pristup, rekla jsem presne co chci a slecna hned vnucovala to nejdrazsi (tykalo se to liquidu). Kdyz jsem tam chtela koupit prvni grip, sla presne po vybranem, zacala mi to rozmlouvat, kdyz videla, ze mam na seznamu i veci na michani liquidu, hlavu, kde se daji motat spiralky, zacala byt celkem vztekla a zacala mi to rozmlouva. Ona spis zacala stekat, najednou zbozi nebylo, i kdyz na webu i telefonicky potvrzeno, ze to neni pravda. Tak jsem ji rekla, ze to koupim bud tak, jak jsem objednala, nebo nic... zacala prskat, ze kvuli me rozbalila nove zbozi. Ne nerozbalila, ten samy grip kupovala kolegyne a rozhodne zabalene. Nemam rada, kdyz mi nekdo lze a dela ze me !censored!. K jeji smule jsem tu original krabicku mela vyfocenou.

Jen nahodou jsem sla Vladislavkou, pani velmi prijemna, uz jinam nechodim, grip jsem koupila tedy az po mesicich, pani se ptala, zda muj prvni, vysvetlila, na co si dat pozor, co zkrati zivotnost hlav atd.

[ Post made via Android ] Obrázek
PersonalMichaeala
e-Holátko
e-Holátko

Příspěvekod MartinVV » sob 11. bře 2017 16:57:48

Do korunní pravidelně chodím a s obsluhou jsem zatím neměl jediný problém.

[ Post made via Android ] Obrázek
MartinVV
Kuřák
Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.