• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

e-liquid.eu

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

e-liquid.eu

Příspěvekod Rumlik » pát 14. čer 2013 3:03:14

Tento obchůdek můžeme v klidu doporučit. Na našem fóru je již déle jak jeden rok a z ohlasů zdejších uživatelů je jasné, že se při nákupu zde není čeho bát. Dlouhodobě spolupracuje s eCF zasíláním předmětů do testů a na fóru u něj nikdy nebyl zaznamenán nějaký vážnější problém. Za obchod zde vystupuje realgips, jehož přístup jak k stávajícím zákazníkům, tak i k potenciálním novým ocení nejeden zdejší uživatel.

http://www.e-liquid.eu/
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod cody » pát 14. čer 2013 8:06:29

Jj, souhlas. Byl jsem tam kolegy "vyzkouset" a jejich pristupu neni co vytknout. Navic na srazech jak jsem si vsiml maji pravidelnou ucast, za nikoho a za nic se neschovavaji. Jen vic takovych kramu v budejcich.
cody
 

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod OldAlien » pát 14. čer 2013 9:37:11

Není moc prodejců, kteří by dělali objednávku šitou na míru zákazníkům a ještě k tomu, když se jedná o korunový produkt. Napočítat cca. osm položek různých šroubků, matiček, těsnění atd. zabere hodně času. Výsledek je mnohdy objednávka kole 100Kč. Proč se s tím babrat! Není lepší elternativa prodeje, "Kup grip, DIY, 2xaku a přiď zas. Cena 2000,- a je za 10 min. expedováno a vymalováno.
Tento prodejce se pomalu stává e-supermarketem (v nejlepším slova smyslu), kde nakoupíte vše na vaping, pod jednou střechou. Jako mám favorita v liquidech, atících, gripech, tak toto je můj favorit prodejce. Tečka :yes
Obrázek
Naposledy upravil OldAlien dne ned 16. čer 2013 6:18:23, celkově upraveno 1
OldAlien
 

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod gaston13 » pát 14. čer 2013 10:43:26

Aby té chvály nebylo příliš, zcela dokonalé to není. Například jsem nikde neviděl automat na kafe.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod lejluska » pát 14. čer 2013 11:08:28

Tak automat na kafe nám fakt chybí, ale když si řekneš kávu ti rádi uděláme :)
lejluska
 

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod gaston13 » pát 14. čer 2013 11:16:34

Beru Tě za slovo... :)
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod mija » pát 14. čer 2013 11:52:30

Nač kafomat, když to máš i s obsluhou? Několikrát jsem je musel i přemlouvat, aby mi to kafe nedělali...

K prodejci mohu napsat, že se vydal dnes ne zcela samozřejmou cestou, která vychází z přesvědčení, že spokojený zákazník se bude rád vracet. Přeji nám všem, ať se jim to daří.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
mija
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 664
Registrován: pát 23. bře 2012 0:16:43
Bydliště: Zliv

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod Joker » pát 14. čer 2013 12:02:44

gaston13 ...hele kluku -

... bud rad za toho prodejce - co ma tuhle nabidku a navic onen - zde ted tolik opevovany - pristup k zakaznikum
... jeste kaficko bys rad ? ... kdyz nabidkou dostanes - tak i automat ? ...
... hele - ty bys zaslouzil na jeden den do nejmenovaneho filmu - v nem na konec fronty a byt poveren zahranim vedlejsi ( nemene slavne ) role zakaznika ,ktery se pta " ...mate rost ? " :drunk

prodejce promine - koncim s OT :hand
... když se obracíme k Bohu - tak se modlíme ... když se Bůh obrátí na nás - podlehneme schizofrenii ...
Uživatelský avatar
Joker
Moderátor
Moderátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2560
Registrován: pát 21. říj 2011 16:17:43
Bydliště: Valašsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod stanet » ned 16. čer 2013 9:31:45

Nezbývá mi, než lejlušce a realgipsovi popřát, aby jim nadšení pro uspokojování našich potřeb vydrželo co možná nejdýl a poděkovat za to, co pro nás už všechno sehnali :yes
WillPro XT, WillPro 15 a míchám z bází HG a příchutí FA
Obrázek
eCF České Budějovice
Uživatelský avatar
stanet
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 647
Registrován: sob 24. pro 2011 13:13:39
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod lejluska » čtv 20. čer 2013 11:25:36

Tak elektroniky jsem již koumala, ale samozřejmě chtěli bysme opět dobré ceny tak jako u jiných věcí, takže hledáme dobrého dodavatele.
lejluska
 

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod Joker » úte 25. čer 2013 19:07:14

10. Pokud budete někoho citovat, použijte pouze část příspěvku, na kterou reagujete a nevkládejte znovu fotografie, ani nepoužívejte zbytečně citaci v ihned následujícím příspěvku.
... když se obracíme k Bohu - tak se modlíme ... když se Bůh obrátí na nás - podlehneme schizofrenii ...
Uživatelský avatar
Joker
Moderátor
Moderátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2560
Registrován: pát 21. říj 2011 16:17:43
Bydliště: Valašsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod Dzouk » pát 26. črc 2013 13:35:29

Ve středu večer objednáno, dnes okolo desáté už je to doma.Zboží v pořádku, rychlost parádní. Děkuji. :yes

Bohužel teprve po odeslání jsem si všiml že máte i mé oblíbené báze Hangsen KONEČNĚ i ve 100 ml balení. Takže v pondělí budu objednávat znovu. :rofl
Jenom to co si sám namíchám,moc to neřeším takže něco mezi 9-12 mg.
Jamalalicha i paprťála,chánua,chánua,e hánua,e hánu,džalala,džalala-a,a paprťála. Patláma,patláma,patláma a…žbrluch!
Uživatelský avatar
Dzouk
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 19. led 2013 12:44:13
Bydliště: Karlovarský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod Alfix » stř 14. srp 2013 15:44:12

Pravidelně z tohoto eshopu objednávám a mohu doporučit, bohužel dnes jsem byl zaskočen, když jsem zjistil, že mi v balení chybí baterie a drip tip. Nakonec jsem vše telefonicky rychle vyřešil, takže určitě doporučuji.
Alfix
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 27. led 2013 1:06:59

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod e-liquid.eu » pát 30. srp 2013 18:52:48

Díky všem za Vaše nákupy a milá slova. :nod
Chyby děláme, jsme jen lidé. Budu dělat vše proto, aby jich ubývalo.
iStick PICO - Subtank mini, Tesla ONE - Nextgen, IMPERIA 50/50 - panter
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
e-liquid.eu
Super Prodejce
Super Prodejce
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 103
Registrován: sob 13. srp 2011 12:06:41
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-liquid.eu

Příspěvekod la bestia » pát 30. srp 2013 23:09:52

Mohu také konstatovat, že i já jsem tento e-shop našel náhodným hledáním, a od předešlých e-shopů, na kterých jsem nakupoval jsem upustil, jelikož tento e-shop má opravdu velmi širokou škálu všeho možného pro vaping (jen tak dál, doufám že v rosrůstání budete pokračovat), a prodejce je ochoten poradit, byť to byla i velmi banální věc, vždy vystupoval profesionálně, a k problémům se staví jako opravdový chlap, s velkým CH. Mohu všem jen včele doporučit :-)
Moje evo: eGo - W 1100mAh, XL Ultimate, Clearomizer T2/CC, Clearomizer CE2 Plus Xl, atty 510LR, Vivi nova, DCT Tank 6ml, RSST, Cobra, grip Lavatube V2, Joyetech eVic, vlastní míchačky
Obrázek
la bestia
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned 15. črc 2012 20:21:31

Další

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků