• Reklama
 
 

KuřákůvSvět.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod Rumlik » pát 14. čer 2013 3:17:50

Tento obchůdek můžeme v klidu doporučit. Na našem fóru je již déle jak jeden rok a z ohlasů zdejších uživatelů je jasné, že se při nákupu zde není čeho bát. Dlouhodobě spolupracuje s eCF zasíláním předmětů do testů a na fóru u něj nikdy nebyl zaznamenán nějaký vážnější problém. Prodejce a provozovatel Norek je zaměřen převážně na různé DIY systémy, ale naleznete u něj i klasický sortiment. I zde je naprosto pohodový přístup k zákazníkům a slogan "náš zákazník, náš pán" není jen prapodivná fráze ze sci-fi tématiky.

http://www.kurakuvsvet.cz/
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod Gerry » pát 14. čer 2013 10:01:16

Co dodat, když prodejci pošlete dotaz na velikost šroubků (opravdu korunová položka!) ve 22:34 hod s tím, že se ráno podíváte na odpověď a za minutu už vám emailový agent hlásí jeho odpověď: Tak to chvilku vydrž, musím je změřit..
Za mě: sortiment, ceny, přístup prodejce, rychlost vyřízení objednávek :star :star :star :star :star + :star .
Motto tohoto obchodu - nemožné ihned, zázraky do tří dnů. :yes
1st VAPE-DAY: 15.01.2012: +100 +200 +300 +1Y +400 +500 +600 +700 +2Y +800
Uživatelský avatar
Gerry
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 26. úno 2012 14:10:24

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod iqwe » pát 14. čer 2013 10:26:11

Zvlášť bych vyzdvihl tu rychlost dodávek! Nejen podle mě, ale i podle ostatních. Norek musí mít u ČP nějakou protekci :chuckle
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod brabeva » pát 14. čer 2013 10:44:05

Také musím pochválit a to nejen za prodej a rychlou dodávku, ale i za přístup a ochotu vždy poradit :clap
Norku, děkuji..
Grifův grip Pitrýsek, indulgence V4, eCab-L, Eleaf IStick basis- Protank mini, ego one
Vapuji od 29.1.2012
Uživatelský avatar
brabeva
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 363
Registrován: pát 23. bře 2012 13:20:08
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod Darth Vaper » pát 14. čer 2013 12:29:49

Taky musím pochválit, rychlost, rozmanitost sortimentu a příjemné ceny. 10/10
Šplejchadla a kapáky, ty já mám nejvíc radši :cool
Obrázek
Uživatelský avatar
Darth Vaper
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 591
Registrován: pon 07. led 2013 8:47:41
Bydliště: Hanácké Athény
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod m64 » pát 14. čer 2013 12:32:51

I já se musím připojit, výborný shop a přístup k zákazníkům.
Charles:Vy zpochybňujete přirozenou nadřazenost lidí z vyšší společnosti?
Hawkeye: To ne, narodil jsem se nahoře na ledničce.
Uživatelský avatar
m64
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 330
Registrován: stř 01. kvě 2013 16:03:11
Bydliště: Blekfild

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod grezmen » pát 14. čer 2013 13:45:19

premna top cesky predajca skusal som aj ine shopy ale ceny a vyber diy atikov a prislusenstva pre opravy a vlastnu vyrobu naj. prijal by som vetsi vyber mecha gripov ;)
grezmen
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 17. pro 2012 23:20:25

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod wXsinead » pát 14. čer 2013 14:15:09

Také já musím přispět s troškou do mlýna... . E-shop je super. Přehledný web, dobré ceny, rychlé dodání a v neposlední řadě skvělá komunikace se zákazníkem... 10/10
Obrázek
E-kouřím Vivi Nova,Bcc ismoka,Vivi Nova mini, Bcc Evod,Pro kanger,klasika ego baterie1100mAh, Lava Tube chrome,Grip SS8, liquidy vlastní výroby...


TO ŽE JSTE PARANOIDNÍ, JEŠTĚ NEZNAMENÁ, ŽE VÁS NESLEDUJÍ...
Uživatelský avatar
wXsinead
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 219
Registrován: sob 01. zář 2012 19:17:44
Bydliště: Mohelnice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod modrič » pát 14. čer 2013 14:48:13

S tímto e-shopem jsou spojeny mé začátky s e-kouřením,a díky němu jsem u vapingu zůstal.

Všechny objednávky,a nebylo jich málo,dorazily vždy ve velice krátké době a k mé naprosté spokojenosti.
To samé platí o celé řadě dotazů a rad,na které bylo vždy obratem odpovězeno.
I já se tak musím připojit k zástupu velmi spokojených zákazníků tohoto shopu a na základě osobních zkušeností ho všem doporučit.
Uživatelský avatar
modrič
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 01. úno 2013 22:42:21
Bydliště: vodňany
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod Snura63 » pát 14. čer 2013 17:22:21

Taky absolutní spokojenost. Objednávky vyřízeny rychle, až si někdy říkám jestli neprodává, nebo není zaměstnanej na poště. Tuhle sem poslal objednávku a za cca. 5 minut u mě přišlo jaký to má podací číslo. Fakt spokojenost.
Snura63
 

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod flacek » pát 14. čer 2013 21:57:31

Naprostá spokojenost. V úterý odpoledne objednáno ve středu dodáno. Super komunikace, ze strany prodejce není žádný problém cokoliv vyřešit nebo poradit a vždy se snaží vyjít vstříc. Všem vřele doporučuji!!!
Mlhostoje - Joyetech 18650 MOD V3.5, Joyetech eVic Easy, VAMO V1 + V3, Z-Max, Bcc Evod, Pro Tank, Pro Tank X10
Palivo - Tankuji pouze a výhradně u Gaston13
Ortodoxní elektronik /rasista/

Obrázek
Uživatelský avatar
flacek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 208
Registrován: pon 14. led 2013 5:47:51
Bydliště: Praha

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod Lemur » pát 14. čer 2013 22:17:43

Taky se už po několikáté přidám.Dnes objednáno,za 25 minut mi byl poslán emil že bylo předáno poště.Radku díky.Naprostá spokojenost jako vždy. :yes
Moon G3,Nemesis,Chi You,SteamTurbine,Pulse G,Kraken,
Vlastní míchanice


Obrázek
Uživatelský avatar
Lemur
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 02. dub 2012 11:33:55
Bydliště: Madagascar!!!
Národní vlajka:
Madagascar

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod vlastik63 » pát 14. čer 2013 23:43:28

Napíšu to velice jednoduše,u mne od začátku ve všech směrech za 1* a tvrdím a jsem o tom pevně přesvědčen,že je nejlepší a nejrychlejší v oboru.Každému kdo chtějí nakupovat na KuřákůvSvět.cz jej proto s klidným svědomím mohu vřele doporučit! :yes
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod Nek » sob 15. čer 2013 0:31:21

Můžu potvrdit. Skvělá komunikace + rychlost dodání. Navíc bych řekl ,že Norek má vskutku rozmanitý artikl,který jen tak nikde jinde k mání není :yes
'Better late, than never'
Uživatelský avatar
Nek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 215
Registrován: sob 26. led 2013 0:23:38
Bydliště: LOCH
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: KuřákůvSvět.cz

Příspěvekod Joker » sob 15. čer 2013 6:14:36

reference na tento shop ...

abych byl uprimny - ja spokojen nejsem - prichute pro michani ,ty resit nebudu - ty jsou naprosto v poradku ...

ale co se tyce HW - tam jsem se dockal zklamani ...

objednana DIY Cobra mi prisla ve stavu - naprosto neodpovidajicimu tomu ,co jsem cekal ... tubus podren,poskraban ,jeho vnitrni dil ( spojujici klobouk s " podstavcem" ) plny pricnych ryh ...
je paradoxni ,ze samotne echo - v daleko nizsi cenove relaci - ( a v mem pripade dodane Norkem jako bonus k Vamu V2 ) - je kvalitou uplne nekde jinde ... tim myslim vyse
Genesiska - tam nastal problem pri mem rozhodnuti zmenit stavajici nepruhledny tubus na variantu pruhlednou - dodavka tentokrat uz v poradku ,zbozi ve vybornem stavu ( psal jsem obratem Norkovi pochvalnou SZ ) - ovsem dodany dil nesedi tak jak by mel a bez dalsich uprav ( pr .dalsi vymenu tesneni ) pro bezny provoz absolutne nepouzitelny - proteka - at zustava v poloze vodorovne ,ci svisle ...

co mi vadi ? - ze jsem na tyhle rizika nebyl prodejcem upozornen - to ,ze k tomu nedoslo nemusi byt nutne vina umyslna - nejspis jen zbozi co prodava nema sam otestovano,vyzkouseno - a tak dochazi k temto nechtenym perepetiim ...
jako bezny zakaznik se ridim - pri vyberu zbozi - jak typem vyrobku ,dilenskym zpracovanim ,tak i cenou ... pokud bych mel informaci pred nakupem ,v jakem je zbozi stavu - neuskutecnil bych ji ...
uz jsem v SZ kontaktoval i jine dodavatele ( bavime se stale o DIY Cobra ) a i oni potvrdili ,ze s jejich remeslnym zpracovanim skutecne problemy jsou ( jejich vzhled a stav )

komunikace s prodejcem je uchazejici ,z jeho strany je znat ochota ,vstricnost a o rychlosti dodavky uz vubec duvod se bavit - spicka
a nechci opomenou i jeho siroky sortiment ,jenz na svych strankach nabizi - to uz je market jak ma byt - clovek si tam skutecne vybere - a mimo zrovna v te chvili treba nenaskladneny material se u nej da nakoupit prakticky vse ...

ceny - podle mne skvele ...

takze Norku - snad se te ma osobni kritika nedotkla v takove mire ,aby mezi nami vznikla " zelezna opona " - ovsem po tom ,co zde ctu jen chvalu - svuj nazor a zkusenost jsem proste uvest musel ...

preji ti - at se tyto drobnosti daji do poradku ,obchod ti slape - rozviji se - a i tuhle ( trochu minusovou ) polemiku vyuzijes ke svemu prospechu ... dobry obchodnik a strateg by to zvladnout mel a to si myslim ,ze ty jsi
... když se obracíme k Bohu - tak se modlíme ... když se Bůh obrátí na nás - podlehneme schizofrenii ...
Uživatelský avatar
Joker
Moderátor
Moderátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2560
Registrován: pát 21. říj 2011 16:17:43
Bydliště: Valašsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků