• Reklama
FastTech
 
 

elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: Nespokojenost s kvalitou zboží hraničí se zdravím!

Příspěvekod eusolar » čtv 07. čer 2012 12:35:27

JJ, ne všichni se snaží budovat si dlouhodobě dobré jméno. :P
http://www.kurtelevne.cz
od 1.10 do 30.10.sleva
eusolar
Prodejce
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 67
Registrován: stř 14. pro 2011 23:11:08
Bydliště: Česká Lípa
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Slimák » čtv 07. čer 2012 17:32:28

Za mě takto:

Minulý týden jsem si u Vás objednal 5ks CE4+ 2ml, které od samého počátku tekli spodem. Po společné komunikaci jste mi sdělil, že máte vadnou celou sérii, že o tom již víte. Informoval jsem Vás, že jsem si opravu nechal provést u šikovného klučiny z fora eCF a tak na mou žádost vyrovnání jste mi bezproblému zaslal tři nové kusy, které tímto neduhem již netrpí, jak i máte uvedeno na webových stránkách.

Dále již budu kopírovat to samé, co jsem napsal v sekci dané CE4+, kde odpověď směřuje na zmiňované tři kusy. Dovolím si zkopírovat fotku, kterou uveřejnil autor J.McG
http://i45.tinypic.com/2dh76lg.jpg

Taktéž úvodní citace autora:
Tak vám oficiálně představuji nové šunty co u mě skončili a těžko to bude přímo od dodavatele takto a vyděl bych to na bezradného prodejce který to zamatlal ve spojích nad O-kroužkem silikonem,aby ten šunt prodal,protože opět tekl jako dunaj. :rain
Ani radši nechci prodejce jmenovat a ani nebudu a jsem opravdu znechucen jakým stylem se chtějí někteří prodejci zbavit naprosto nefunkčního zboží.

Tady je foto a tohle by mě tedy nenapadlo a samozřejmě ten silikon stejně nedržel a ještě smrděl.Teklo to a ještě ke všemu se spirálka skoro ani nehřála a dím nula,tak si tím prodejce ve finále ještě víc uškodil.Jedná se o verzi CE4+ 2ml ta co se snadno rozebírá.

v první chvíli jsem vůbec nevěděl co si o tomto mám myslet a prodejce bych za takovéto jednání nakopal.Prostě se množí prodejci kteří nekouří a nebo kouří piro,protože tohle hraničí už ze vším a asi to bude jen horší.Tak vám radím držte se každý svého odzkoušeného prodejce,aby jste také takto neskončily.


Má reakce:
Tak to mám přesně doma a smrdí to fakt hustě, málem jsem se zeblil. Pamatuješ, že jsem ti prodejce říkal, to jsou ty opravné, co mi zaslal jako vyrovnání za ty protékající :D Ještě jsem se to do huby nedal, nejdříve jsem musel najmout čističku, která mi je proprala a nyní je mám na vzduchu, abych se toho smradu zbavil. A v neposlední řadě ty knoty byli přilepené k tomu lepidlu. To mi rovnou prodejce mohl v balení poslat jar, protože když jsem k tomu po vybalení čichnul, upadl mi nos a teď si představte, že jsou lidé, kteří je po vybalení neproplachujou a hned tam dají liquid. Co by na to prodejci asi řekla inspekce, kdy bych jim vzorek zaslal. To už do.prd.ele vážně hraničí se zdravím! Hlavně, že se mi do emailu kasá, jak bere všechny produkty tip ťop. Jdu si radši uvařit kafe, rozčilovat se nebudu. :moon

Je mou povinností všechny informovat, ať tamní uživatelé vědí, jaké zboží prodáváte zákazníkům. Co se týče mě, já si obrázek již udělal a řadím Vás do kategorie nespolehlivého prodejce, který ani neví, nebo případně zámerně ví, co prodává, že by levně na úkor kvantity? Mám dojem, že na kvalitu zprominutím serete. Důvěra je z mé strany nulová. Objednal jsem u Vás pouze jednou a tím to také končí.

V této sekci nemáte co dělat a na tomto foru už vůbec ne, leda tak jak řekl správně jeden z uživatelů, sekce VYKUKOVÉ. Podnět jsem předal na ČOI, protože tohle už má co dočinění se zdravím.
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nespokojenost s kvalitou zboží hraničící se zdravím!

Příspěvekod e-Hana » čtv 07. čer 2012 17:44:07

Já bych počkala na vyjádření prodejce,tohle se mi nějak moc nezdá, pokud vím, zatím na něj nebyli žádné takové stížnosti a byl k zákazníkům vždy vstřícný, takže počkáme..
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1


Re: Nespokojenost s kvalitou zboží hraničící se zdravím!

Příspěvekod Thums » čtv 07. čer 2012 17:56:08

Voní to po octu?
Thums
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 28. zář 2011 20:14:06

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Garant » čtv 07. čer 2012 18:00:43

Jak už jsem se dočetl odjinud, tak je zřejmě Vašim koníčkem likvidovat obchody s el. cigaretou :-)).
Je pravda, že jednu sérii jsme museli opravit, protože v některých případech protékala. Nicméně byla provedena silikonem LUKOPREN 6410, který má atest na pitnou vodu, takže bychom těžko mohli někoho ohrozit na zdraví. A věřte mi, že v Lukoprenech se vyznám jako ryba ve vodě. Je pravda, že po dobu tuhnutí z něho čpí kyselý zápach. Ovšem ten po 24 hodinách vyprchá a silikon nemá žádný zápach. Mohlo se v některém případě stát, že zápach úzkým hrdlem nevyvětral. Pokud se tak v některých případech stalo, stačilo jej nechat jen několik hodin vyvětrat. Navíc, každý ...mizér obsahuje spoustu silikonových prvků. Takže se nikdo nemusí bát, že by takto opravené CE 4 mohly jakkoliv ublížit.
Nakupujeme zásadně u firem Joyetech a Microcig. Obě se těší vysoké oblibě a známosti. Tyto clearomizéry jsou od druhé z nich. Už v první dodávce jsme zaznamenali několik protékajících kusů. Proto jsme požádali výrobce, aby druhou dodávku udělal lépe. Bohužel se tak stalo jen u poloviny dodávky. Vám jsme nakonec poslali raději ty opravené, neboť jsme nechtěli riskovat další konflikt.
A co se týče ČOI, možná že ta jejich kontrola bude dobrá i pro nás. Alespoň se konečně dozvíme, jaká jsou tedy nová pravidla a co se nyní může a co nemůže. J. Šabatka Garant
Garant
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 01. dub 2010 14:34:43

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Thums » čtv 07. čer 2012 18:06:35

LUKOPREN 6410 se používá nejen pro potravinářské účely, ale lepí se s ním i akvária a že ty tropický potvůrky potřebují extra kvalitní vodu.
Thums
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 28. zář 2011 20:14:06

Re: Nespokojenost s kvalitou zboží hraničící se zdravím!

Příspěvekod Garant » čtv 07. čer 2012 18:07:46

Jak už jsem se dočetl odjinud, tak je zřejmě Vašim koníčkem likvidovat obchody s el. cigaretou :-)).
Je pravda, že jednu sérii jsme museli opravit, protože v některých případech protékala. Nicméně byla provedena silikonem LUKOPREN 6410, který má atest na pitnou vodu, takže bychom těžko mohli někoho ohrozit na zdraví. A věřte mi, že v Lukoprenech se vyznám jako ryba ve vodě. Je pravda, že po dobu tuhnutí z něho čpí kyselý zápach. Ovšem ten po 24 hodinách vyprchá a silikon nemá žádný zápach. Mohlo se v některém případě stát, že zápach úzkým hrdlem nevyvětral. Pokud se tak v některých případech stalo, stačilo jej nechat jen několik hodin vyvětrat. Navíc, každý ...mizér obsahuje spoustu silikonových prvků. Takže se nikdo nemusí bát, že by takto opravené CE 4 mohly jakkoliv ublížit.
Nakupujeme zásadně u firem Joyetech a Microcig. Obě se těší vysoké oblibě a známosti. Tyto clearomizéry jsou od druhé z nich. Už v první dodávce jsme zaznamenali několik protékajících kusů. Proto jsme požádali výrobce, aby druhou dodávku udělal lépe. Bohužel se tak stalo jen u poloviny dodávky. Vám jsme nakonec poslali raději ty opravené, neboť jsme nechtěli riskovat další konflikt.
A co se týče ČOI, možná že ta jejich kontrola bude dobrá i pro nás. Alespoň se konečně dozvíme, jaká jsou tedy nová pravidla a co se nyní může a co nemůže. J. Šabatka Garant
Garant
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 01. dub 2010 14:34:43

Re: Nespokojenost s kvalitou zboží hraničící se zdravím!

Příspěvekod Grif » čtv 07. čer 2012 18:21:16

Já osobně si myslím,že není v pořádku amatérsky opravovat nefunkční zboží prodejcem.A když už,tak se slevou a s upozorněním na provedené opravy.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nespokojenost s kvalitou zboží hraničící se zdravím!

Příspěvekod Garant » čtv 07. čer 2012 18:27:37

Ano, v tom s Vámi souhlasím a udělám nápravu.
Garant
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 01. dub 2010 14:34:43

Re: Nespokojenost s kvalitou zboží hraničící se zdravím!

Příspěvekod LyrickCZE » čtv 07. čer 2012 18:32:11

+1 Grif.. Opravdu nevím jak tohle vyjádření mělo pomoci navrátit důvěru nás zákazníků. Za mě spíše naopak.
To je pak těžké někoho přesvědčovat že e-kouření je cesta a Vám doporučit potenciální zákazníky, když se tu dějí takovéhle věci a jediný důvod proč se to tady řeší je nespokojenost zákazníka, nikoliv včasné upozornění ze strany prodejce.
Kdykoliv někdo řekne "pls" protože je to kratší než "please", odpovím "ne" protože je to kratší než "ano".
Uživatelský avatar
LyrickCZE
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 21. kvě 2012 12:32:42
Bydliště: Praha

Re: Nespokojenost s kvalitou zboží hraničící se zdravím!

Příspěvekod Garant » čtv 07. čer 2012 18:42:29

Prosím, přenesme tuto diskusi do oddělení kam patří, e-cigareta Garant, ono je to tady skutečně 2x.
Garant
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 01. dub 2010 14:34:43

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Garant » čtv 07. čer 2012 18:48:16

Navazuji na poslední příspěvek z toho druhého vlákna.
Je to těžké. Spousta zákazníků je ráda, že je mají zalepené. Ta bolest, která provází CE4 od začátku - že protékají je tak zažehnána. Ano, udělali jsme chybu, měli jsme to napsat na stránky hned. A za to samozřejmě poneseme zodpovědnost ve smyslu jak píšete, že ztratíme některé zákazníky.
Garant
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 01. dub 2010 14:34:43

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod bobina » čtv 07. čer 2012 19:48:44

.
Kód: Vybrat vše
Podnět jsem předal na ČOI, protože tohle už má co dočinění se zdravím
.[/quote]

Teda to je ale drsné :puke

Garant-já jsem s Vámi spokojená a budu i nadále Vaším zákazníkem a doufám,že Vám ten příspěvek neublíží,neboť vím,že jste čestný člověk a vše se v dobré obrátí :mrk
Obrázek
Ecab,Leo, nejvíc mi chutná bright tabaco
Uživatelský avatar
bobina
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1169
Registrován: úte 15. lis 2011 12:13:53
Bydliště: České Budějovice

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Garant » čtv 07. čer 2012 20:06:14

Moc děkuji za pochvalu. Já si myslím, že žádnému zákazníkovi jsme nikdy neublížili, reklamace vyřizovali vždy rychle a v jeho prospěch. V tomto případě jsme považovali za moudřejší CE 4 zalepit. Ony jsou na druhé straně hodně zdařilé. Obzvláště teď s těmi dlouhými knoty. Jsou vyvážené po všech stránkách. Tak nám bylo líto je poslat zpět.
Garant
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 01. dub 2010 14:34:43

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků