• Reklama
FastTech
 
 

elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod e-Hana » pát 08. čer 2012 6:21:48

No a já jen dodám, prosím komunikujte na foru samozřejmě vzájemně dál,ale slušně. Jsem ráda, že se nakonec vše vysvětlilo a je to asi i ponaučení pro prodejce.Věřím,že to bylo v dobrém úmyslu, zachránit daný výrobek, obzvlášt pokud je prodejce i prodejcem a odborníkem na různá lepidla, ale...
Myslím, že zákazníky by znalost o všem bývala spíš potěšila než odradila, kdyby rovnou věděli, že daná věc je opravena, funguje a neteče a je zdravotně nezávadná.. :)
To už sám prodejce uznal a přes své nové upozornění na webu vidí sám, že se objednávky daných kusů údajně nezastavili a já se ani nedivím. :hand :) .
Slimák-
takže je sice dobře si to zde vyříkat -slušně a bez emocí- ale netahat do toho v současné době raději nikoho dalšího je asi rozumné, v tom souhlasím s předcházejícími příspěvky. Pak to moc nevypadá na normální reklamaci, která se jistě dala vyřešit požadovanou okamžitou výměnou či vrácením peněz. Případně pokud by věc prodejce neřešil ,pak zveřejněním všeho zde.
Opravdu jsme ještě nezaznamenali, na tohoto prodejce žádné stížnosti, které by neřešil k dobru zákazníka i když někdy to nebylo jen na straně prodejce,
ale někdy i neodborným zacházením zákazníka, přesto i tak většinou vyhověl.
A své zboží se nebojí posílat ani k nám na testování ( což nedělá opravdu každý prodejce.. :) :mrk )
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Hamilan » ned 10. čer 2012 18:08:41

Tak ja prave udelal objednavku u tohoto prodejce, je pravda ze mel o upravach zakazniky informovat, ale alespon je videt ze mi od nej dorazi funkcni zbozi, ne jen preposlane od cinana jehoz vystupni kontrola ocividne pokulhava. :)
Joyetech eGo 18650 Mod, 2x eGo 1100 mAh, eGo 1100 mAh usb-passtrough, nástavce CE4+ a CE4+ J.McG mod, CE5+ a soucasny favorit Vivi Nova
Obrázek
Uživatelský avatar
Hamilan
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 05. čer 2012 11:13:57
Bydliště: Kladno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Harmy » ned 10. čer 2012 19:12:31

Ruku na srdce, kdyby jste se při objednávání clearů dočetli, že jsou uvnitř nádobky samodomo zalepeny silikonem, kdo z Vás by si je koupil.Já teda ne.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod coldage » ned 10. čer 2012 19:26:02

Souhlas s Harmym.
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod e-Hana » ned 10. čer 2012 19:44:55

To ovšem neznamená, že pokud už to udělá, neměl by o tom informovat a jak je vidět, někomu to vážně nevadí. :angel
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Harmy » ned 10. čer 2012 22:06:37

Těm co domů nepřišly tyhle "voňavé" cleary to možná opravdu ani nevadí.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Slimák » pon 11. čer 2012 15:36:19

Pokud si chce prodejce své jméno u mě napravit, tak má možnost. Pak si každý prodejce může dělat co chce a pokud se to týká mě, já takovou prasečinu nebudu akceptovat! Dále se k věci vyjadřovat nebudu. Zlehčovat situaci, jestli někomu vadí informovanost či ne, je taktéž individuální.

A k daným upraveným clearům. Do jednoho jsem liquid natankoval, táhne o něco hůře, je tam větší odpor, chuť vcelku dobrá, ale HIT a dým skoro vůbec. :ne
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod e-Hana » úte 12. čer 2012 3:22:39

Rozhodně nic nezlehčuji, ale jen konstatuji, že přes informaci na webu je lidi údajně kupují dál, nic víc a nic míň jsem tím nemínila.A že se o tom má předem vědět, pokud už se něco opravuje, s tím musím jen souhlasit. Ale přestože chápu, že tě to naštvalo, poprosím i nadále o zdrženlivost ve výrazech.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod karlik71 » úte 12. čer 2012 16:52:47

Též se připojím z kladnou zkušeností, v pátek objednáno dnes zboží (CE4+, baterie, liquid MB + Cherry) dorazilo. Spokojenost největší. :nod
Obrázek
karlik71
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20. pro 2011 16:38:27

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Garfield666 » stř 13. čer 2012 14:15:04

Zdravím,

trošku zkušeností s tímto obchodem mám a mohu jenom vřele doporučit! :yes :yes :yes

Co mě nejvíce překvapilo, tak způsob vyřízení reklamace a celkové jednání pana Šabatky...

:yes :yes :yes Neuvěřitelně rychlé, vstřícné a Fair Play :yes :yes :yes
Garfield666
 

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod elpo » úte 25. zář 2012 11:47:31

rychlost, komunikace, kvalita vsechno na 100%
elpo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon 24. zář 2012 14:33:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků