• Reklama
 
 

elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Slimák » čtv 07. čer 2012 20:35:25

Garant píše:Jak už jsem se dočetl odjinud, tak je zřejmě Vašim koníčkem likvidovat obchody s el. cigaretou :-)).
Je pravda, že jednu sérii jsme museli opravit, protože v některých případech protékala..................................


Jsem opravdu rad, ze jste si o me neco zjistil, alespon nyni vite, ze nebylo ferove me vodit za nos a doufam, ze to pochopi ostatni prodejci. Ale pryc s ironii. Ne, neni to moje hobby, nebavi me to, ale vse ma sve meze!

Takze k veci:
Telefonoval jsem Vam a o lepidle jste nic nevedel, sdelil jste mi, ze prislusenstvi odebirate od Royal Smokers! Nyni se vyjadrujete, ze upravu jste delal Vy, to jsou ale zajimave obraty. Cichnul jste si k tomu, jak to smrdi? Jsou zakaznici, kteri neproplachnou a hned tankujou, kde se doctou, at po rozbaleni komponent vyvetraji? Mimochodem, rozebrane to mam jiz tretim dnem a smrdi to stale. Vy jste udelal svepomoci upravu daneho produktu a ani jste me o tom neinfomoval a oficialne na webovych strankach uvedl, ze jiz mate novou serii, ktera neproteka. Defakto od pocatku nasi emailove komunikace jste me ujistoval, ze Vam byla dodana nova bezvadna serie a nyni se dozvidam, ze je to cele jinak. Dekuji, ze jste me ujistil, ze se jedna o Lukopren, hned se veci jaksi maji jinak. Ale co ostatni zakaznici, nevedomy teto upravy, kteri prave pres tuto nevyvetralost naliji do CE4+ liquid?! To musi vse zacit stiznosti jednoho zakaznika. Do.prd.ele to nejste chlap, aby jste na ty webovky behem par minut napsal, ze delate vlastni upravu? Me osobne by mi to teda prislo serioznejsi. Nerikam a netvrdim, ze se jim neco stane, tuto zdravotni stranku jste tu vysvetlil, takze verim, ze to tak je, ale cim jsem si jist, je to od Vas proste prasecina! Nemam Vas a ani jsem Vas nemel za podvodnika, ale vykuk resp. partizan teda jste, ja to preziju, ostatni take. Spokojeni zakaznici u Vas zustanou, o nejake bohuzel prijdete, ale pouze a jen Vasi chybou, nikoliv mou. S touto problematikou jste mel uprimne pocitat, pokud se do techto uprav poustite, aniz by jste o tom informoval. Na druhou stranu, kdyz by jste mi na ferovku napsal, hele, zalepil jsem ti to, je to nezavadne, nereknu ani popel, jelikoz jine upravy si nechavam delat take. Vedet o tom, poslal bych to rovnou na predelani, vsak jsem Vas informoval, ze puvodnich pet kusu sli na opravu. Co se tyce COI, pokud je dane lepidlo nezavadne, jak uvadite, bude vse v poradku a nemate se ceho obavat, vse pujde oficialni cestou. Omlouvat se Vam nebudu, protoze jste pochybil na plne care, tot pouze osobni nazor. Vasi spokojeni zakaznici Vam vyjadreni akceptuji, jako napr: Bobina, je to kazdeho vec, protoze jsou spokojeni, ja to ale akceptovat nebudu, protoze jste me vodil za nos. Od toho toto forum je, aby se bohuzel i tyto negativni veci probirali, s tim jako obchodnik musite pocitat a celit tomu. To je vse, co bych k tomu dodal.

Omlouvam se za postovani duplicitniho prispevku do jineho vlakna prodejce.



Sent from my iPad 2 using Tapatalk
Naposledy upravil Rumlik dne čtv 07. čer 2012 21:00:16, celkově upraveno 2
Důvod: Upravena citace. Mrkni se do pravidel fóra! Děkuji
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Petrkey » čtv 07. čer 2012 20:46:22

Žijeme v uspěchané době, my e-cigaretáři obvzlášť. Neustále je něco nového, neustále musíme něco starého dokupovat. Mám několik favoritních prodejců a ne všude bylo zcela tiptop , Ale nikdy by mě ale nenapdlo vyhrožovat čoikou, vyřešilo se to jinak a ve všech případech k mé spokojenosti. Stalo se, stalo, a mně vysvětlení zcela stačí. Nebudu se bát u tohoto prodejce udělat objednávku.
Petrkey
 

elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Slimák » čtv 07. čer 2012 20:53:20

Petrkey: myslim, ze jsem to vysvetlil dostatecne. Vzhledem k neinformovanosti o danem lepidlu a argumentaci, ze je to od dodavatele Royal Smokers nebylo jine cesty a udelal bych to opetovne, pokud bych se s tim setkal. To jestli by to nekdo udelal nebo ne, na to muzeme zalozit specialni diskusi. Nejsem zadna zruda, par lidi me tu zna a je to vse jen o ferovem, serioznim jednani, nikoliv zapirani, jak je vsechno tip top. Vzhledem k vyjadreni prodejce o danem lepidlu nebude ze strany COI zadny problem. Ja se s takovym jednanim bohuzel nesmirim, vzdycky budou dva tabory. Jedni mi podekuji, ze jsem s tim prisel, ze se o tom dozvedeli, druzi me poslu kamsi, takze klidne se na me zlobte, s tim musim take pocitat.


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
Naposledy upravil Slimák dne čtv 07. čer 2012 20:55:15, celkově upraveno 1
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Mc Cali » čtv 07. čer 2012 20:54:45

Takovou kravinu hlásit na ČOI ?
Tak to je dobrej úlet.
Asi se někdo nudí.
E-čmoudím eGO v práci z ÓÓBROVSKÝCH baterek 1300 mAh, z USB passthrough doma a na cestách z gripu 3000 mAh. Takže o energii je postaráno. A teď už mam dokonce konečně prima způsob e-čmoudění, který mi zatim celkem vyhovuje. HÁLELŮJA o:)
Obrázek
Uživatelský avatar
Mc Cali
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 167
Registrován: pon 23. kvě 2011 17:07:57
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod brabeva » čtv 07. čer 2012 20:54:57

Já jsem u tohoto prodejce také nakupovala a byla jsem spokojená. Dobré ceny, rychlost dodání. Ce4+ jdou dobře rozebírat a tudíž i
pálit. Také se nebudu bát další objednávky. :hi
Grifův grip Pitrýsek, indulgence V4, eCab-L, Eleaf IStick basis- Protank mini, ego one
Vapuji od 29.1.2012
Uživatelský avatar
brabeva
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 363
Registrován: pát 23. bře 2012 13:20:08
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Garant » čtv 07. čer 2012 21:00:44

Víte, já bych Vám hned do telefonu řekl, jak se věci mají, ale aniž byste mě nechal vysvětlit o co vlastně šlo, začal jste vyhrožovat. A rovnou řekl, že naše CE 4 jste poslal na ČOI. Jinak bych Vám rád celou věc objasnil. Na druhé straně jste uměl i pochválit, čehož si cením. A nemám vůči Vám ani výčitky. Dostali jsme sprchu, to ano. ČOI nám neodpustí to, že jsme o úpravách neinformovali na stránkách. A tuto chybu přiznávám. Ale bylo to v dobré vůli, nechtěli jsme klamat naše zákazníky, chtěli jsme jen dodat netekoucí CE4. Nicméně si myslím, že pokud byste s námi spolupracoval déle, určitě byste nenabyl dojmu, že jsme brakový obchod. J. Šabatka, Garant Šternberk
Garant
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 01. dub 2010 14:34:43

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod petthall » čtv 07. čer 2012 21:03:05

Doposavad jsem u tohoto prodejce nekupoval,ale to jen proto,že jsem mám své dvorní dodavatele :)
Nicméně i když souhlasím s tím,že chybička se vloudila,tak ani já nesouhlasím s bubákem ČOIkou....
Bohužel (nebo buhudík) jsem podobné emotivní výstřelky nespokojeného plže už zaznamenal i u jiného slušného prodejce a tak mám velkou chuť nakoupit právě i u tohoto prodejce.Třeba už jen jako vyjádření úcty k tomu,že se Garant nesnaží od problému utéct a nebo jen jako projev účasti s tím,že to s některými zákazníky neni jednoduché.Vím,že zdaleka né všichni prodejci jsou opravdu slušní,ale já se někdy stydím spíš za některé zákazníky.Každopádně myslím,že Petrklíč to napsal dobře a ani já se nebudu bát udělat objednávku zrovna zde....Navíc nemám rád podobné uřvané hony na čarodejnice...
petthall
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1673
Registrován: čtv 29. zář 2011 0:08:26

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod DnD » čtv 07. čer 2012 21:22:46

Dovedu dobře pochopit že taková úprava nas*re a případně i vystraší tím že to může být zalepeno nevhodným lepidlem z kterého se může něco uvolňovat. Protože jste na to přišel hned a nehulil z toho žádal bych vrácení peněz a případně to rozmázl tady na foru...

Ale volat ČOI je dost dvousečná zbraň což si asi ve svém momentálním hněvu neuvědomujete. Je jich spousta těch pracovníků a pokud se z nudy...tedy vlastně z podnětu - zaměří na víc takových obchodů tak si všichni můžeme vyřídit kreditky a objednávat ze zahraničí. Objednával sem ve víc obchodech zde prezentovaných, ač ekuřák necelé tři měsíce tak nejméně z pěti různých kteří se prezentují tady a sem si jistý že vždy by se něco našlo - počínaje českým návodem k wéčku/c4 či liquidu k tanku a podobně.
Čojku bych osobně zavolal na soukromýho řezníka u kterýho sem koupil zkažený maso a on se mnou druhý den vy*ebal s vrácením peněz a omluvou...
Naposledy upravil Rumlik dne čtv 07. čer 2012 21:44:58, celkově upraveno 2
Důvod: Upraven vulgarismus!!! Dávej si na to prosím pozor.
ZMAX,Lavatube v2 Chrome,GS Super Bomb,2x Vivi Nova,2x Vivy LJ,1x ViVi Nova Mini, 3x Vison Cleaner 2.0,
.... a další už nepoužívaná bižuterie.
Cigarety sem přestal kupovat 21.3. Dokud sem normálně kouřil měl sem peníze :D
eCF Chropyně a okolí
DnD
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 03. kvě 2012 22:53:56
Bydliště: Chropyně
Národní vlajka:
Czech Republic

elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Slimák » čtv 07. čer 2012 21:28:02

DnD: konecne rozumny nazor a uznavam, ze pravdivy. Uz kvuli tomuto nazoru (ne jinych blafu ostatnich na me jako plze) a vyjadreni p. Sabatky bude podnet na COI brzy stazen. Pane Sabatko, doufam, ze si z toho vezmeme oba dva ponauceni. Ja za sebe alespon takove, ze nemusim hned rozjizdet takove akce.


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
Naposledy upravil Slimák dne čtv 07. čer 2012 21:32:59, celkově upraveno 2
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod bobina » čtv 07. čer 2012 21:32:08

je mi z toho smutno :cry ,tak moc smutno :cry že někdo dokáže poslat dráby -já bych to nedokázala.Mě tohle vždycky zlomí a smutnim.Tak doufám,že Vás to nezlomí a přeju hodně spokojených zákazníků :mrk pojďme být na sebe hodní alespoň tady na foru prosím:mrk
Obrázek
Ecab,Leo, nejvíc mi chutná bright tabaco
Uživatelský avatar
bobina
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1169
Registrován: úte 15. lis 2011 12:13:53
Bydliště: České Budějovice

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Vratis » čtv 07. čer 2012 21:35:05

"Musím se učit mami, musím se pořád učit."
Tolik parafráze z jedné reklamy. Je jasné, že se musíme všichni učit i přiměřené a adekvátní komunikaci mezi zákazníkem a prodejcem.
eGo-T,W, LavaTube, DCT, SuperTanker, Thumsův LST Clear, LT Chrome, E1, E2, T2, P_Dědkova e-dýmka, RakClear+Four tank, Vision EGO-V2+ViviNova, GS V-Core, ChinaBulli, ViVi tank, Screw tank, Vmax Stainless, e-dýmka KING, Mobile Power 8400, CE6 V2, Vivi Nova V5,V6, WP RKN, T3, U-DCT, Telescope, Zmax Stainless, Vision Eternity, R-Tank, D-Nova, IM Bomb+Tank, SteamBoy 2.0, FuzzeXL2, RSST.
Obrázek
Uživatelský avatar
Vratis
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 353
Registrován: pon 30. led 2012 12:26:37
Bydliště: Hranice (na Moravě)
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Lisaak » čtv 07. čer 2012 21:40:46

Myslím, že je skore vyrovnané:
Palec dolů pro Garant za to, co provedl
Palec dolů pro Slimáka za ukvapenou reakci a ČOIku
Palec nahoru pro Garant za vysvětlení tu na foru a omluvu.
Palec nahoru pro Slimáka za stažení podnětu u ČOI
Lisaak
 

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod smalldevil » čtv 07. čer 2012 21:55:11

Pod slova DnD se mohu s klidem podepsat, protože chápu nas..nost Slimáka, ale je pravda, že sem ČOIka nepatří. Zrovnatak i chápu snahu prodejce zachránit zboží a snahu prodat, ale oje..vat se nemá.
Chlapi si to zde vyříkali a možná, že si i někdy podaj ruce. :hand A tak to má být. :yes
Obrázek
Sigelei 100W plus, iStick TC40W. Šroubuju na to: Trident V2 RDA, V12 RDA, CV tank nano, Kayfun 4. Krmím to míchanou Inawerou a HiLIQ.
Uživatelský avatar
smalldevil
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1075
Registrován: ned 18. pro 2011 4:04:00
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod Victor » čtv 07. čer 2012 21:55:38

Chtěl bych se Garantu taky trochu zastat. Nakupoval jsem u něj několikrát a vždy jsem byl spokojen. Když jsem měl nějaké pochybnosti, komunikace fungovala bez problémů. Kdybych nakoupil podobně samo domo opravené zboží, taky by mě to namíchlo, ale nepochybuji o tom, že bych se dokázal domluvit na výměně, kompenzaci nebo vrácení zboží a peněz. Pak už u něj nakupovat nemusím, když mě zklamal, ale ČOIku bych použil až jako poslední možnost na "mrtvého brouka".
eCF Chropyně a okolí[/size]
Méně popelníků - více zásuvek
Uživatelský avatar
Victor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: úte 27. bře 2012 14:52:58
Bydliště: Chropyně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: elektronicka.cigareta.net (Elektronická cigareta GARANT)

Příspěvekod vikosi » čtv 07. čer 2012 22:51:02

Teda já jen hledím a zírám,firma Garant je můj jediný dodavatel a nikdy jsem s nima problém neměl.A to už u nich nakupuju rok,v sobotu budu mít výročí bez pyra :)
Kouřím eGo Elegant + clearomizéry a rudakomizéry:)
Uživatelský avatar
vikosi
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 71
Registrován: ned 05. čer 2011 11:29:46
Bydliště: Uničov
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků