• Reklama
 
 

eliquid.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: eliquid.cz

Příspěvekod markus-131 » sob 18. čer 2011 0:08:53

mam tady 6ks mrtvejch baterek tak u všech je v prd špatna elektronika tlačitko jak bude trochu času tak udělam par fotek jak se měni ta elektronika. :yes
Obrázek
markus-131
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 494
Registrován: sob 26. bře 2011 16:44:21
Bydliště: BRNO
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: eliquid.cz

Příspěvekod Nextex » sob 18. čer 2011 0:32:26

Markusi, já bych to nedělal. Když se do toho pustí někdo bez základních znalostí (v oboru slaboproud), jen podle foto-návodu, tak to bude asi docela průs... Opravdu bych se tady držel toho co tam má prodejce. Že je to určený pro profíky. Pro tebe je to možná sranda (pro mě taky), ale zkus na chvíli připustit, že když se v tom bude s pájkou v ruce "vrtat" čověk úplně nezkušený. To prostě MUSÍ dopadnout špatně.
Nextex
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 20. led 2011 9:18:07
Bydliště: Paseky, Jižní čechy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eliquid.cz

Příspěvekod markus-131 » sob 18. čer 2011 0:54:29

asi maš pravdu .
Obrázek
markus-131
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 494
Registrován: sob 26. bře 2011 16:44:21
Bydliště: BRNO
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eliquid.cz

Příspěvekod kinezka » sob 18. čer 2011 6:56:01

Nextex píše:.............. že když se v tom bude s pájkou v ruce "vrtat" čověk úplně nezkušený. To prostě MUSÍ dopadnout špatně.

Ne ne ne :head , jen ať to sem Markus dá, mám v tomhle směru šikovného otce a k návodu stačí připojit zvýrazněnou poznámku - co se týká napětí, voltáže a upozornění na vlastní riziko destrukce baterie a zkratovat to pak může už jen hlupák, ne? :mrk
Můj top je atty LR 306, LR 510, Terminator mini.
Hodnotím se jako silný e-kuřák! Bez pyro od září 2011

Jarka
Vnímej a zachovej si svobodnou duši
Uživatelský avatar
kinezka
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1291
Registrován: pát 28. kvě 2010 11:58:15
Bydliště: Štětí

Re: eliquid.cz

Příspěvekod mirda.mrakomor » sob 25. čer 2011 10:45:50

Musím opět potvrdit, že p.Mašek si zákazníků váží :yes a vzniklé problémy řeší bez odkladu. Při vyřízení mé objednávky došlo k nedorozumění a závadnosti jednoho produktu. Vzhledem k tomu, že na delší dobu odjížím a nebudu mít možnost objednáni přes PC, řešil p.Mašek tuto situaci okamžitě a bez prodlení tak, že odjíždím vybaven vším, co jsem potřeboval :clap . Je třeba si takových prodejců vážit a informovat ostatní zákazníky. Přes to, že je dnes již relativně velké množství prodejců, téměř jeden a půl roku z cca 75% realizuji objednávky právě u p. Maška. I to má samozřejmě vypovídací hodnotu :thumb_up2: . Mirda :hi
Joye eGo a jeho variace + passtrough +USB VV, eGo UPGRADE Bat/Mod, LT-Chrom Lambo 4.0, Clear Echomizer a jeho variace, Vivi Nova, Ismoka BBC Mega
Oblíbený liquid- RY-4, DK- TAB, Dunhill, /Dekang / Cuba Cigar, Turkish /Ritchy/
eCF - Praha
mirda.mrakomor
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 22. led 2010 9:36:04
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eliquid.cz

Příspěvekod Jerzy.Lang » sob 25. čer 2011 13:51:33

Hodilo by se sem napsat stránku plnou superlativů na pana Maška ale všichni víme že jsou to jen slova. Včera jsem se opět přesvědčil že alespoň z mého pohledu lepšího prodejce není. Jeho postoj k zákazníkovi je víc než nadstandartní, popravdě já to ani neumím pojmenovat. Prostě Number one...
Tak mám pocit že si budu muset pořídit na ty mý kuřácký E-propiety větší skříň... :-))
Obrázek
Uživatelský avatar
Jerzy.Lang
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 67
Registrován: pon 11. dub 2011 22:30:55
Bydliště: Osík u Litomyšle

Re: eliquid.cz

Příspěvekod e-Hana » ned 26. čer 2011 10:40:23

Myslím, že těchto 9 stránek už hovoří samo za sebe :mrk ano i my s ním máme velmi dobré zkušenosti s nákupy a navíc je to významný sponzor soutěží, který i s námi velmi ochotně komunikuje.. :angel
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: eliquid.cz

Příspěvekod Jana A. » ned 26. čer 2011 21:36:56

Říkala jsem si, že tolik chvály na tohoto prodejce snad ani není normální, ale rychlost a způsob vyřízení mojí reklamace mi vážně vyrazil dech. Takže smekám a ještě jednou velký dík :yes :yes :yes
Kouřím eGo 650 mAh, Joye 510-T Mega, atty 510-T (LR), Echo, T2, Camel RS, DK + vlastnoruční míchanice od FA
Obrázek
Uživatelský avatar
Jana A.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 07. bře 2011 12:42:07
Bydliště: Středočeský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eliquid.cz

Příspěvekod Jerzy.Lang » ned 17. črc 2011 15:53:35

Dnes jsem vymazal z oblíbených zbytek prodejců co jsem tam měl. Nehodlám už totiž nakupovat jinde než u pana Maška. Opět mě překvapil (a víc než příjemě) a tudíž z mého názoru lepšího prodejce není!!! Jiní mají na výběr možná více a v barevnejch provedeních který pan Mašek nemá ale má kvalitní zboží a hlavně pro mě naprosto nepochopitelnej přístup k zákazníkům. S takovým přístupem se v dneštní době nesetkávám v normálním životě natož v obchodě. Doufám že se tímto přístupem nezruinuje a bude na trhu co nejdýl! Jak znovu opakuji pro mě osobně už jinej prodejce není... :yes :yes :yes
Tak mám pocit že si budu muset pořídit na ty mý kuřácký E-propiety větší skříň... :-))
Obrázek
Uživatelský avatar
Jerzy.Lang
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 67
Registrován: pon 11. dub 2011 22:30:55
Bydliště: Osík u Litomyšle

Re: eliquid.cz

Příspěvekod bouvard89 » pát 05. srp 2011 14:29:23

I ja se pridavam ke chvale eliquid.cz; diky tomu ze bydlim kousek od plzne je p. Masek pro me jasna volba. Mohu si k nemu dojet i o vikendu, kdykoliv zavolat a na cokoli se dotazat. Takovych prodejcu vice; Nicmene ani neuvazuju nakupovat u nekoho jineho. Kdyz ty penize dat tak urcite jemu :yes
Obrázek

BOUVARD
inhaluji z JOYE eRoll a doma eGO C
eliquid - USA mix, Desert ship 18mg a začínám si míchat...
jsem členem e-buňky eCF PLZEŇ
Uživatelský avatar
bouvard89
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 31. črc 2011 3:07:05
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eliquid.cz

Příspěvekod Prazan » pát 05. srp 2011 19:47:24

Eliquid.cz je pro mně jednička ve kvalitě dodávaného zboží. Kdybych měl možnost (kdyby byly clearomizéry furt skladem - ještě jsem odsud neobdržel kus, u kterého bych musel druhý den měnit popraskanou plastovou trubičku - zvláštní???), nenakupuju jinde. Přístup k zákazníkovi mi přijde standardní ve srovnání s ostatními doporučenými prodejci na tomto fóru - tím myslím velmi dobrý.
Jediné, co bych si dovolil vytknout je nemožnost jednoduché úpravy kontaktních údajů pro dodávku přes web prodejce. Navíc jsou údaje zjevně ukládány duplicitně na jméno - takže druhá registrace pro jinou dodávací adresu nepomůže. Chce to vykomunikovat jinak. To je jediná šmouha na jinak skvěle fungujícím krámku. Snad mi bude drobná výtka odpuštěna (upozornil jsem na ni i pana Maška a věřím, že nejsem sám).
Kdybych bydlel poblíž Plzně, nejspíš jsem na návštěvě velmi často. Díky za skvělý obchod a velmi dobré služby.
Joytech eGo ONE VT 2300 mAh
záložní Vision eGo Clearomizer + VapeGear Swing VV 2000 mAh + nějaká bižuterie okolo
Obrázek
Uživatelský avatar
Prazan
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát 11. bře 2011 13:47:02
Bydliště: Praha

Re: eliquid.cz

Příspěvekod Lezov_cz » úte 20. zář 2011 23:36:21

dal jsem na vaše rady a pořídil si e-cigaretu u p.maška :yes . naprostá spokojenost. děkuji p. maškovi za 45min času na otázky ohledně e-cigarety.
Uživatelský avatar
Lezov_cz
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 20. zář 2011 22:33:56
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: eliquid.cz

Příspěvekod Bertik » stř 21. zář 2011 0:54:25

I já musím P. Maškovi moc poděkovat.

Nedávno jsem koupil jinde grip..a k tomu jsem sháněl převod abych mohl na ten grip našroubovat ego-w cartomizér.
Tak jsem ho objednal u P. Maška. Jenom tu jednu věc jsem objednal ale z důvodu že nedávno asi měl před dovolenou tak mi ho poslal o den později...napsali mi zprávu že proto,že mi to posílají později posílají mi tento kousek zdarma.
Byla to u nich moje první malá objednávka ale jak budu objednávat příště určitě mu to zaplatím.

Ale s takovým přístupem se člověk jen tak rychle nesetká,klobouk dolů odhazuji v dál...P. Mašek s takovým přístupem jsem se už opravdu dlouho nesetkal a zrovna v této dnešní době kdy lidé jsou většinou na sebe zlí...

Moc si cením takového přístupu a děkuji Vám...
Obrázek
Uživatelský avatar
Bertik
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 118
Registrován: sob 19. bře 2011 3:30:05
Bydliště: Havířov

Re: eliquid.cz

Příspěvekod cool_point » ned 02. říj 2011 8:58:00

Neviem či som zvolil správne vlákno, ale mám otázku.
Aký je rozdiel medzi eGo atomizer - velký type B a medzi Atomizer eGo - T typ B
Ja mám eGo-T typ B, a môj atty má rozmer 14mm hrúbka, 43mm dĺžka. Keď budem objednávať, aby som neobjednal zle. Mám tie väčšie tanky, čiže typ "B".
Ďakujem.
eGo-T
Obrázek
Uživatelský avatar
cool_point
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 28. zář 2011 17:12:40
Bydliště: Handlová/Prievidza (33)

Re: eliquid.cz

Příspěvekod alexa » ned 02. říj 2011 9:16:48

Atomizér ego-T je s trnem, je to tak zvaný tank atomizér. Atomizér bez T je klasický, který je vhodný pro patrony nebo přímé dokapávání přes driptip... :)
alexa
 

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků