• Reklama
 
 

eliquid.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: eliquid.cz

Příspěvekod cool_point » ned 02. říj 2011 9:26:38

Ďakujem za odpoveď, nejako som sa v tých písmenkách stratil... :wasntme Nevšimol som si tam to "T"
Čiže ja potrebujem Atomizer eGo - T typ B, ano?
eGo-T
Obrázek
Uživatelský avatar
cool_point
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 28. zář 2011 17:12:40
Bydliště: Handlová/Prievidza (33)

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: eliquid.cz

Příspěvekod alexa » ned 02. říj 2011 9:33:15

Ono je těch názvů někdy až moc, tak člověk lehce přehlédne... Podle mě ano, pokud máš ego-T, tak botřebuješ ten jak píšeš... :)
alexa
 

Re: eliquid.cz

Příspěvekod hladik2 » ned 02. říj 2011 12:44:46

Ego T typ A-Kuželový,typ B-válcový
Od 18,1,2011 E-kuřák Grip+Ismoka .,
Obrázek
iStick 50W
Uživatelský avatar
hladik2
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 438
Registrován: čtv 10. úno 2011 10:46:00
Bydliště: Stará Boleslav alias Stará Boule a na tom skůtru to nejsem Já
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eliquid.cz

Příspěvekod petthall » stř 26. říj 2011 13:29:29

Tak jsem si pročetl vesměs kladné reakce a rozhodl jsem se i na doporučení vyzkoušet tohoto prodejce.Objednal jsem si Revolution v2.Vzhledem k tomu,že v pátek je svátek,takjsem trochu zazmatkoval s dopravou a asi to třikrát změnil.Hned dnes ráno mi zvonil telefon a paní z e-liqid.cz ...No super domluva,navíc jsme si pokecali a já dostal další info.Tak čekám na pondělí na novou cigaretku a mám dokonce slíbený i dárek. :yes
Opravdu skvělý přístup a další hodnocení přidám až po obdržení balíčku.
Ale už jen za ten přístup,ochotu a rady musím dát :yes :yes :yes
petthall
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1673
Registrován: čtv 29. zář 2011 0:08:26

Re: eliquid.cz

Příspěvekod forty11 » pát 28. říj 2011 23:09:51

Sortiment, nabídka a kvalita srovnatelná s viewtopic.php?f=45&p=51670#p51670 ovšem datum dodání je u druhého zmiňovanéhlo lepší, ale jinak též spokojenost
Naposledy upravil e-Hana dne pát 28. říj 2011 23:12:46, celkově upraveno 1
Důvod: Porušení pravidla č.3 - Dávej si pozor na odkazy či jmenování prodejce mimo forum, prosíím !!!Přečti i pravidla!!
forty11
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 28. říj 2011 23:04:19

Re: eliquid.cz

Příspěvekod petthall » pát 04. lis 2011 19:40:23

Tak i já musím chválit.Jednání suprové (srovnatelné s Armíkem),rychlé zaslání,skvělej pokec a dokonce i dáreček v podobě atty 306LR.Malinká vada na zboží,která jedním telefonátem byla vyřešena,takže já dávám :yes :yes .Ceny jsou v poho a zboží taky.Už se těším,co jim dojde za zboží. Ve mě mají určitě stálého zákazníka.Když nebudu moct zaject do Mostu k Armíkovi,tak si nechám poslat od nich.Můžu jen doporučit :star :star :star
petthall
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1673
Registrován: čtv 29. zář 2011 0:08:26

Re: eliquid.cz

Příspěvekod Black Death » ned 06. lis 2011 5:16:03

Musím se také přidat ke chvále tohoto prodejce, nakupuji jedině zde a jsem naprosto spokojen. :yes :star
Dýmám eGo-A 650 mAh, atty LR 306 Drip Tip Obrázek
Uživatelský avatar
Black Death
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 44
Registrován: úte 02. lis 2010 18:56:56
Bydliště: Ústí n.L.
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eliquid.cz

Příspěvekod M4Touch » ned 13. lis 2011 17:17:58

Naprostá spokojenost, dojel jsem si pro zboží osobně, zakoupena baterie eGo 650 mAh + Cartomizer + liquid.
eGo 650 mAh
M4Touch
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25. říj 2011 23:06:41
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eliquid.cz

Příspěvekod Mullmuzler » čtv 26. led 2012 7:33:53

Jednoznačně musím doporučit, s paní Šolajovou je naprosto skvělá domluva, velmi ochotná vše vysvětlit a poradit. Tento obchůdek jednoznačně 1 s hvězdičkou :)
Joye Ego, stříbrňák Lavatube, atty 510 LR, 306 LR, Clear Hangsen Ego, vlastní míchanice FA a Inawera

Obrázek
Uživatelský avatar
Mullmuzler
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 196
Registrován: ned 22. led 2012 13:07:34
Bydliště: Slovácko ( kdo neví, nepil dobré víno ani dobrů slivovicu )
Národní vlajka:
Israel

Re: eliquid.cz

Příspěvekod mirda.mrakomor » pát 02. bře 2012 14:24:30

Zdravím přátelé, tento prodejce / p.Mašek / opět jak bývá zvykem nezklamal a to v případě reklamace. Poslal jsem E- mail s popisem závady, zavolal, upřesnil, poslal vadný produkt a dnes tedy po cca 3 dnech dorazil vyměněný a samozřejmě nový :clap . Tedy asi není třeba již něco dodávat, k tomuto velice solidnímu prodejci. Jednoznačně :yes ! Mirda :hi
Joye eGo a jeho variace + passtrough +USB VV, eGo UPGRADE Bat/Mod, LT-Chrom Lambo 4.0, Clear Echomizer a jeho variace, Vivi Nova, Ismoka BBC Mega
Oblíbený liquid- RY-4, DK- TAB, Dunhill, /Dekang / Cuba Cigar, Turkish /Ritchy/
eCF - Praha
mirda.mrakomor
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 22. led 2010 9:36:04
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eliquid.cz

Příspěvekod WeissCZE » úte 06. bře 2012 21:19:12

Též se připojím ke chvále tohoto shopu.Objednáno 2xcartomizer na eGo a 2x10ml liquidu (USA Mix a Desert ship).Bez problému za dva dny doma vše správně krásně zabalené.Jsem spokojen
Obrázek
Používám hardware: (2xbaterie eGo 1100 mAh + LCD 650 mAh) + Cartomizer, Clearomizer CE2 (od http://www.lepsicigareta.cz/ )
Právě testuji: Clear Echomizer ( od od http://www.hangsen.cz/ )
Aktuální liquidy: vše v intenzitě 24mg camel,davidoff,elm,elucky S (od http://www.lepsicigareta.cz/ )
WeissCZE
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 04. bře 2012 17:14:03
Bydliště: Brno,Moravský krumlov,Vémyslice (a pracovně momentálně Střelná)
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eliquid.cz

Příspěvekod David Becking » pát 16. bře 2012 19:30:29

Zdravím,

díky pozitivním ohlasům v tomto vlákně a i díky faktu, že tento prodejce je oficiálním distributorem Joyetechu, jsem se rozhodl u něj objednat eGo-C, po kterém jsem pokukoval už delší dobu. Objednal jsem ho pro jistotu již toto úterý ráno, abych stihl provést transakci a zboží mi bylo ve čtvrtek odesláno. Po objednávce mi však nepřišly údaje pro platbu. Odpoledne jsem odepsal na automatický e-mail, že jsem je neobdržel, nic se nedělo. Tomu jsem se nedivil. Druhý den, docela znepokojen jsem napsal skoro ten samý e-mail, ale na adresu uvedenou na jejich stránkách. Paní mi odepsala, že mi údaje už zasílala. Napsal jsem jí, že mi žádné nepřišly, ať to zkusí znova, nebo ať mi je zašle na můj mobil.

Paní nevěděla, že mi z nějakého neznámého důvodu tyto e-maily nepřichází a já zase nevěděl, že mi je opakovaně zasílala - jednalo se o nedorozumění, což jsem tušil. Po komunikaci, ve které jsem se v posledním e-mailu už docela rozčílil, mi zavolala, což bylo dobrým krokem k vyřešení problému. Paní mi ve středu nadiktovala č.ú. a variabilní symbol, načež jsem částku hned odeslal. Zároveň mě ujistila, že zásilku ve čtvrtek pošlou.

Celý pátek se ale nikdo ze zásilkové služby neozval, a tak jsem volal na číslo, ze kterého mi paní ve středu volala. Nikdo to nezvedal, později jsem se dozvěděl, že jsem volal po pracovní době. Přesto mi o něco později, dávno po pracovní době paní volala zpět, což oceňuji. Už tak neoceňuji, co jsem se při hovoru dozvěděl. Dnes, v pátek, po téměř čtyřech dnech nebyla má zásilka ani odeslána. Ta mi tak dorazí celý týden po uskutečnění objednávky.

Se službami tohoto prodejce tedy nejsem zatím příliš spokojen, a to mi zásilka ješta ani nedorazila.

Nebýt tu tolik příspěvků dokazujících opak, řekl bych "od tohoto prodejce ruce pryč". Já osobně si příště pořádně rozmyslím, jestli zde nakoupím znova.

Objednával jsem zde, protože i když v Praze jeden kamenný obchod toto zboží má, neměl jsem kdy se tam dostavit, protože tento týden pracuji do večera. Nechtělo se mi čekat od úterka až do pondělí. Kdybych věděl, že to bude trvat ještě déle, tj. do úterý, zašel bych si v pondělí do krámku zde v Praze. A to jsem tu objednávku chtěl v zoufalosti ve středu skoro zrušit.
Uživatelský avatar
David Becking
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: stř 14. bře 2012 20:19:33
Bydliště: Praha

Re: eliquid.cz

Příspěvekod Valecek » pon 19. bře 2012 10:44:45

Ahojte

Má někdo zkušenosti se zastoupením tohoto obchodu v Brně?

Díky :)
Valecek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 17. bře 2012 19:45:01

Re: eliquid.cz

Příspěvekod sami68 » úte 24. dub 2012 17:24:59

Má někdo zkušenosti s e-shopem xxy.Jsem e-kuřák začátečník a nechtěl bych naletět nějakým podvodníkům.Díky za odpověď.
Joytech Ego-A,Joye-510 (510T),Camel Desert Ship,Cola,Stuyvesant
sami68
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 23. dub 2012 17:28:05
Bydliště: Mořkov-Moravskoslezský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eliquid.cz

Příspěvekod Grif » úte 24. dub 2012 17:50:28

Nemůžeš sem zadávat přímý link.Odporuje to pravidlům.Pokud sháníš osvědčený e-shop,podívej se do sekce představení prodejců.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků