• Reklama
 
 

Lískový oříšek

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Lískový oříšek

Příspěvekod karlos724 » úte 17. zář 2013 16:05:34

Tento nový produkt je svou vyváženou chutí naprosto vynikající,chuť daného liquidu je opravdu věrná její popisované příchuti,osobně jsem vyzkoušel lístkový oříšek a jen jsem u toho mlaskal jako u nějakého zákusku :D .Výrobků od Flavour Art je 10 druhů.Naplnil jsem oříšek do zařízení ECA na Evic a jen jsem si labužnicky tuto příchuť vychutnával,opravdový zážitek pro mlsné jazýčky.Mohu všem tento nový produkt vřele doporučit.
karlos724
 

Reklama

FastTech

Re: Re: Vita e-style - Lískový oříšek

Příspěvekod wXsinead » úte 17. zář 2013 17:07:18

Nechci rejpat, ale není to "jen" lískový ořech?
Obrázek
E-kouřím Vivi Nova,Bcc ismoka,Vivi Nova mini, Bcc Evod,Pro kanger,klasika ego baterie1100mAh, Lava Tube chrome,Grip SS8, liquidy vlastní výroby...


TO ŽE JSTE PARANOIDNÍ, JEŠTĚ NEZNAMENÁ, ŽE VÁS NESLEDUJÍ...
Uživatelský avatar
wXsinead
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 219
Registrován: sob 01. zář 2012 19:17:44
Bydliště: Mohelnice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Re: Vita e-style - Lískový oříšek

Příspěvekod karlos724 » úte 17. zář 2013 20:12:55

wXsinead píše:Nechci rejpat, ale není to "jen" lískový ořech?

Chybička se vloudila :D ,originál Hazel Nut
Co se týká vlastního míchání tak taky jsem si míchal s příchuťemi od Flavour Art,nejvíc mi chutná pistácie,ale bohužel některé příchutě nelze namíchat tak jak je namícháno od výrobce,má svou recepturu a těžko ji lze napodobit tak věrně,nemám ale nic proti vlastnímu míchání,jak zmiňuješ je to levnější.
Co se týká reklamy na tento výrobek tak si myslím že ani svou kvalitou to nepotřebuje,šlo mi spíš o to podělit se s ostatníma že tento výrobek není žádný šunt a stojí ho za to vyzkoušet.
Vita e-style je nový hit tohoto měsíce a k sehnání bude jen ve vybraných obchodech,podmínky pro získání smlouvy na prodej tohoto produktu jsou docela přísné a to z jednoho prostého důvodu aby se nedostal k těm různým pokoutným prodejcům kterých není zrovna na trhu málo.
karlos724
 

Re: Vita e-style - Lískový oříšek

Příspěvekod europoint » úte 17. zář 2013 21:12:29

@karlos724
Dotaz: Voní a chutná to jako lískový ořech nebo jako hnusná přeslazená Tatranka (sušenka s oříškovým krémem)? Díky.
europoint
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 61
Registrován: úte 07. srp 2012 16:38:17

Re: Vita e-style - Lískový oříšek

Příspěvekod karlos724 » stř 18. zář 2013 6:49:52

Podle mne to chutná naprosto stejně jako kdyby jsi jedl lískový ořech,nic přeslazeného tam není,po prvním potažení jsem byl v úžasu jak dokonale to chuť lískového ořechu imituje.Chuť se ještě více zvýrazní na atomizéru eGo-C.Jak jsem již zmiňoval výše,vyzkoušel jsem ho v atomizéru ECA který byl vyroben pro mod Evic.
Ostatní příchutě Vita e-style jsem zatím neochutnával ale myslím si že tato edice eliquidů je velmi chuťově vyladěná,proto jich je vyrobeno na výběr jen 10 příchutí,výrobce si dal záležet více na kvalitě jak na množství nabízených příchutí.Kolegovi jsem do práce přiobjednal tabákový multipack a je sním taky velice spokojen.
Pokud neznáš ostatní příchutě tak další jsou:mentol,meloun,karamel,ostružina,višeň,pak zmiňovaný lískový oříšek,virginia tobacco,desert ship,7listů,usa mix.
karlos724
 

Re: Lískový oříšek

Příspěvekod Rumlik » stř 18. zář 2013 16:30:53

Zde je sekce: Liquidy - Pouze jejich hodnocení a popis. OT bylo přesunuto do patřičné sekce: Vita e-style - všeobecná debata
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Vita e-style

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník