• Reklama
FastTech
 
 

Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod mojko » pát 19. pro 2014 12:25:35

Elektronika 600kc hlava evic easy 300kc A montaz 200kc + postovne ku goginovy a spat.
Elektronika je podstate jednoducha minimalna sanca na do.urvenie ale aj pri skrate na mechanike si to odnesie pruzina
Uživatelský avatar
mojko
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 31. pro 2013 0:04:59
Bydliště: nitra
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod OldAlien » pát 19. pro 2014 18:18:39

Hanes69: Trošku se bojim, že tyhle kurvítka jsou i ve spoustě součástek a Goginova elektronika je z nich taky udělaná...

Když se bojíš, tak si Gogina nepořizuj a na kladné reakce mnoha spokojených majitelů nedej, všichni kecaj!
OldAlien
 

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod mojko » pát 19. pro 2014 19:26:59

vadrz baterie mam o 40 percent vacsiu oproti evic vamo vnew a vykon neporovnatelny
Uživatelský avatar
mojko
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 31. pro 2013 0:04:59
Bydliště: nitra
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod Profivapers » čtv 05. bře 2015 20:05:40

Nově "jen" nosič baterie na 16650 s přechodkou, ale mám radost. :) A nevypadá to vůbec zle. :sun Ta hilzna s přechodkou je moc pěkný dílko. Pořídil jsem ji od mistra Závy. Asi už to není úplně takový jako to bylo původně, ale sluší jim to spolu a výrazně se tím navýší kapacita. Díly jsou porůznu mezi sebou záměnné a vzniká mi vlastně takový titanový modulární systém. Fajn. :) A to plexi v titanové kleci co je k tomu jsem zas zapomněl vyfotit.

Zleva: Hilzna s přechodkou 16650, hilzna s frézovanými drážkami 14500, WillPro XT-4 Titan 14500, ZK-mini Titan 16650 a bateriová tuba 18650 s lisovaným dnem a přechodkou kam pasují oba "atomizery" s prostorem pro Goginovu elektroniku.

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod Profivapers » pon 20. dub 2015 21:26:21

Přidám další kompakt s Goginovou elektronikou a to Kubíčkovo nerezové XT (14500 baterie) v tomto případě "bazárkové". Sice už ho mám asi měsíc, ale ještě jsem nevyzkoušel protože hned po koupi jsem odeslal "taťkovi" na kontrolu zatěsnění španěla (středové tyčky) spolu s nějakými dalšími jinými díly tak už jsem to raději poslal pro jistotu ke kontrole a přetěsnění aby nemohlo náhodou dojít k protečení do elektroniky. Tady se mi líbí krom jiného u tohoto Kubíčkova XT že udělal otvor do prostoru pro elektroniku pod sklem a signalizace elektroniky diodou je vidět i do prostoru nádržky jak to známe ze starších verzí XT(XL) s tranzistorovým spínáním - "světluška". Zajímavým způsobem má pořešenou i kotelnu kdy vlastně "kapuci" tvoří válec kotelny + šroubovací "čepice" v jednom kuse s trnem pro Tip na kterém je nasazen akryl pro tepelnou izolaci a to tvoří náustek. Co mi přijde pro mě osobně trochu škoda je že není závitově kompatibilní a stejné jako WP výrobky takže když už mám nějaké ty přechodky a tuby pro větší baterie tak tohle Kubíčkovo XT mi tam nesedne, ale samo se na to dá nechat vyrobit přechodka co bude sedět.

Obrázek

Na 1,4 mm jehle jsem udělal ze 4 cm meshe (na šířku) ruličku aby šla volně do otvoru pro mesh a tentokrát pro mě pro změnu nasadil oplet v tomto případě Ekowool 2,5 mm který jsem předem přelízl pro zpevnění plamenem nasazený na tyčce. Na Ekowool použitý jako oplet jsem namotal necelý tři otáčky bispirálky (Kanthal tažený na dvakrát) z 0,20 Kanthalu A1. Utáhl šroubky, vyzkoušel žhavení, naplnil, vyzkoušel odpařování, nasadil kapuci, pobafal pak ještě fotnul vnitřek kotelny, odbafal jsem půl nádržky a pohoda. Je to dobré. :smoke

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod zdeon » úte 21. dub 2015 10:00:35

Docela jsem doma uklízel a rozprodával vše, co jsem delší dobu nepoužíval, ale těhle kousků mi bylo líto (nikdo je nechtěl ani za 300,- za kus):
Obrázek
vzhledem k tomu, že zde je goginova elektronika stavěná přímo na "tělo" s montáží hotové elektroniky není žádný problém...
Na obrázku s trubkou na 18350 super do práce do náprsní kapsy košile, není samozřejmě problém našroubovat trubku na 18650 s upravenou pružinou a narvat do ní třeba 2x 18350...

Tyhle dva z-maxy jsem chtěl taky prodat, ale protože je nikdo nechtěl ani za 500,- za kus, řekl jsem si, že vzhledem k tomu, že jsou to teleskopy levněji je prostě nedám... kamarád mi je na soustruhu zaříznul, s honzou jsem si domluvil podrobnosti (ohledně délky spodního šulínka použitá elektronika je T18/ZK) a šel do toho:
Obrázek Obrázek
první fotografie s 18350, druhá s 18650 a s 2x18350 samozřejmě lze použít i s 18500...

nakonec jsem moc rád, že je nikdo nechtěl :-)
Jako kontakty jsou použity opravdu špendlíky :-) (mosazné původní kontakty z elektroniky mi prišli příliš velké)
Jestě musím Honzu (gogina) pochválit za velmi vstřícnou komunikaci a naprosto precizní zpracování...
Naposledy upravil zdeon dne úte 21. dub 2015 10:53:59, celkově upraveno 1
...eGo-T2 MOD s Goginem, Zmax Telescope s Goginem, Vamo, Cloupor mini...
Obrázek
...e-kouřením moc neušetřím, ale rozhodně nelituji...
Uživatelský avatar
zdeon
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 93
Registrován: sob 06. dub 2013 20:37:32
Bydliště: ...kooosek vod brna kemo...

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod Profivapers » úte 21. dub 2015 10:31:02

Tak to je špica. Super. :yes
Ještě doplnim ze jsem zjistil právě díky tomu Kubíčkovu XT čímž mu ho nijak nehaním :chuckle ale je to stav věci ze pro me osobně je hodne velkej rozdil na ovladani to ze je ten hmatnik vlastně srovnan s povrchem a neni temer citit po citu narozdil od tech jiných co jsem měl který mají ten hmatnik trochu vystoupnuty prip. zastrčený nebo Martin ted dela různý ty kroužky a placy. To je uplne super, po citu, návykový. U toho zarovnaneho hmatniku je to pro me uplne o pricku dolu, jak ho necitim, nemuzu automaticky nahmatat anebo se zas nekdy dotknu omylem. Takze dam kolem nejakej krouzek nebo ho trochu povystrcim.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod Profivapers » pon 27. dub 2015 20:28:13

Dnes mi dorazila taková zajímavost tak zařadím do tohoto vlákna protože je to vyrobeno pro naše kompakty i když se zvažuje i verze která by měla jít nasadit na jakýkoli atomizer i když jasně materiál+relativně pracnost.. Je kulový nadkotelnový chladič tady jako celek s kotelnou který by měl chladit páru a zároveň v kulovém prostoru mísit se vzduchem. Autorem nápadu je pan Záva stejně jako výrobcem. Materiál je Titan Gr.5. Testuji krátce, vlastně mám možnost to zkoušet na třech různých strojcích co jsou na fotografii a vypadá to že to opravdu funguje, ale na nějaké závěry je ještě brzy.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod wednessmoke » úte 28. dub 2015 0:07:51

Profivapers píše:… ale na nějaké závěry je ještě brzy.

Kuwa, ne$er. Buď je to bomba špica na první šluk, nebo je to zbytečná námaha a ztráta času a peněz. Chcu u Závy objednat univerzální kulochladič 510, tak ať vím, jestli do toho jít, nebo ne.
PRAVIDLA mani padmé húm
13. 2. 2013 v 17 hodin jsem se stal vaperem, též kutilem a alchymistou.
Nic jsem neušetřil, ale stal jsem se nezávislým na pyru!
Uživatelský avatar
wednessmoke
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 627
Registrován: sob 16. úno 2013 23:46:29
Bydliště: OV
Národní vlajka:
Panama

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod Profivapers » úte 28. dub 2015 0:20:06

Na první šluk na ZK-mini, zas něco jinýho, nepoznanýho, vzdušnější, výraznější chuť, dobrota. Pak uz jsem se přehulil tak s tím dalším hodnocením na jiných strojcích a v praxi hlavně na XT který používám nejvíc tomu musim dat ještě chvili času. Funguje to, je to znát a podle odezvy na vetsich prumerech koule by to mělo být ještě výraznější, ale víš jak co huba..moje se nemůže nabažit, ale abych pak nedostal do držky. :rofl :mrk Bral jsem to spíš jako technickou zajimavost, ale nelituju, je to dobré.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod Profivapers » pát 08. kvě 2015 9:43:11

Ten kulový směšovač-chladič má opravdu smysl a je to dobrý nápad a věc, ale dnes budu psát o něčem jiném.

Když před dvěma a půl rokem vznikalo Titan 18 (zkráceně T18), v té době jsem teprve začínal s těmi obnovitelnými atomizery a zaregistroval ho až asi o půl rok později a tím ho samozřejmě prošvihl. :chuckle Pokukoval jsem po něm často a vlastně už nikdy po vyrobení myslím dvaceti kusů se s dalšími nepočítalo. Skrz klece které "došly" a s jejichž výrobou pro náročnost už nebylo počítáno. Hlavní podíl na vzniku a výrobě tohoto kousku měl tvůrce marCZin i když klece vyráběl pan Záva. Původně byli tyto kompakty osazeny tranzistorovým spínáním, později když Gogin přišel se svou kapacitní elektronikou s regulací, udělal i velikostně pro T18 a někteří uživatelé si nechali tu původní elektroniku vyměnit za Goginovu kapacitní. No a i když nemělo.. tak přeci jen :) díky shodě náhod a toho že Martin držel ještě jednu rezervní klec, jeho ochotě a umu vzniknulo ještě jedno Titan 18 a mě se tím splnil takový "malý vaperský sen". Unikátní a trochu rozdílné od těch původních, s promítnutím poznatků současné doby. Je o kousek vyšší pro větší hmatník a "plac" pro snadnější ovládání kapacitní elektroniky, Tip (na závit) je s titanovým trnem pro odvod tepla a akrylu pro tepelnou izolaci a i samo pro design. Navíc jsou i "vzácné kameny" :chuckle v čepici a drážkování s ozdobným smaltem v dolní části hilzny. Vyrobeno je jak název jistě napovídá z Titanu (Grade 5). Výška je přibl. 160 mm s Tipem, šíře 20 mm a váha no tak asi jako tři pírka. :mrk Sklo je typu na T18 průměrů 18/14 mm. Děkuji Martinovi (marCZin) za výrobu a i dalším pánům kteří mají podíl na vzniku naší tvorby. A ta míchačka TicTac taky není špatná. :chuckle Pokud někdo přidáte některý z těchto výrobků co máte doma tady do vlákna tak taky fajn. :mrk

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil Profivapers dne pát 08. kvě 2015 19:23:15, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod Rychart » pát 08. kvě 2015 14:13:54

Krásnej kousek !

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Poslední cigareta padla 17.3.2015 a od té doby nekouřím, ale pouze inhaluji :)
Od 15.9. 2016 nepoužívám nikotin.
Uživatelský avatar
Rychart
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: stř 01. dub 2015 10:31:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod igi bb » pát 08. kvě 2015 16:37:15

Hybridny grip+genesis atomizer s kapacitnym spinanim na driptipe s Goginovou elektronikou od Ivanta SK. Grip sa da pouzit na baterie 18530, 18500, a 18650, vymenitelne redukcie na tubuse.
http://i60.tinypic.com/v4aqo5.jpg http://i57.tinypic.com/ml5u9h.jpg
Naposledy upravil dlouhejbil dne pát 08. kvě 2015 16:50:39, celkově upraveno 2
Důvod: Max. rozměry 640x480 ne naopak --- youtube se nedává do url - upraven náhled
Collector
igi bb
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 217
Registrován: úte 17. úno 2015 22:04:37
Bydliště: Banská Bystrica
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod iqwe » stř 27. kvě 2015 8:54:58

Nevíte někdo rozměry goginovky pro Joye. Průměr toho spodního tišťáku a výšku celku?

Někde jsem to kdysi viděl, ale nemůžu znovu najít a na jeho stránkách ani v návodu to není.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: Gripy a Kompakty s Goginovou elektronikou

Příspěvekod Grif » stř 27. kvě 2015 10:54:07

Tu máš.
Obrázek
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Gripy z tuzemské produkce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník