• Reklama
 
 

e-bakos.com

Tato sekce nechť se stane takovou černou listinou všech mizerů, co místo zákazníka vidí pouze peníze, prodávají za nehorázné cenny, nebo prodávají podřadné zboží a pak nereagují na reklamace.Prostě všichni, pro které větička: „náš zákazník, náš pán“ je pouze úryvek z jakéhosi fantasy pamfletu.Informace o těchto prodejcích, nám zasílejte SZ.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Dj.Ala » čtv 17. kvě 2012 18:57:08

pridavam se i ja...tez jsem objednal liquidy (jeste v dobe kdy jsem si vlastni nemichal)...po cca mesici kdy se nic nedelo jsem napsal ostrejsi dopis slevomatu a dnes mi prisel zpet mail ve kterem stoji, ze objednavku stornuji a behem pristiho tydne mam penize zpet na ucte...tudiz firma e-bakos je u me na blacklistu... :angry
Obrázek

Joyetech eVic, Kangertech Clearomizer + vlastní liquidy PG+VG 15mg
Uživatelský avatar
Dj.Ala
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 11. kvě 2012 2:27:50
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: e-bakos.com

Příspěvekod kub » čtv 17. kvě 2012 20:27:57

Dobrý den,
pane Ilchmane koukám že diskuze navštěvujete, ale na e-maily e- bakos nereagujete. :angry
To je mi slušné chování. :hmm

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!E- BAKOS JE PODVOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kub
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 17. kvě 2012 20:14:56

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Cactusius » čtv 17. kvě 2012 23:00:42

ongy píše:Tak se také přidávám k této debatě, objednávku jsem provedl cca 10.4 a po dlouhém čekání a psaní firmě e-bakos (bez odpovědi) se neustále nic nedělo.
až tedy do 1.5 kdy mi přišel email že objednávka bude odeslána do 7.5 a do dnes nic! Tak jsem objednávku dnes stornoval! :envy :angry
TÍMTO VŠECHNY VARUJI PŘED TOUTO FIRMOU!!!!NEKUPOVAT OD TÉTO FIRMY NIC!!!!! :puke

CHTĚLO BY TO NA NĚ POSLAT ČOJKU!!!NEBO MEDIA!!
Vzhledem k tomu že jsou od bratrů spíš SOJKU :D
Smějte se dokud je čemu....už teď děláme panu Kalouskovi vrásky na čele
eGO-T 900mAh,echomizer CE4+ver.2+ 2x eGO-W 1100 mAh..Lucky Strike 12mg..the best for me.. nějak mi zachutnala Marlboro 12mg
Cactusius
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 10. kvě 2012 16:23:30
Národní vlajka:
Ireland

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Rebelka » čtv 17. kvě 2012 23:14:41

ciste pro zajimavost ... majitel ma "skvelou" reputaci nejen v cechach ci na slovensku ...
http://www.translationdirectory.com/forum/messages/?816
Rebelka
 

Re: e-bakos.com

Příspěvekod MartasMPx » ned 20. kvě 2012 17:52:05

J,to už jsem postoval a pak zase smáznul.
Naposledy upravil MartasMPx dne ned 20. kvě 2012 21:54:44, celkově upraveno 1
MartasMPx
 

Re: e-bakos.com

Příspěvekod lejluska » ned 20. kvě 2012 21:50:59

No vše co se zdá levné nakonec levné není, už u nás byli také zákazníci co " levně nakoupili" na jejich baterky nejde nasadit W ani CE4+ ani nic jiného, co jim chudákům radit, při reklamacích pak propoštují a dostanou se pak na stejnou cenu jako by koupili u nás nebo u jiného solidního prodejce.
lejluska
 

Re: e-bakos.com

Příspěvekod matysek3981 » pon 21. kvě 2012 14:04:18

souhlasím, takový e-bakosy zrušit a zakázat, jsou to podvodnící a tahají ze slušných lidí, peníze :-( a k panu Ilchmanovi nebo jak se jmenuje, se raději vyjadřovat nebudu
Uživatelský avatar
matysek3981
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 12. kvě 2012 9:44:25
Bydliště: okr.Olomouc
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod deyva » stř 23. kvě 2012 12:15:00

appelea píše:Zdravím všechny. Dle jednoho obyvatele tohoto fóra jsme s přítelem kre.... :D

přikládám vám reklamační mail, který jsem prodejci e-bakos posílala, abyste viděli, jak jsem dopadla já jako zákaznice. Zároveň prosím o radu, jak se dál zachovat..............................:(



No, tak já to nenechal dojít až tak daleko a ke konci Dubna jsem si ještě zavčas nechal vrátit peníze od Slevomatu ještě - které mi vrátili vpohodě. To bylo pořád samé prodlužování dodací doby, navíc jsem četl spousty komentářů (i tady), tak jsem to zrušil. Jo jinak zdravím, jsem tu nový, jen takový chudý pocestný co se chce podělit o zážitek ;)
Naposledy upravil e-Hana dne čtv 24. kvě 2012 1:16:33, celkově upraveno 3
Důvod: krácena citace, nahlídni do pravidel a citace krat na minimum..
deyva
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 23. kvě 2012 12:11:47

Re: e-bakos.com

Příspěvekod strapaty » stř 23. kvě 2012 21:31:03

mozes vratit do 14 dni ale pozri si podmienky vratenia... niekedy je potrebne kontaktovat predajcu predom.... postovne si hradis sama....
inhalujem EGO-W,ce4
Uživatelský avatar
strapaty
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 06. kvě 2012 11:34:23
Bydliště: SR - Nitra
Národní vlajka:
Slovakia

Re: e-bakos.com

Příspěvekod sawick » stř 23. kvě 2012 21:52:28

Jen takový poznatek, než jsem stihla požádat o vrácení peněz, cigareta už byla na cestě. Jedna baterie nefungovala, tak jsem slušně požádala o reklamaci a vyhověli mi. Baterie už je v bezpečí doma, tato funguje, jinak se to zdá vše v pořádku. Ještě jsem dostala jako omluvu liquid (nic moc, asi ho někomu spíš věnuju, ale pořád se to počítá). Takže z mého pohledu jsem dostala to, s čím jsem počítala, jen to trvalo o něco déle, než jsem myslela. TO samozřejmě nemění můj názor na úroveň profesionality této společnosti, ale aspoň pro mě to dopadlo dobře.
LAVATUBE Stainless Steel + atty 510, LEO nejraději s cartomizérem XL, eGo + clear echomizér, míchám si vlastní liquidy příchutě FA a Inawera
eCF Brno (Štatl)

Obrázek
Uživatelský avatar
sawick
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 19. led 2012 18:54:31
Bydliště: Brno

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Cica137 » čtv 24. kvě 2012 1:48:34

Já jsem sice nenakupoval u tohoto prodejce ale také jsem si jednou koupil e-cigaretu eGO-T 650mA/h napul s kamarádem na slevomatu(šlo mi hlavně o baterku. mam origo joye 510-T a nebavělo me furt nabíjet). Zásilka dorazila ještě před termínem jen v balení nebylo přenosně pouzdro( ne to tvrdé ale takovej ten látkovej pitlíček ) a bylo tam o 2 tanky víc. Ale co no. Baterie mi funguje jak má a jedu na ní prakticky furt od té doby co ji mam. cca přez 2 mesíce a bezproblému. jen atomizéry uplně naprd. kamarádovi furt protéká a ten muj je taky uplně na ho.no tak jsem si ho aspon rozpitval a skončil v šuplíku ale s baterii no problem a známej co koupil ze 2 slevomatů také tento typ eciga tak taky říkal že až na ty atomizéry vpohodě..
Wismec Presa 75w + Crius, Kayfun 5, Velocity kapak, Nimbus. Joyetech Ego ONE.

Obrázek
Uživatelský avatar
Cica137
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: úte 21. úno 2012 0:38:26
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Gold Drive » čtv 24. kvě 2012 1:56:55

No , tak si říkám...jsou vůbec potřeba prodejci ? Je vůbec potřeba něco vysvětlovat ? Je vůbec zapotřebí něco zkoušet, o něčem diskutovat, hodnotit ...? Vždyť stejně nakonec všichni skončej u poslední novinky, EGO-T ze slevomatu...a vemkoncem budou spokojení... :mrk
Gold Drive
 

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Cica137 » čtv 24. kvě 2012 2:07:37

Určitě je zapotřebí všechno co jsi napsal. přez slevomat jsem e-cigo koupil jen jednou jak jsem psal. a zčásti kuly kamarádovy kterej s tim začína a nechtěl do toho dávat tolik peněz pac nevěděl jestli mu to bude vyhovovat a chutnat atd. (i ta cena na slevomatu se mu zdála moc). Předem říkam že jsem studenti a nejsme zrovna bohaty.. On u toho stejnak neskoncil a kouří normální ale já už nákejch 94 dní kouřim ecíga. a nakupuju u ověřených prodejcu a jsem s tim maximálně spokojen. a ze slevomatu a aukra apodobně už nenakupuji.
Wismec Presa 75w + Crius, Kayfun 5, Velocity kapak, Nimbus. Joyetech Ego ONE.

Obrázek
Uživatelský avatar
Cica137
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: úte 21. úno 2012 0:38:26
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod JPT » pát 25. kvě 2012 17:21:00

Já sem sice nenakupoval v tomto eshopu a ani ecigaretu přes slevomat, ale jednu malou blbůstku sem si přes slevomat objednal. Dřív ne žboží mi dorazil mejl od policie, že se jedná o podvodníka, jestli se chci připojit k trestnímu oznámení :-( naštěstí mě ta sranda stále jen 200Kč. Takže doporučuju cokoliv kupovat u zavedených obchodníků a nebo si prva zjistit reference.
JPT
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 26. bře 2012 23:28:27

Re: e-bakos.com

Příspěvekod MartasMPx » pát 25. kvě 2012 21:05:55

Cica137
Doporučuji atomizer s tanky odložit a používat k eGo-T baterii CE4plus a E1 Clearomizéry a uvidíš jak budeš spokojen :blush
MartasMPx
 

PředchozíDalší

Zpět na Podvodníci, vykukové, vydřiduši a jiní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků