• Reklama
FastTech
 
 

e-bakos.com

Tato sekce nechť se stane takovou černou listinou všech mizerů, co místo zákazníka vidí pouze peníze, prodávají za nehorázné cenny, nebo prodávají podřadné zboží a pak nereagují na reklamace.Prostě všichni, pro které větička: „náš zákazník, náš pán“ je pouze úryvek z jakéhosi fantasy pamfletu.Informace o těchto prodejcích, nám zasílejte SZ.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Cica137 » sob 26. kvě 2012 0:52:26

MartasMPx:
Děkuji za radu. :) kdyby sis přečetl muj popisek tak víž zeGO-T nefajčim. :) je to hnus. nevim jak origos ten sem neměl ale tenhle je fakt hnus. Zezačátku sem na ty baterce jel jen atík 510-T (original) to me pak přešlo tak sem zkoušel dál. zkusil jsem kapat a na cesty CE2 XL Ultimate. A to mi vyhovuje nejvíc. ted spíš jedu jen CE2. a kapu jen občas. CE4+ jsem si taky koupil a ta mi nak nevyhovuje. cejtim v tom cosi divného.
Wismec Presa 75w + Crius, Kayfun 5, Velocity kapak, Nimbus. Joyetech Ego ONE.

Obrázek
Uživatelský avatar
Cica137
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: úte 21. úno 2012 0:38:26
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: e-bakos.com

Příspěvekod RAV3N » ned 27. kvě 2012 21:50:54

Hezký den všem, taktéž jsem si koupil ecigaretu EGO-T LCD 1100mAh. První objednávka přišla poněkud později, tedy 3týdny po objednávce. Psal jsem panu Illchmanovi email, na který mi obratem odpověděl. Email jsem napsal slušně a taktéž mi bylo slušně a přátelsky odpovězeno. Vše došlo v pořádku a já vesele bafal. Po týdnu mi jedna baterie přestala fungovat. Opět email panu Illchmanovi s prosbou o pomoc. Do 5ti dnů jsem měl nejen baterii s omluvným dopisem, ale i značkový luquid LIQUA CHERRY. Což je opravdu hezké gesto. Objednal jsem pro bratra ještě jedno balení Ego-T lcd k narozeninám. Tentokrát došlo za 2 týdny. Četl jsem tu spoustu negativních postů, které chápu. Chápu i postoj EBAKOS. Rozjeli akci, která zaujala opravdu velké množství lidí. A EBAKOS a potažmo subdodavatel na něco takového nebyl připraven. Dle mého názoru pan Illchman je jen člověk a pokud někdo píše hnusné emaily, tak i EBAKOS reaguje hnusně. To je doména československého lidu. Já mám velmi pozitivní zkušenost a tedy doporučuji! S pozdravem Truhlář Daniel
RAV3N
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27. kvě 2012 21:37:17

Re: e-bakos.com

Příspěvekod MartasMPx » ned 27. kvě 2012 22:01:04

No nevím...registrace dnes,první příspěvek a hned pochvalný....většina lidí zde a v zahraničí e-bakos kritizuje....copak za tím asi vězí???
MartasMPx
 

Re: e-bakos.com

Příspěvekod HVComputers » ned 27. kvě 2012 23:55:55

Jenom nechápu co je tak úžasnýho na dodací lhůtě 3 resp. 2 týdny. A reklamace formou výměny za 5 dní....
H&V Computers - prodej a servis počítačů,
prodej elektronických cigaret a příslušenství

Praha 9 - Prosek, Jablonecká 701
více info na: http://www.hvcomp.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
HVComputers
Prodejce
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 246
Registrován: stř 04. led 2012 1:29:09
Bydliště: Praha 9
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Petrkey » pon 28. kvě 2012 0:05:15

MartasMPx píše:první příspěvek a hned pochvalný...

Za podobně "pochvalný" bych šel do Bauhausu, koupil šnůru na prádlo a pak do nejbližšího lesa.
Petrkey
 

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Gold Drive » pon 28. kvě 2012 0:05:36

No to ti vyvětlim...úžasný na tom je to, že ušetříš... :mrk Vem to objektivně...cpeš leta nějakou trojku, čtyřku měsíčně do cigaret...a najednou fantasická nabídka...to co jinde prodávaj za dvojnásobek, tady ti výběhové a problematické typy nabídnou za půlku...Takže si to spočítáš a řekneš si..." Ku.va, když do toho cpu trojku měsíčně 20 let, tak aspoň teď na tom ušetřim..."... :mrk A třeba budu spokojen... :mrk
Jóoo...to se to podniká, když objednávky u výrobců se dělaj až podle počtu objednávek ušetřeníchtivých... :mrk
Gold Drive
 

Re: e-bakos.com

Příspěvekod HVComputers » pon 28. kvě 2012 0:09:20

JJ Borisi já to chápu, znáš ty typy co přijdou a řeknou "vy to tady máte drahý, na akru je to za polovic" a za tejden přijdou, že jim to nějak nefunguje...:)
H&V Computers - prodej a servis počítačů,
prodej elektronických cigaret a příslušenství

Praha 9 - Prosek, Jablonecká 701
více info na: http://www.hvcomp.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
HVComputers
Prodejce
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 246
Registrován: stř 04. led 2012 1:29:09
Bydliště: Praha 9
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Gold Drive » pon 28. kvě 2012 0:18:18

Znám je velice dobře...a popravdě řečeno začínám být alergický na tyhle týpky . Vážně přemýšlím nad tím, že bych vyzval zdejší diskutéry třeba nad tím, aby obhospodařovali naši bezplatnou infolinku...jako brigádu. :mrk Fakt je, že dotazy tě omrzí velice brzy , když slyšíš a cítíš opět tu vypočítavost...koupěj si něco, co nefunguje...a následně viděj bezplatnou infolinku a tak volaj a ptaj se...Upřímně říkám za sebe, že tohle už neřeším, nebádám po problému...jakmile zjistím že se dotaz týká něčeho, co v prodeji nemáme, odkážu je s dotazem tam, kde si to koupili.
Gold Drive
 

Re: e-bakos.com

Příspěvekod RAV3N » pon 28. kvě 2012 14:33:09

Pochybujte si, na to máte samozřejmě právo. Já jsem za své peníze dostal to co jsem chtěl. :)

[ Post made via iPhone ] Obrázek
RAV3N
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27. kvě 2012 21:37:17

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Rebelka » pon 28. kvě 2012 14:44:16

To RAV3N: ja ti to neberu ale z meho rekneme nezaujateho pohledu (nejsem prodejce, nejsem ani objednavajici od teto firmy) dovol abych te nazvala procentualni uchylkou.. nebo lepe vyznivajicim.. jednim co potvrzuje pravidlo.
Rebelka
 

Re: e-bakos.com

Příspěvekod MartasMPx » pon 28. kvě 2012 18:45:31

Petrkey píše:Za podobně "pochvalný" bych šel do Bauhausu, koupil šnůru na prádlo a pak do nejbližšího lesa.

Proč? :blush měl jsem prostě pocit že RAV3N je jen skrývající se pan ilchmann co se snaží napravit svoji pošramocenou pověst.Pokud tomu tak není, dotyčnému se omlouvám.
MartasMPx
 

Re: e-bakos.com

Příspěvekod RAV3N » pon 28. kvě 2012 21:37:57

Není třeba se omlouvat;) V podstatě musím uznat, že moc pochvalných postů jsem taky nikde nečetl...ale na druhou stranu lidi napíšou tisíckrát radši "hejt" post než pochvalnej..když jsou spokojení, tak to už není taková motivačka, jako když jsou nasraní. A abych řekl pravdu, tak jsem se v Brně setkal s prodejcem, který má stánek v TESCU KR.Pole a má "zaručené Joytech" ecigarety pěkně napálené za plnou cenu. Tak už to není jen problém rychlo slevo-eshopů:(

[ Post made via iPad ] Obrázek
RAV3N
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27. kvě 2012 21:37:17

Re: e-bakos.com

Příspěvekod nane » pon 04. čer 2012 13:55:10

Ahojte.
Neodporúčam objednávať tovar od E-bakos. Dňa 11.4. som im zaslal objednávku, dnes je 4.6. a nič som od nich nedostal. Napísal som im šesť mailov na adresu, ktorú uvádzajú všade ako kontaktnú(aby si tu zas dotyčný pán nevymýšlaľ že som to poslal na zlú adresu). Zo šiestich mailov mi odpovedal na jeden a aj podľa toho už by som mal dávno bafkať. Do dnešného dňa mi už ani neodpísal, ani neposlal tovar. Takže dnes som zaslal mail späť na zľavový portál so žiadosťou o stornovanie objednávky. Podľa telefonátu mi bude vyhovené, nakoľko takýchto stornovaní majú už veľa. Takže moja rada. Nekupovať od tejto firmy ani zápalky. Netvrdím, že sú zlodeji, ale že sú totálne neprofesionálna a neférová firma, ktorá nedodržiava ani vlastné obchodné podmienky a nemá ani základy morálky, aby sa s vami o vašej objednávke bavili.

Čítam vaše fórum pravidelne a rád by som sa pripojil do klubu "e-bafkáčov" :blush
Takže okrem toho, že už mám doma dve e-cigaretky "Elektronická cigareta DSE 901.XE" potrebujem aj nejakú, ktorá mi vydrží dlhšie ako dve-tri hodinky. Preto som si objednal u tejto firmy, ale oklamal som len sám seba. Takže nahnevaný som hlavne na seba a idem si hneď objednať nejaké lepšie cigaretky z "profesionálneho" e-shopu.

Prajem pekný deň.
nane
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 04. čer 2012 13:45:34

Re: e-bakos.com

Příspěvekod vagner » čtv 14. čer 2012 10:59:16

Jo jo s touto firmou mám taky krásnou zkušenost. :angry Letos v dubnu jsem jim nalítnul, objednal jednu soupravu, zaplatil 640 Káčé a do dnes ani ťuk. Už ani na maily neodpovídají. Fakt drahá zkušenost :head
vagner
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 26. bře 2012 11:06:31

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Mario CZ » čtv 14. čer 2012 15:25:00

No ja vam tady dam cislo uctu a posilejte ty penize tam , aby vam to nebylo lito tak vas zahreje pocit, ze ja za ty penize nakoupim kvalitni e-cigarety od nasich proverenych prodejcu (verim ze by my vysli vstric), stoupnu si na namesti a budu je rozdavat a delat e-osvetu . Takhle alespon z tech penez bude uzitek co vy na to . :chuckle
Z-Max nerez + Cobra, GGTB Nikl kopčem + WP LXko, U-MAX+Mini DiD Genesis, BW 510 N + WP LXko, Vlastní Vorluv BIRD, ATMOS RAW, eGO-W 650mA + GotVapes - VISION ViVi NOVA™ 2.8ml, VIVI Tank - Smok, Phoenix K2, ChinaBulli, DC Alu V2, Vision Eternity, E-liquid - Totally Wicked, LiqBas, FA, Inawera VPG - 12mg

VESMÍR TAKY NEMÁ CÍLE-proč já si mám klást hranice .

Obrázek

eCF Brno (Štatl)
Uživatelský avatar
Mario CZ
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 373
Registrován: ned 22. dub 2012 11:09:27
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Podvodníci, vykukové, vydřiduši a jiní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků