• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

e-bakos.com

Tato sekce nechť se stane takovou černou listinou všech mizerů, co místo zákazníka vidí pouze peníze, prodávají za nehorázné cenny, nebo prodávají podřadné zboží a pak nereagují na reklamace.Prostě všichni, pro které větička: „náš zákazník, náš pán“ je pouze úryvek z jakéhosi fantasy pamfletu.Informace o těchto prodejcích, nám zasílejte SZ.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: e-bakos.com

Příspěvekod e-Hana » pát 15. čer 2012 7:08:17

nane píše:Čítam vaše fórum pravidelne a rád by som sa pripojil do klubu "e-bafkáčov" :blush .
Doporučím, koukni se zda nemáš v okolí nějakou místní bunku..a přihlaš se tam. viewforum.php?f=67
nebo si založ svou (pokud tam žádnou poblíž nemáš?)a přihlásí se ti další z tvého okolí!! Jistě se taky začnete scházet jako u nás, je to nejlepší zkušenost.. :angel je vás tu už taky hodně, tak proč se nescházet někde poblíž??
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

Re: e-bakos.com

Příspěvekod amilter » sob 22. zář 2012 14:59:50

smalldevil píše:...Ale o slevomatech, jejich nabídkách, zákaznících i provozovatelích si taktéž myslím své....

Presne tak :) Na jednom slovenskem slevovem portalu me pobavila sleva jednorazove elektronicke cigarety ktera se u nas prodava za pouhych 89,- Kc. Na Slovensku je podstatne drazsi, stoji 13,9 € ( 350 Kc ) , po "sleve" za 6,9 € ( 175 ) Slevu vyuzilo 25 kupujicich...
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: e-bakos.com

Příspěvekod mukaky » čtv 25. říj 2012 12:30:48

Aj takí sú ľudia. Nech to stojí, čo to stojí, hlavne, že tam je zľava
Obrázek
Uživatelský avatar
mukaky
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 27. úno 2012 14:11:53
Bydliště: Trenčín
Národní vlajka:
Slovakia

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Mattias » ned 09. pro 2012 11:55:38

Skoro po 2 mesiacoch, ale snad nie off. Tento internetovy obchod uz pravdepodobne neexistuje. Ked som si cital komenty, nadobudol som nazor, ze dany predajca po objednavke urobi objednavku z ciny, ktora vecsinou trva 2-3 tyzdne a nasledne odosle objednavajucemu chudakovi. To by z casoveho hladiska sedelo. A aby som potvrdil moje konstatovanie, po prezreti niekolkych ponuk jeho velmi kvalitnych e-cigariet som si vsimol dost velke mnozstvo produktov, ktore sa daju zakupit na stranke jedneho cinskeho obchodu za fakt zlomkovu cenu a za zlomkovu kvalitu. Teda asi tolko, kiezby taketo podvodne obchody uz nikdy nevznikali. :(
Mattias
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 08. pro 2012 23:51:16
Bydliště: severovychod slovenska
Národní vlajka:
Slovakia
Nejvyšší skóra: 8

Re: e-bakos.com

Příspěvekod Max » ned 09. pro 2012 12:31:01

Šlo by to i rychleji,pokud by prodejce nakupoval v nejmenovamé vietnamské tržnici v Praze. Ochraňuj nás všichni svatí :D
Obrázek
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne...
Uživatelský avatar
Max
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 549
Registrován: ned 17. čer 2012 8:53:00
Bydliště: Brněnsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod pospisilecek » úte 08. led 2013 19:48:01

Tak jak tady pročítá ty hrůzy,které se můžou stát lidičkám co by rádi e-bafali,tak bych rád napsal můj skromný příběh s mou prví e-cigaretou.
1.července 2012 jsem se rozhodl koupit si svoji první e-cigaretu, tak jsem se vydal do prvního obchodu který jsem potkal (netušíc nic o značkách,typech,liquidech,plnění nebo údržbě)
V obchodě jsem strávil uřčitě přes hodinu poslechem o tom jak vše funguje a jak to bafat a jak se aspoň zevrubně starat o správný chod.
Nakonec jsem odešel se sadou Joyetech eGo-c 900mAH a dvou lahviček liquidu Liqua apple a chocolade 18mg/ml. dohromady za 2400,-
Až asi po měsíci jsem zjistil jaké jsem měl ve své nevědomosti a touze po vapování štestí,že jsem narazil zrovna na oficiálního distributora pana "X" z Kladna kterému bych rád poděkoval za jeho ochotu :hand
Rád bych vzkázal všem lidem co chtějí praštit se smradlavkama,aby nešetřili na své první e-cigaretě a koupili si radši dražší origo nežli levnější padělek.... 100krát se to vyplatí. :hi
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-bakos.com

Příspěvekod tatohp » úte 15. led 2013 22:03:19

ale existuje,len si zmenili obchodné meno a v pohode fungujú ďalej http://www.ge-mon.com/kategoria/e-cigar ... ty-ge-mon/
Obrázek
Leo,Joye 510,Extreme,podľa chuti používam cart,atty510,306RL,tank
Uživatelský avatar
tatohp
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 78
Registrován: úte 11. říj 2011 21:39:43
Bydliště: Bardejov
Národní vlajka:
Slovakia

Předchozí

Zpět na Podvodníci, vykukové, vydřiduši a jiní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků