• Reklama
FastTech
 
 

Exotic Blue – chuť exotického ovoce – 30/70

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Exotic Blue – chuť exotického ovoce – 30/70

Příspěvekod dlouhejbil » sob 03. zář 2016 9:00:31

Zde můžete hodnotit
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Exotic Blue – chuť exotického ovoce – 30/70

Příspěvekod 1AE6308 » sob 03. zář 2016 9:26:18

Exotické ovoce, budiž, bohužel jsem nerozeznal jaké, snad dračí ovoce v kombinaci s marakujou a papajou? Opravdu nevím.

Vůbec to není zlé, ba naopak. Sladké jak cumel přesto chuťově perfektní, dalo by se s úspěchem bafat celý den.

8,5/10 taky libovka

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Exotic Blue – chuť exotického ovoce – 30/70

Příspěvekod 1mmortal » sob 03. zář 2016 10:12:31

Hodně sladký a svěží liquid. Nedokážu specifikovat chuť ale i přesto je tento džusík naprosto famózní...
10/10


Odesláno z mého MI 4LTE pomocí Tapatalk
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
1mmortal
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 157
Registrován: pát 11. črc 2014 14:14:21
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Exotic Blue – chuť exotického ovoce – 30/70

Příspěvekod maries » sob 03. zář 2016 11:59:29

Modra azurova barva, vůně po ovocnych žvýkačkách.
Liquid je opět sladký, chuť po melounech plus nějaké další tropické ovoce, trochu mi to připomíná melounové žvýkačky typu orbit a to díky mentolu, kterého je tu požehnané a trosku prebiji chuť ovoce. Cítím tam i nějaký eukalyptus. Liquid je to dobrý, ta ovocna složka je výborná, škoda toho mentolu, jinak bych dala lepší hodnocení
7/10
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Exotic Blue – chuť exotického ovoce – 30/70

Příspěvekod vlastik63 » sob 03. zář 2016 17:09:08

Mechanika + Tug Boat
Cítím chuť nedefinovatelného ovoce zabalenou v mentolu.
Ovocná složka je velice příjemná nechemická, mentolu tentokrát již přiměřeně.
Kdo preferuje mentol bude spokojený.
Hodnotím 8/10
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Exotic Blue – chuť exotického ovoce – 30/70

Příspěvekod JohnyCreek » ned 04. zář 2016 7:25:43

Tak tohle není můj šálek kávy.
Modré jak voda ze záchoda, vůně nic moc neříkající a chuťově... Hodně sladké, částečně cítím meloun (asi žlutý) a další sladké složky, které se za mě tedy moc nepovedly. Mentol tomu rozhodně vůbec nepomáhá.
Zde je i ta přeslazenost nepříjemná.
4,5/10.
Uživatelský avatar
JohnyCreek
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon 18. črc 2016 6:59:51

Re: Exotic Blue – chuť exotického ovoce – 30/70

Příspěvekod Muroň » ned 04. zář 2016 21:50:48

Barvu to má jako ​m​odrá cukrova vata, když zcukernatí. Voní to jako koncentrovan​á​ av​i​váž nebo čistící prostředek na sanit​u​. Když se čuchne​ z větší vzdálenosti, už je to ovocn​á​ žvýkačka​ nebo želé. Testováno Tronem s 0,4 Ti.
Kvůli vůni (a vlastně i barvě) jsem od toho moc nečekal. Staré vaperské rčení říká, že vůně liquid nedělá a platí to i pro tuto modrou kapalinu. Každopádně je to mnohem lepší, než jsem čekal. Něco dobrého, mírně nakyslého s krystalky cukru. Docela dlouho jsem dumal, co mi to připomíná. Pomohl mi až starší syn (nedal jsem mu potáhnout, čuchal jen k driptipu) - ​Trolli Saure Glühwü​rmchen​!! Vygooglujte si to, kdo má děti nebo vnoučata, bude to asi znát. Snědl jsem půlku toho kyselého červa a pak mi chvíli přišlo, že vapuju čistou bázi. Navrhnu výrobci, ať to aspoň v Evropě přejmenuje na kyselé žíhané červíky. Nebo spíš sladkokyselé, protože tohle je sladší a samozřejmě mentolovější. V Německu by se to ujalo jako Saures​zuckrigminzegl​ü​hw​ü​rmchen, co přinášejí solidní Dampferlebnis. ​​Paradoxně mi to šmakuje čím dál víc a proto to hodnotím lépe než mango, takže 8/10. Na to, že to smrdí a vypadá jako aviváž, není v tom žádná autenticky ovocná chuť, je to ​šmakózní. Jako to sladkokyselé želé, které děti milují.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Exotic Blue – chuť exotického ovoce – 30/70

Příspěvekod wednessmoke » pon 05. zář 2016 0:40:44

Na tento liquid jsem se z testovaných vzorků těšil nejvíce. O to větší bylo mé zklamání. Barvička pěkná, vůně mě příliš neoslovila. Ovšem chuť… toto opravdu není pro mě. Jediné, co mohu napsat, coolantem se opět nešetřilo, sladké je to jak cecek a pro mě naprosto nekouřitelné. Až mě z toho natáhlo…
PRAVIDLA mani padmé húm
13. 2. 2013 v 17 hodin jsem se stal vaperem, též kutilem a alchymistou.
Nic jsem neušetřil, ale stal jsem se nezávislým na pyru!
Uživatelský avatar
wednessmoke
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 627
Registrován: sob 16. úno 2013 23:46:29
Bydliště: OV
Národní vlajka:
Panama

Re: Exotic Blue – chuť exotického ovoce – 30/70

Příspěvekod tany » pát 23. zář 2016 22:33:01

Definitivně luxusní poměr melounu od SA a svěžesti. Ta chuť je velmi podmanivá a vzorek byl hned pryč. 10/10
eLeaf iStick TC60, eLeaf Pico, iJoy Asolo, Smok Telescope 2, Wismec RX200

Steam Crave Aromatizer v2, eLeaf Lemo2, Diablo, OBS Crius plus, OBS ACE, Nautilus X
tany
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 25. čer 2016 0:32:13
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na THE OHM Malajsie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník