• Reklama
 
 

Video recenze

Sem prosíme směřujte Vaše dotazy/připomínky k našemu webu i fóru.
Aktivační e-mail, pro vstup do fóra, Řešení potíží s přihlášením v Tapatalku, Dotaz na moderátora/rady/

Moderátoři: e-Hana, Rumlik, dlouhejbil

Re: Video recenze

Příspěvekod Rumlik » pon 11. bře 2013 15:13:21

Není zač. :mrk

Žádný EN titulkář se doposud neozval, takže je to stále aktuální. :wait
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Video recenze

Příspěvekod Rumlik » sob 29. čer 2013 1:42:40

Asi si spousta z vás již všimlo, že se nějak zasekla videa a nic nového nepřibývá. Může za to drobný zádrhel u titulků. Protože se snažím, aby byla videa zveřejňována hned alespoň s cz titulky a nebyla tak znevýhodňována jedna skupina uživatelů(info pro všechny naráz), tak vždy čekám až TaMan dodělá titulky. Bohužel se mi TaMan odmlčel(poslední info od něj mám z 22.5.2013), do všeho se přihnala i ta velká voda a tak netuším, zda se mu třeba nepřihodilo něco špatného. Pokud jste s ním někdo v kontaktu nebo máte nějaké info, tak mi prosím dejte vědět. Nová videa tedy jsou(některá i déle jak měsíc) a nepřestal jsem točit, ale stále čekají na titulky.

Zároveň tímto žádám kohokoliv ze čtenářů eCF, pokud jste ochotný pomoci s titulkováním, tak se mi ozvěte do SZ či mailu. Děkuji :mrk
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Video recenze

Příspěvekod Rumlik » ned 01. zář 2013 21:50:16

Poslední videa jsou zveřejněna bez titulků, protože stávající titulkář má nepříjemné osobní starosti a tak nemá na tuto činnost čas. Tímto se omlouvám všem, kdo jsou odkázáni pouze na titulky, ale již nebylo možné čekat na dodělání titulků před zveřejněním.

Výzva určená titulkářům je tedy stále aktuální. Zároveň bych rád požádal i schopné angličtináře o pomoc při tvorbě překladu titulků, neb stávající překladatel je taktéž poměrně časově vytížený. Podrobné info zde: viewtopic.php?f=3&t=133#p233483
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Video recenze

Příspěvekod Rumlik » ned 06. dub 2014 9:51:46

Potíže s titulováním videí dále pokračují. TaMan se mi bohužel opět zcela odmlčel a tak vše doposud stálo(jen jsem točil videa do zásoby). Dnešním dnem začnu videa zveřejňovat bez titulků. Opět se omlouvám všem, kdo jsou odkázáni pouze na titulky, ale je potřeba již videa zveřejňovat.

Znovu tedy zveřejňuji mou žádost:

Jak stoupá sledovanost a tím i okruh skupin lidí se specifickou potřebou, tak chodí stále více dotazů od lidí se sluchovým postižením. Protože jeden z mnoha negativních dopadů kouření, je právě i možné zhoršování sluchu, bylo jasné, že se tato skupina uživateů dříve nebo později ozve. Opravdu rád bych i této skupině lidí byl nápomocen a tak hledám někoho, kdo by byl ochoten dělat k veškrým eCF videím titulky a to jak v CZ tak i v EN jazyce.

Jaký formát YouTube podporuje naleznete zde:
https://support.google.com/youtube/answ ... ic=2734694

Pokud by se tu našel nějaký ochotný jedinec, písněte prosím na náš e-mail: e-cigaretafans@email.cz a do předmětu uveďte: Titulky.

P.S.
Nebude to dělat zcela zdarma, neb čas od času pošlu autorovi titulků něco z toho, co projde testováním. :mrk
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Dotazy k tomuto fóru a webu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků