• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

přehlednost -vylepšení

Sem prosíme směřujte Vaše dotazy/připomínky k našemu webu i fóru.
Aktivační e-mail, pro vstup do fóra, Řešení potíží s přihlášením v Tapatalku, Dotaz na moderátora/rady/

Moderátoři: e-Hana, Rumlik, dlouhejbil

přehlednost -vylepšení

Příspěvekod DnD » stř 25. črc 2012 13:22:06

Chodím sem už zhruba od února ale pořád se mi forum zdá trochu nepřehledné. Obtížně se mi na jeho strukturu zvyká.

Zrovna včera sem hledal něco o CE4 a musel přes vyhledávač. Dneska sem si všiml sekce "e-Liquid, Cartridge(patrony)" přičenž to Cartridge je /aspoň pro mě/ dost zašité. Podle mě by si sekce rozhodně zasloužila rozdělit na e-Liquidy a ty cartridge by měli mít samostanou sekci např Atomizéry, cartomizéry a další žhaviče.

Možná bych šel i hloub a z celé sekce "E-KOUŘÍM, E-KOUŘÍŠ, E-KOUŘÍME, E-KOUŘÍTE." vyjmul tři části a ty nazval třeba (pracovní název) e-Praxe která by měla části

Atomizéry, Cartomizéry a další žhaviče
ecigára a gripy
e-Liquidy

další část by se mohla jmenovat e-teorie a bylo by v ní ostatní co je zatím v E-KOUŘÍM, E-KOUŘÍŠ, E-KOUŘÍME, E-KOUŘÍTE.


Nejde o mě , já si už nějak dokážu zvyknout ale vzhledem k množství nováčků a množství textů si myslím že by to chtělo trošku pozměnit strukturu a stávájící rozdělení už vzhledem k množství modelů ekuřiva, ežhavičů a doví čeho ještě nestačí.

Výhodou by podle mě bylo to, že nováček nebo někdo kdo hledá informace by konkrétně zamářil do vlákna "epraxe" kde by našel vše pohromadě, pokud by chtěl číst nebo diskutovat šel by jinam.
Děkuji za pozornost
DnD
ZMAX,Lavatube v2 Chrome,GS Super Bomb,2x Vivi Nova,2x Vivy LJ,1x ViVi Nova Mini, 3x Vison Cleaner 2.0,
.... a další už nepoužívaná bižuterie.
Cigarety sem přestal kupovat 21.3. Dokud sem normálně kouřil měl sem peníze :D
eCF Chropyně a okolí
DnD
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 03. kvě 2012 22:53:56
Bydliště: Chropyně
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod Slimák » čtv 26. črc 2012 10:50:50

K tomu bych se také přiklonil a určitě nejsem sám, kdo by to přivítal. Dosavadní struktura nemá hlavu, myslím spojení liquidy a carty :ne
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod Joker » čtv 26. črc 2012 11:00:18

... uvidi se co na to hlavni admin - nektere z techto napadu jsou zasahy vlastne do samotne patere fora - zni to vsak zajimave

kazdy smysluplny napad a myslenka vitany :yes

vysledne rozhodnuti vsak ponechte ciste na nem - dekuji
... když se obracíme k Bohu - tak se modlíme ... když se Bůh obrátí na nás - podlehneme schizofrenii ...
Uživatelský avatar
Joker
Moderátor
Moderátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2560
Registrován: pát 21. říj 2011 16:17:43
Bydliště: Valašsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod Rumlik » stř 08. srp 2012 12:15:03

DnD píše:Podle mě by si sekce rozhodně zasloužila rozdělit na e-Liquidy a ty cartridge by měli mít samostanou sekci např Atomizéry, cartomizéry a další žhaviče.

Cartrige = pouze patrona pro atomizér. Patrony se plní liquidem a je i určitá skupina lidí, kteří kupují předplněné patrony. Proto je toto sobfórum součástí sekce o liquidu.

DnD píše:Atomizéry, Cartomizéry a další žhaviče

Odělovat atomizéry do samostané sekce = vytvořit naprosto totožné subfórum jako "Všeobecná diskuse o konkrétním modelu e-kuřiva" a totální zadělávka na zdvojená vlákna. Znamenalo by to hlídat, aby se v jednom subfóru hovořilo jen o atomizéru a v tom druhém jen o bateriích nebo nabíječkách. Atomizér je většinou součástí nějaké modelové řady(sady), kdežto cartomizér je volný doplněk. Proto jsou carty oddělené, ale atty se takto oddělovat nedají.(nebo dají, ale z dlouhodobého hlediska to přinese jen další znepřehlednění) :mrk
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod e-Mikra » stř 08. srp 2012 12:56:22

Já bych si dovolil poukázat na mravenčí a nekonečnou práci adminů na autofóru o Citroenech C5. Jen jako příklad. Nechci srovnávat velikost, ani členitost obou fór, protože se v mnohém liší, ale podobný "ROZCESTNÍK" by možná šel udělat i tady. Nemusí v něm být obsaženy všechny příspěvky, ani všechna vlákna, ale jen to podstatné a zásadní. Určitě se tady nemusí odkazovat na vlákna o hrách, pokecech, vtípkách apod., ale technický věci, zdravoní otázky, e-kuchyně a další by se takhle myslím roztřídit daly. Trochu to supluje a výrazně zrychluje vyhledávání. Jen je mi líto toho, kdo by si takovou práci hodil na krk. A neustále ji doplňoval.
zde - link
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod egoista » úte 14. srp 2012 23:16:03

Joker píše:... uvidi se co na to hlavni admin - nektere z techto napadu jsou zasahy vlastne do samotne patere fora - zni to vsak zajimave

kazdy smysluplny napad a myslenka vitany :yes

vysledne rozhodnuti vsak ponechte ciste na nem - dekuji


MISTER JOKER:
:angel Why so serious? :angel
egoista
 

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod e-Hana » stř 12. zář 2012 4:54:31

e-Mikra píše: Trochu to supluje a výrazně zrychluje vyhledávání. Jen je mi líto toho, kdo by si takovou práci hodil na krk. A neustále ji doplňoval.
zde - link


..chystám se alespon na strom kategorií, ale na tohle opravdu zatím ani nejsou lidské síly, ale do budoucna to možná nevylučujem, nápad je to dobrý..i když právě některé důležitější věci, jsou už nyní na hlavní stránce k rozkliknutí..
chce to jen čas, čas, čas.. a kdyby nás různé nesmysly nezdržovaly.. :head
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod SandySmokers.cz » stř 12. zář 2012 10:36:43

Bohužel co já mám zkušenost, tak přehlednost je u většiny podobných rostoucích webových řešení velmi problematická (pokud nebyl projekt stavěn již od začátku na tak rychlý růst :D ).
A dodělávat / upravovat / zpřehledňovat (říkejme tomu jak chceme) poté zpětně je u spíše "zájmového", než čistě komerčního (myšleno tak, že to má na starost několik zaměstnanců jako "full time") je velmi problematické.

Každopádně, možná kdyby návštěvníci se nejdříve alespoň trochu pokusili pohledat a ne hned pokládat nový dotaz, bylo by zpřehlednění rychlejší?
Ale to je problém asi většiny diskuzních fór :(

Je to prostě běh na delší trať no :D

Alespoň tak to vidím já, možná blbě, nevím.
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod e-Hana » čtv 13. zář 2012 5:22:01

Myslím, že to vidíš naprosto přesně :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod Joker » čtv 13. zář 2012 7:41:03

Sandy - na forum o poctu do 100 clenu staci pilka ramovka - nad par tisic - to uz chce solidni sirocinu a par chlebu s tvarohem :drunk
... když se obracíme k Bohu - tak se modlíme ... když se Bůh obrátí na nás - podlehneme schizofrenii ...
Uživatelský avatar
Joker
Moderátor
Moderátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2560
Registrován: pát 21. říj 2011 16:17:43
Bydliště: Valašsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod dobrman » ned 01. kvě 2016 14:58:21

Nešlo by zaměnit údaje v "TOP KECKA" z celkového počtu příspěvků za údaj: počet příspěvků/počet dnů od registrace ( "počet příspěvků za den" co je v profilech členů)?
Podle mě je to víc vypovídající o "ukecanosti"..... :rock
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod meteleskublesku » ned 01. kvě 2016 15:56:25

Když už jsme teda u toho tak mě víc vadí ty holata než kecky. To když jsem sem přišel tak mě to až vyděsilo.
Uživatelský avatar
meteleskublesku
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 238
Registrován: čtv 11. čer 2015 3:40:42
Bydliště: Všude dobře, doma nejlíp

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod mrkson » ned 01. kvě 2016 18:26:16

Já bych teda tyto informace jako topkecka a eholátko spíš nechal někde na konci seznamu dole a kdo je zvědavej ať si to odroluje. Na místo toho bych raději chronologicky pokračoval v tabulce která je vlevo.
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod Profivapers » ned 01. kvě 2016 18:36:22

Za mě, co se týče přehlednosti a tipů na vylepšení tak některé názvy sekcí a dělení je už trochu zastaralé např. eGo AIO jsem umisťoval do Cartomizerů, náplně patron na hlavní straně apod. a i v tržnici mi to dělení přijde už trochu mimo dobu. Pak si myslím, že není podstatná informace z jakého zařízení byl odeslán příspěvek a můj pocit je, že to trochu narušuje přehlednost v těch vláknech. Toť můj názor k tomuto tématu.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod Snura63 » úte 26. črc 2016 14:50:57

Nešlo by něco udělat stím pravidelným zaneřáděním fora činskými prodejci? Už mě to docela se.. ráno čínskej spam odpoledne to samí. Když už inzerujou na českým foru měli by česky. Abych řekl pravdu uvažuju o tom že sem přestanu chodit nebaví mě když nakouknu pořád se prohrabovat tím spamem.
A pokud někdo řekne že se mám naučit anglicky tak at si ...... jsme v čechách a proč furt lízt někomu do ..... chceš prodat čechoj? Komunikuj česky.
Snura63
 

Další

Zpět na Dotazy k tomuto fóru a webu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků