• Reklama
 
 

Dotaz na moderátora/rady/ne o e-kouření

Sem prosíme směřujte Vaše dotazy/připomínky k našemu webu i fóru.
Aktivační e-mail, pro vstup do fóra, Řešení potíží s přihlášením v Tapatalku, Dotaz na moderátora/rady/

Moderátoři: Rumlik, e-Hana, dlouhejbil

Dotaz na moderátora/rady/ne o e-kouření

Příspěvekod dlouhejbil » úte 17. zář 2013 22:23:44

Zde můžeš požádat o radu, pokud ještě tápeš, nebo ti něco není jasné. Čili technické dotazy, ohledně činnosti na foru-/specializovaných vláken je tu dost/

1) Moderátor /vyjímečně jiný uživatel/ ti poradí ve smyslu, navedení někam /pokud něco hledáš/ - ne, že ti to najde! Může dát rovnou link, ale nemusí.

2) Moderátor ti může a nemusí odpovědět na dotaz /výběr je na něm/ nebo jej může rovnou smazat bez odpovědi /hloupé a zbytečné dotazy/ S tím tedy svůj dotaz pokládáš!
3) Po zodpovězení dotazu /vyřešení problému/ bude dotaz smazán /až na výjimky/. Pokud se v něm objeví něco přínosného, můžeš včas zkopírovat a vložit do příslušné sekce nebo to tam bude přesunuto moderátorem.

4) Každý dotaz bude veden v rovině moderátor-tazatel, nebude do něj zasahovat třetí strana /až na výjimky, které si moderátor sám rozhodne-neboli-pokud někdo bude umět poradit dříve, než se objeví moderátor, poradí on./

5) Smyslem tohoto vlákna je poradit, pomoci a vysvětlit. Pokud by zde vznikla hádka, moderátor ji může přesunout, tam kam patří nebo ji rovnou bez milosti smaže, aniž by se k něčemu měly strany dopracovat. Je jen na něm, co hodlá připustit a jak daleko zajít. K stížnostem, nebo hádkám, tohle vlákno neslouží. Nepatří sem ani stížnosti na práci moderátora. Ty patří do SZ adminovi - viz pravidla.


Takže dodržujte daná pravidla, plus pravidla tohoto vlákna zvlášť.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Zpět na Dotazy k tomuto fóru a webu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků