• Reklama
 
 

Like na příspěvky

Sem prosíme směřujte Vaše dotazy/připomínky k našemu webu i fóru.
Aktivační e-mail, pro vstup do fóra, Řešení potíží s přihlášením v Tapatalku, Dotaz na moderátora/rady/

Moderátoři: e-Hana, Rumlik, dlouhejbil

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod JohnyCreek » pon 21. lis 2016 11:10:36

To že s tím přišel FB neznamená, že to tam musí zůstat. Stejně jako u jakéhokoliv jiného "vynálezu".
Lajk mi (a ostatním) minimálně řekne, jak moc se můj názor stotožňuje s ostatními názory. Nebo prostě, jak se moje fotka líbí. Na tom není nic špatného a je to jen přínosem (viz. jiná fóra, např. skrz tapatalk).
Argumentovat tím že, do teď jsme se bez toho obešli, to je jako odmítat vše nového. A to dělají dinosauři.
Uživatelský avatar
JohnyCreek
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon 18. črc 2016 6:59:51

Reklama

FastTech

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod 1AE6308 » pon 21. lis 2016 11:15:06

no, k tomu už se asi víc vyjadřovat nebudu neb nechci opět psát tak jako tehdy, jistě si mnozí vzpomenou.

Za sebe říkám že lajkování ne.

tohle ale nerozhodujeme my nýbrž Rumlík.
Loučím se panstvo a damstvo.
1AE6308
 

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod JohnyCreek » pon 21. lis 2016 11:23:35

Alespoň jsi vyjádřil pravý názor: Prostě ne.
Díky :)
Uživatelský avatar
JohnyCreek
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon 18. črc 2016 6:59:51

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod 1AE6308 » pon 21. lis 2016 11:24:02

Není zač. :hand

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod rado9 » pon 21. lis 2016 14:58:14

Tlacitko lajk by bolo super. Kolkokrat chcem podakovat za nejaky komentar, radu, obrazok, recenziu...ale pisat prispevok s dakujem, ktory ma pre ostatnych nulovu hodnotu by bolo plevelenie vlakna. Ale dat mu k prispevku lajk by bol z mojej strany prejav vdaky, ktory by nezahlcoval vlakno.

Ved funkcia Lajk nemoze nikomu vadit.
Origen Genesis V2+ nemesis, RSST+Nemesis
Uživatelský avatar
rado9
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 13. srp 2014 14:41:23
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod e-Mikra » pon 21. lis 2016 17:19:15

Já si dovedu živě představit, jak se někteří fóristi ženou za lajkama. A jak se někteří budou vztekat, když jim k příspěvku začnou přibývat fakáče. A proč? K čemu to bude? Co se tím vylepší?
Jsme na fóru a to znamená, že tu máme diskutovat a ne se vzájemně vychvalovat za příspěvky. Napíšu svůj názor, kdo chce si ho přečte, kdo chce se k němu vyjádří, můžeme se i pohádat a společně hledat pravdu, ale není absolutně k ničemu s názorem jen souhlasit zvednutím palce. Navíc nejspíš anonymním zvednutím palce. Navíc nebude nikdy stoprocentně zřejmý, jestli ten fakáč patří názoru, nebo jeho autorovi.
Nepíšu svoje příspěvky proto, aby se někomu líbily, ale proto, abych třeba poradil, nebo něco oznámil a pod. Oznamovat světu, že se mi líbí, co někdo napsal, to je obrovská zbytečnost. Mnohem přínosnější je, když napíšu svůj odlišný názor, než má autor příspěvku. A to se obrázkem zvednutýho, nebo skloněnýho palce nedá. Nemá cenu jen ukazovat, že nesouhlasím. Nejde přece o hlasování.
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod Rumlik » pon 21. lis 2016 17:55:12

e-Mikra píše:Já si dovedu živě představit, jak se někteří fóristi ženou za lajkama. A jak se někteří budou vztekat, když jim k příspěvku začnou přibývat fakáče. A proč? K čemu to bude? Co se tím vylepší? ..................

:yes :chuckle

Za ty dohady, že někdo dostává automaticky "dizlike" jen proto, že ho někdo nemá rád, aniž by to třeba korespondovalo s obsahem daného příspěvku, to opravdu nestojí. No a pokud se zase ponechá pouze funkce :yes, tak lidé kolem toho taky stále brblají. Pokud by to bylo součástí základní instalace fóra, tak bych jí zvážil, ale protože se musí navíc doinstalovávat jako samostaný mód, který při aktualizaci fóra již nemusí být kompatibilní s novou verzí a může nějakou dobu trvat než ho autoři přepracují (popřípadě to musím upravovat sám), přináší to celkově pouze více starostí jak užitku. Navíc jak můžete vidět i zde: viewtopic.php?f=3&t=114&p=382534#p382534 tu není ani jediný člověk, který by mi byl ochoten pomáhat s programováním a technickou správou fora, takže se mi rozhodně nechce dělat něco, co je potencionálním kamenem sváru a zdrojem pravidelných flamewarů.
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod Jirkator » pon 21. lis 2016 17:58:42

Ámen.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod Ladin » pon 21. lis 2016 21:11:49

Jo :yes
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod JohnyCreek » úte 22. lis 2016 11:06:09

Akorát že o nějakém dislike tu nikdo nemluvil. Stačí jen možnost palce nahoru. Tím se předejde ubrečeným tvářím za fakáče (?) :D

Jinak chápu, pokud je to nad možnosti admina, nebudeme to dal hrotit :)
Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
JohnyCreek
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon 18. črc 2016 6:59:51

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod 1AE6308 » úte 22. lis 2016 11:15:26

Ono to není nad jeho možnosti, jen to sem na SVÉ fórum prostě nedá, nechce nemusí, Je to jeho volba do které mu nemá kdo mluvit.

Viz citace : Pokud by to bylo součástí základní instalace fóra, tak bych jí zvážil, ale protože se musí navíc doinstalovávat jako samostaný mód, který při aktualizaci fóra již nemusí být kompatibilní s novou verzí a může nějakou dobu trvat než ho autoři přepracují (popřípadě to musím upravovat sám

Ale ty zas prostě si neodpustíš to poslední rýpnutí.

Fakt to bylo zas nutné?

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod JohnyCreek » úte 22. lis 2016 11:24:53

To nebylo žádné rýpnutí. Pochopil jsem to tak, navíc jsem napsal že to chápu a řešit to více nebudu.
Kde je tedy nějaké rýpání?
Nejsi ty na mě vysazený? Nebo trochu přecitlivělý?
Nevšímej si mě a hleď si svého :)
Tve poznámky o mě se sem stejně nehodí.
Uživatelský avatar
JohnyCreek
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon 18. črc 2016 6:59:51

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod 1AE6308 » úte 22. lis 2016 11:25:59

Ano jsem na tebe vysazený, divíš se tomu snad po tom cos tu předvedl? Ano souhlas jsme tu OT
Cituji :
Jinak chápu, pokud je to nad možnosti admina, nebudeme to dal hrotit

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod JohnyCreek » úte 22. lis 2016 11:28:54

Aha, takže místo toho, aby jsi přestal dělat OT, tak pokračuješ a ještě přiznáš, že tvé výroky jsou vlastně ovlivněné tvým špatným úsudkem.
Hezký.

Jinak, zpět k tématu.
Pokud by admin chtěl s tímto módem pomoct, můžu přidat ruku k dílu.
Uživatelský avatar
JohnyCreek
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon 18. črc 2016 6:59:51

Re: Like na příspěvky

Příspěvekod Tempter » úte 22. lis 2016 12:13:38

Osobne povazujem tieto tlacitka za nepodstatne. Ak sa mi prispevok paci, alebo chcem zan podakovat, tak to napisem. A nepotrebuejm nejake ukazovatele "popularity", podla ktoych budem svoje nazory podla potrieb davu upravovat, to prenecham politikom a rektalnym alpinistom.

Ale ak uz by mal byt "like", tak potom aj "dislike", no to by bol potom nejeden Potůčkovic Janek nemilo prekvapeny...

No ja si aj tak myslim, ze poziadavka na "like" (ale uz nie aj na "dislike") nevychadza primarne z potreby spatnej vazby, ale bola skor motivovana takouto kratkou poznamkou isteho predajcu:
Gearbest.com píše:But!!!! The most liked comment will have a chance to win a prize which amount can be up to $120!!!isn't that a crazzy promotion?.
Excited??!!So leave comment and ask your friends to like your comment...NOW.

A ako poznam zranitelnost phpBB fora, tak by to nejedneho nepoctivca lakalo v snahe o matrialne obohatenie nahodit skripty, ktore by im "like" navysovali...
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

PředchozíDalší

Zpět na Dotazy k tomuto fóru a webu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků