• Reklama
FastTech
 
 

Cartomizér Nick/KR808A

Vzhledem k tomu, že se jedná v podstatě o stejné modely, až na KR808, která je delší, jsou zde společně.Do tohoto vlákna také patří ELBORO Mini, ELBORO King Size a produkce z dílny MiT - M 808.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod cherry_kiss » čtv 02. úno 2012 23:48:04

přesně...Dnes jsem tam byla, mají tam prd. Takže jsem ráda že mám carty od Nicku :)
cherry_kiss
 

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod MartasMPx » pát 03. úno 2012 21:10:28

Mají tam výběr slušný ale cartomizérů jen pár na joye...jinak se většina sortimentu točí okolo Ego,Vgo a Leo plus liquidy pro tanky a tak....jednu z nich mám takže se tam občas stavím a hlavně mám to při cestě z práce...jen je problém v edenu v garážích zaparkovat....stále plno,člověk musí chvíli jezdit než někdo vyjede,na každé straně pruhu u vchodu věčně prázdné vozíčkářské místa...ani ase nedivím že to občas někdo nevydrží a šoupne to tam....přiznám se že jsem to jednou ze zoufalství udělal také.
U těch garáží je problém že se tam může stát libovolně dlouho bez placení takže to někteří blízžtí obyvatelé desíétrky využívají jako denní parkoviště...ostatní OC v praze mají astání první hodinu dvě free pak se platí,tady bohužel ne,to už jsem ale sakra ujel od tématu sry.

Jinak cartomizéry pro nick mají v každé lepší trafice a hlavně v geco tabáku které v velkých oc bývají často a v tescu u edenu je také.
MartasMPx
 

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod MartasMPx » ned 05. úno 2012 2:04:21

Takové mé laické srovnání systémů Cartomizér versus Tank
Některé z vás možná zajímá,co jsem udělal s e-cigaretou Nick s cartomizérem,kterou jsem používal asi týden a pak si koupil stávající Vgo-T se systémem tanků.
Používám ji stále,zpět vrátit nelze prodávat to nemá cenu a na občasné domácí pokouřeníčko plně vyhovuje.
Vgo-T jsem koupil především kvůli výdrži 650mAh baterie,v práci na jedno nabití vydržím pohodově celý den a i ten další,u nicka jsem měl s sebou dodané dvě baterie a každou musel přes den dvakrát v cl adaptéru v autě nabíjet....to prohazování je neskutečně otravné a 90mAh baterie skutečně mnoho nevydrží....mráz který teď panuje také udělá své.
Nicka používám tedy výhradně doma,cartomizér (Atomizér-Patronas vatičkou) není problém u náustku otevřít,kápnout tak 4kapky liquidu v mém případě vede camel od manta či dekang,zavřít a spokojeně bafat....vydrží to zhruba stejně jako originální kupované co stojí 59kč tak den a půl,ale spíš ten den běžného kouření.
Atomozér by měl mít životnost podobně jako u ostatních tedy snad měsíc.
Ohlwedně vatičky do které liquid kapu,používám tam jen zmíněný camel a pokud to člověk nebafá uplně do sucha měla by vydržet také ten měsíc než se zadělá úplně.

Pokud má srovnat bafání cartomizér u nicka vs. tank u Vgo-T se stejným 18mg liquidem Manta Camel je tam rozdíl.
U nicka musím dávat sakra bacha,stačí jen nepatrné malé natáhnutí a hit je opravdu výrazně silný,stejně tak kouř velmi intenzivní,u Vgo-S tankem,je třeba potáhnout víc jako u klasickéí cigarety abych dosáhnul stejného hitu a dým je méně výrazný závisí ale na délce potáhnutí,chuťově je to podobné jen u tanku je ta chuť taková plnější,když se to tahá přímo přes liquid,oproti vatičce v cartomizéru,tam ta příchuť toho či onoho liquidu slabší.
Ted si asi řeknete že jsem tzv. obvjevil ameriku a ano....tohle je známé a už z principu se požitek cartomizér vs tank musí lišit.

I když to možná vyznělo jinak,rozhodně tedy pro mě je lepší tank a navíc s tím vydržím den a pů,při ne tak intenzivním kouření i dva což se u cartomizéru rozhodně řící nedá...originální tak den než se začne chut ztrácet a chvílema zavání vatička (kouřit se potom ještě kratší dobu dá...) a když to doplním,vytahám ho myslím rychleji.
MartasMPx
 

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod e-Hana » ned 05. úno 2012 4:40:40

Tedy pokud tu začnem každý srovnávat Nicka s tím svým oblíbeným něčím, moc nového se toho tady asi nováček o cartu Nick už nedoví.. :angel
a že by téčko bylo o tolik lepší?? No asi baterie ano, ovšem ta nemá s carty už nic společného.. jinak tank-atty ..nooo prvních 14 dní ano to celkem jde.až na plastovou příchut ale ta asi někomu nevadí..... a pak uvidíme?..... :angel
Mě vydrží bez údržby tedy čištění, jak které , tak 4-10 dní.. a pak to začne :hammer_head: :rofl :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod MartasMPx » ned 05. úno 2012 9:24:44

Jasně ale u každého to bude jiné,popdle topho jak citlivou chuť má....osobně plast necítím,vždy před dolitím nového liquidu tank řádně propláchnu a s tím atty.....jedu na něm týden a v pohodě,příchut spáleniny nebo tak nic se u mne nekoná ale třeba rumlik v videu zde: http://www.e-cigaretafans.eu/Vgo-T.html okolo deváté minuty,psal že originální atty brzzy vymenil za ten k j510 co na vgo také pasuje,byť s ním pak cig vypadá trochu divně.Záleží také na tom jak moc silný kuřák člověk je.....tobě atty vydrží 4-10mě může vydržet 14-20 či déle a kdyby měsíc je na funkci záruka.To že odchází se myslím pozná snížením dýmivosti a pachutí v kouři,zatím jsem nic takového nezpozoroval uvidíme později.

EDIT:
Na nicku se mi hlavně líobí a fascinuje,jak věrně imituje klasickou cigaretu...proporce,držení,svítící pomalu zahsínající konec,jen je potíž v té 90mAh baterii,dá se snad použít nějaká silnější 180-240 z joye ale i tak to na 650 a více nemá.Vgočko připomíná a drží se spíše jako doutník ale na to si člověk velmi rychle zvykne a teď mi to absolutně nevadí.

Jinak cartomizér tedy alespon ten mrnavý v nicku má tu nevýhodu,když ho dokapu liuquidem,vydrží tak půl dne než chuť začne ztrácet na své intenzitě takže celkově den...u tanků mám jistotu při rozumném bafání (nejsem příliš silný kuřák a stačí tak 3-4 potáhnutí co vydají v případě tanku na jednu klasiku) dvou dní přičemž chuť se během používání nemění a jes tále silná,plná a výrazná,v tomhle vidím podstatnmou výhodu systémů tank.
MartasMPx
 

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod e-Hana » pon 06. úno 2012 6:38:14

No pak opravdu nejsi silný kuřák...a stačit ti to může,ale při našem běžném kouření po vyprázdnění prvního tanku během 1-2 hodin už to cítit je.. :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod kyberman » stř 08. úno 2012 9:32:17

Tak jsem si z eshopu (jmeno tady asi nemuzu zminovat) obednal kompatibilni dily na nicka - baterie a kartomizery typ MINI. Oboji skvele pasuje na dily od Nicka.

Baterie je super, o neco delsi nez od Nicka, ale s kapacitou 200 mAh.

Kartomizery maji byt easy-refill - vicko je gumove, narozdil od tvrdeho vicka u nicka. Bohuzel z nich ale vyteka liquid a chut mi prijde takova drazdiva. Takze hledani dale pokracuje, to e-koureni zas neni tak levna sranda, jak jsem si myslel :)
kyberman
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 25. led 2012 12:15:20

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod e-Hana » čtv 09. úno 2012 5:44:33

No oni ty cigarety taky nejsou zrovna levný :D časem přijdeš na to, co je lepší..
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod MartasMPx » čtv 09. úno 2012 21:27:58

Tak jako tak byjdou ale e-cigarety jako celke,levněji než ty klasické ne? poku tedy nepočítám pořizovací náklady...ty se vrátí za nějaký čas.
MartasMPx
 

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod e-Hana » pát 10. úno 2012 23:46:41

Pokud nebudeš kupovat všechno co se na trhu objeví, pak ano. :rofl :mrk
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod jiri.krystofek » pát 10. úno 2012 23:48:06

mohu potvrdit když nebudeš jako já tak se ti to vyplatí:-D
Ego W 650mah+1000mAh+900mAh měnitelná voltáž
Longsmoke Thums THULON 2500mAh
LAVATUBE
Lavatube mini
Granát mod
Blue bird Vorel v.2

Ego W,clear ultimate xl..giantem v2 3d..,x2 dual coilem..V E Cartomizer Clear 1,5, .Ego A..atty 510 LR..tank Thums XXL..Ego t atty,.Clearomizér CE3..eGo C..GS 312 3,5ml..510 DCT...Super tanker 4ml,clear echomizer

Obrázek
Od 21.11.2011 míchám své vlastní
jiri.krystofek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 388
Registrován: ned 06. lis 2011 20:02:38
Bydliště: Rokycany,Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod marta » ned 26. úno 2012 22:37:07

na jednom cartu jedu 3týden a je jako nový.jen jsem vyhodila vatu a dala sáčky z čaje.je to normální?
marta
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 26. úno 2012 14:56:19
Bydliště: Znojmo
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod MartasMPx » pon 27. úno 2012 21:55:36

jiri.krystofek píše:mohu potvrdit když nebudeš jako já tak se ti to vyplatí:-D

Zatím střídám Nicka kde mám dokoupeny dva carty jeden zatím neotevřený a druhý dokapávám vanilkou no a pak Vgo,tahle kombinace mi vyhovuje střídám to a dokupuji jen liquid. :mrk
MartasMPx
 

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod kyberman » stř 29. úno 2012 15:18:12

Prave mi prisla nova varka tabakovych cartomizeru LOW a ty maji tu chut, ktera mi vyhovovala u Nick One. Takze u Nicka taky zalezi na konkretni varce.
kyberman
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 25. led 2012 12:15:20

Re: Cartomizér Nick/KR808A

Příspěvekod mira.kalda » pát 13. dub 2012 19:49:20

Ahoj, mám menší problém, tak snad mi někdo poradí.
Jde o to, že jsem si na občasné zakouření doma u PC a vůbec vyzkoušení koupil malou sadu Nicka (stála asi 400, takže to nijak moc nebolelo). E-kouření mě docela chytlo a chystám se přejít na něco silnější a na pyro se časem úplně vykašlat, jenže než bude něco lepšího, musím vydržet s Nickem... Tak jsem si dnes koupil cartomizér od nicka a asi po deseti potáhnutích jsem cítil dost výraznou chuť spáleniny a smrad (navíc světlo na baterce se při potažení třeba jen na chvíli rozsvítilo a pak zhaslo, místo pomalého rozsvícení a zhasnutí po ukončení tahání). Už jsem měl nějaké carty od nicka a vždy fungovaly dobře...
Nevím co s tím, je to závada cartomizéru nebo baterie..?
Vesele e-kouřím od 1.2.2012 :-) Innokin Itaste SVD + kanger ProtTank II, mechanika Blade + VapeOnly BCC, Joytech 18650 eGo MOD + cartotank... a do toho nějaké svoje míchanice :-)
mira.kalda
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 02. dub 2012 0:54:19
Bydliště: Jihoslovanská 3, Prostějov
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Nick, KR808A, KR808

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník